Skocz do zawartości

Die Wölfe


Silvar

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja Gry : 11.3

Wybrane Ligi : Anglia (4), Brazylia (2), Argentyna (2), Polska (2), Niemcy (2), Francja (2), Hiszpania (2), Holandia (2), Chorwacja (2), Serbia (2), Rosja (2), Włochy (2), Turcja (2), Portugalia (2).

Baza Danych : Duża

Dodatki : "CM Revolution Polish Names Patch" i "Gietz Winter Update"

 

 

Witam, nazywam się John Connor i jestem Anglikiem. Posiadam rownież Francuskie obywatelstwo, ponieważ długi czas mieszkałem we Francji. Gdy mieszkałem w Anglii chodziłem na mecze Manchesteru United, zaś gdy przebywałem we Francji oglądałem głównie mecze Lille. Urodziłem sie 24 Sierpnia 1985 roku w Manchesterze. Po skończeniu szkoły dwa lata byłem pomocnikiem ogrodnika na stadionie Old Trafford. Przez te dwa lata zaprzyjaźniłem się z kilkoma ważnymi osobami z Manchesteru United. Między innymi poznałem Sir Alexa Fregusona. Następnie, dzięki Alexowi Fergusonowi przez trzy lata byłem asystentem w czwartowo ligowym zespole angielskim. Później zostałem zwolniony, ponieważ często miałem odmienne zdanie na temat taktyki zespołu, niż trener, którego byłem asystentem. Moim agentem został mój brat, który nazywał się Michael Connor. Pewnego słonecznego dnia, zadzwonił do mnie brat i powiedział, że prawdopodnie znalazł mi pracę w bardzo dobrym klubie, lecz to jeszcze nic pewnego. Oczywiście nie mógł mi powiedzieć jaki to klub, więc przez następne trzy dni, w ogóle nie spałem bo myślałem co to za klub. O godzinie 2:37 w nocy dostalem sms-a od mojego brata o bardzo fascynującej treści : "Kojarzysz klub VfL Wolfsburg ? Pakuj się i przylatuj do Niemiec, bo będziesz ich trenerem." Dwa dni poźniej już byłem w Niemczech i podpisałem dwuletni kontrakt, wart 975 tysięcy Euro rocznie. Minimalne oczekiwanie na ten sezon to awans do europejskich pucharów poprzez rozgrywki ligowe. Budżet Transferowy ustaliliśmy na poziomie 7.75 Mln Euro, a budżet płacowy wynosić będzie 43 Mln Euro rocznie. Klub obecnie wydaje 38 Mln Euro, więc o budżet płac jestem spokojny. Media prognozują nam 9 Miejsce, ja zaś myśle, że możemy spokojnie osiągnąć miejsce 4-6, a może dzięki szczęsciu nawet wyżej.

 

----------------

 

W następnym odcinku :

- Prezentacja Kadry

- Szczegółowe oczekiwania na ten sezon

- Sparingi (?)

Odnośnik do komentarza

Rozgrywki - Oczekiwania Zarządu - Moje Oczekiwania

Bundesliga - Awans do europejskich pucharów - Miejsce 3-5

DFB-Pokal - Ćwierćfinał - Ćwierćfinał lub Walka o Zwycięstwo ( jeżeli w lidze będzie słabo )

 

Skład uporzadkowany, kilku zawodników poleciało do rezerw, jeden junior dołączył do pierwszego składu, jeden zawodników kupiony już w pierwszych dniach mojej pracy, kilku odeszło.

 

Kadra VfL Wolfsburg na dzień 1 Lipca 2011 roku

 

Bramkarze :

Andre Lenz

Diego Benaglio

Stefan Kaminski

 

Numer 1 to zdecydowanie Benaglio, rezerwowym będzie Lenz, który pogra w Pucharze Niemiec i czasem zagra w Lidze. Młody Kaminski, jest to melodia przyszłości, na razie będzie zdobywał doświadczenie na treningach z pierwszym zespołem.

 

Prawa Obrona :

Sascha Riether

Peter Pekarik

 

Liderem na prawej obronie jest zdecydowanie Riether, lecz Pekarika nie można skreślać, ponieważ on też może coś dobrego pokazać, więc o prawą obronę się nie boje.

 

Środek Obrony :

Alexander Madlung

Simon Kjaer

Arne Friedrich

Alexander Klitzpera

 

Friedrich i Kjaer to podstawa naszego środka obrony, lecz Madlung też dużo będzie grał. Klitzpera jest zdecydowanie najsłabszym ogniwem środka obrony, więc na przyszły sezon trzeba znaleźć czwartego środkowego obrońce.

 

Lewa Obrona :

Marcel Schäfer

Fabian Johnson

 

Na lewej obronie zdecydowanie rządzi Schäfer, ponieważ Johnson jest do niego wyraźnie słabszy. Ogólnie lewa obrona jest według mojego asystenta najsłabszym ogniwiem. Czy tak jest, to się okaże.

 

Defensywny Pomocnik :

Josué

Adam Matuszczyk - Zakupiony za 1.3 Mln Euro

 

Numer 1 tutaj, to zdecydowanie Josué, lecz zakupiony za 1.3 mln Euro Matuszczyk też sobie trochę pogra. Z tej pozycji jestem nawet zadowolony.

 

Środkowy Pomocnik :

Makoto Hasebe

Cícero

Jan Polak

Ku Ja-Cheol

 

Środek pomocy jest bardzo dobrze obsadzony i nie powinno byc tutaj problemu.

 

Ofensywny Pomocnik (Środek):

Diego

Thomas Kahlenberg

Tuncay Sanli

 

Na tej pozycji mamy trzech zawodników, którzy w każdej chwili mogą grać na najwyższym poziomie. Jednak zdecydowanym faworytem do objęcia tej pozycji jest Diego.

 

Napastnik :

Grafite

Mario Mandzukic

Patrick Helmes

Dieumerci Mbokani

 

Tutaj mam 4 bardzo dobrych zawodników, którzy będą walczyć o miejsce w pierwszym składzie. Tutaj jeszcze prawdopodnie dołączy Yurchenko, który jest bliski podpisania z nami kontraktu, więc pozycja będzie bardzo dobrze obsadzona.

 

W tym sezonie bedziemy grali ustawieniem 4-1-2-1-2.

Odnośnik do komentarza

Lipiec 2010

 

Główną informacją z tego nudnego miesiąca jest fakt, że Diego Benaglio został nowym Kapitanem zespołu, a jego wicekapitanem będzie Sascha Riether. Zawodnicy w klubie, bardzo dobrze przyjeli tą informację.

 

Transfery do klubu :

Vladimir Yurchenko - Wolny Transfer

 

Jest to piąty napastnik w moim zespole. Bardzo cieszę się, że do nas dołączył, poniewaz bardzo lubię tego zawodnika i wierzę, że stanowi on poważne wzmocnienie naszej ofensywy.

 

Towarzyskie :

VfL Wolfsburg 6:1 Arka Gdynia ( Helmes x2, Kjaer, Cicero, Grafite, Kahlenberg )

Auckland City 0:4 VfL Wolfsburg ( Helmes, Mandzukic, Polak, Mbokani )

YoungHeart 0:3 VfL Wolfsburg ( Helmes x2, Smith sam. )

Team Wellington 0:4 VfL Wolfsburg ( Mandzukic, Hasebe, Kjaer, Helmes )

Hawkes Bay 0:7 VfL Wolfsburg ( Mandzukic x2, Helmes x3, Polak, Wakelin sam. )

 

Sparingi jak to sparingi, dużo bramek, dobra gra, i miła atmosfera w zespole. Na początku okresu przygotowawczego zagraliśmy u siebie z Arką Gdynia. Pewnie wygraliśmy 6:1 i w miłych atmosferach pojechaliśmy do Nowej Zelandii na Tournee. Tam stoczyliśmy 4 pojedynki, które wygraliśmy. W tym miesiącu podczas sparingów nasz bilans bramkowy wyniósł 24-1, więc jestem bardzo zadowolony. Zawodnicy coraz lepiej rozumieją moją taktykę.

Odnośnik do komentarza

Ja poznałem i wziąłem do Utrechtu Yurchenke na podstawie jego fenomenalnej gry w Cottbusie, scierka. Ale jak ktoś go lubi to czemu go nie kupować? Jest świetny i każdy o tym wie.

Co potwierdza w każdej karierze, rozgrywanej przez graczy :)

Odnośnik do komentarza

Sierpnień 2010

 

Główną informacją tego miesiąca jest fakt, że nasz klub znalazł klub filialny. Nawiązaliśmy współpracę z japońskim klubem Kawaguchi Ricco.

 

Towarzyskie :

VfL Wolfsburg 2:0 Stuttgarters Kickers ( Mandzukic, Grafite )

 

W ostatnim sparingu zagraliśmy na własnym boisku, po dobrej grze wygraliśmy 2:0 i tym samym zakończyliśmy okres przygotowawczy do sezonu.

 

DFB-Pokal

[1 Runda]Rot-Weis Ahlen 0:3 VfL Wolfsburg ( Mbokani, Mandzukic x2 )

[2 Runda]VfL Wolfsburg - Eintracht Fraknfurt

 

W pierwszej rundzie Pucharu Niemiec zagraliśmy w trochę rezerwowym składzie i pewnie wygraliśmy 3:0. W drugiej rundzie zmierzymy się z Eintrachtem Fraknfurt. Gramy u siebie, więc mamy spore szanse na awans.

 

Bundesliga :

[1/34]VfL Wolfsburg 1:0 FC Schalke 04 ( Kjaer )

[2/34]Bayer Leverkusen 2:1 VfL Wolfsburg ( Helmes )

 

W Pierwszej kolejce odwiedziło nas Schalke. W drugiej minucie mój prawy obrońca dostał czerwoną kartkę. Pomimo grania w 10, graliśmy bardzo dobrze, caly czas stwarzaliśmy okazje do zdobycia bramki, mieliśmy ogromną przewagę w posiadaniu piłku, lecz jedyną bramkę zdobyliśmy z rzutu rożnego. Trzy punkty dał nam Kjaer. Podczas drugiej ligowej kolejki graliśmy z Bayerem Leverkusen. W pierwszej połowie bardzo naciskaliśmy na przeciwnika, cały czas stwarzaliśmy sytuacje, jednak przeciwnicy raz nas skontrowali i zdobyli bramkę. Na początku drugiej połowy Helmes zdobył wyrównującą bramkę i wydawało się, że zdążymy odwrócić losy meczu. Tak się nie stało. Pod sam koniec meczu, to gospodarze strzelili bramkę i tym samym wygrali mecz.

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2010

 

Jedyną ważną wiadomością w tym miesiącu jest fakt, że Diego pobił jeden z rekordów.

 

Bundesliga :

[3/34]VfL Wolfsburg 3:1 FC Kaiserlautern ( Mandzukic x3 )

[4/34]SC Freiburg 2:2 VfL Wolfsburg ( Polak, Klitzpera )

[5/34]VfL Wolfsburg 5:0 Eintracht Frankfurt ( Diego x4, Mbokani )

[6/34]FSV Mainz 05 0:0 VfL Wolfsburg

 

Tabela

 

U siebie dobrze, na wyjeździe źle. Tak można podsumować nasze pierwsze 6 kolejek w lidze w tym sezonie. W pierwszy meczu w tym miesiącu Mandzukic popisał się hat-trickiem przeciwko Kaiserlautern. Następnie wyjazd do drużyny, która w pierwszych 3 kolejkach zdobyła zaledwie 3 pkt. Tą drużyną był Freiburg, z którym zagrał rezerwowy skład, ponieważ trzy dni później graliśmy z Eintrachtem. No i ten rezerwowy skład zaledwie zremisował 2:2 po dość słabej grze. Jak już mówilem, trzy dni późnie zagraliśmy u siebie z Eintrachtem Frankfurt. Cudownie w tym meczu grał Diego, który zdobył cztery bramki. Piątą bramkę dorzucił Mbokani, który ustalił wynik meczu. Na koniec miesiąca zagraliśmy z FSV Mainz. Nasz najmocniejszy skład pokazał, że na wyjazdach gra się nam bardzo ciężko ponieważ zremisowaliśmy 0:0 po dość nudnym meczu.

Odnośnik do komentarza

Październik 2010

 

Podczas meczu ligowego z Borussią Domrtmund Diego został kontuzjowany na 3 miesiące oraz Jan Polak został kontuzjowany na 6 tygodni podczas meczu w Pucharze Niemiec.

 

DFB-Pokal

[2 Runda]VfL Wolfsburg 3:3 (Dogrywka 0:0, Karne 5:4) Eintracht Fraknfurt ( Mbokani, Mandzukic x2 )

[3 Runda]VfL Wolfsburg - FSV Mainz 05

 

W drugiej rundzie Pucharu Niemiec oczekiwałem łatwego zwycięstswa z Eintrachtem. W lidze wygraliśmy z nimi 5:0, lecz w pucharze było o wiele trudniej. W regulaminowym czasie było 3:3, podczas dogrywki bramki nie padły. Awansowaliśmy dzięki temu, że lepiej wykonywaliśmy jedenstaki. Ten mecz kosztował nas bardzo dużo sił. W trzeciej rundzie zagramy u siebie z FSV Mainz 05.

 

Bundesliga

[7/34]VfL Wolfsburg 1:0 FC Nurnberg ( Schafer )

[8/34]HSV Hamburg 2:0 VfL Wolfsburg

[9/34]VfL Wolfsburg 1:1 Borussia Dortmund ( Yurchenko )

[10/34]FC Koln 0:0VfL Wolfsburg

 

Tabela po 10 kolejkach

 

Na wyjeździe nie odnieśliśmy jeszcze zwycięstwa. Jednak dzięki, w miare dobrej grze u siebie zajmujemy po 10 kolejkach wysokie 5 miesjce. Na początku miesiąca wygraliśmy u siebie 1:0 po dość dobrej grze. Następnie przegraliśmy 2:0 na wyjeździe z HSV, po beznadziejnym meczu. Dobrze, że mamy dobrego bramkarza to przegraliśmy tylko 2:0. Następnie bo bardzo dobrym meczu z naszej strony, zremisowaliśmy 1:1 z Borussią. Stracilismy bramkę w 93 minucie. W kolejnej kolejce zmierzyliśmy się na wyjeździe z FC Koln. Nie potrafiliśmy pokonać bramkarza rywali, lecz dzięki bardziej defensywnemu ustawieniu, które miało poprawić naszą grę na wyjazdach, nie straciliśmy bramki.

Odnośnik do komentarza

Listopad 2010

 

Główną informacją z tego miesiąca jest fakt, że media podsumowały moje pierwsze mecze w klubie.

 

Bundesliga

[11/34]VfL Wolfsburg 2:1 Borussia Mochengladbach ( Kjaer, Mbokani )

[12/34]TSG Hoffenheim 3:1 VfL Wolfsburg ( Mandzukic )

[13/34]VfL Wolfsburg 2:0 VfB Stuttgart ( Schafer, Boka sam. )

[14/34]Werder Brema 1:2 VfL Wolfsburg ( Mbokani, Mandzukic )

 

Tabela po 14 Kolejkach

 

Mamy pierwsze zwycięstwo na wyjeździe ! W tym miesiącu odnieśliśmy długo oczekiwane zwycięstwo na wyjeździe, co bardzo mnie ucieszyło. Na początku miesiąca wygraliśmy u siebie z Borussią Mochengladbach, po bramkach Kjaer'a i Mbokaniego. Bardzo cieszy mnie dobra forma Kjaer'a, który jest ostoją naszej formacji defensywnej. Następnie była bolesna wyjazdowa porażką z TSG Hoffenheim. Straciliśmy aż trzy bramki, a honorową bramkę dla nas zdobył Mandzukic. Tydzień później był ciężki mecz u siebie. Graliśmy z VfB Stuttgart. Po bardzo dobrej grze wygraliśmy 2:0. Pod sam koniec miesiąca graliśmy bardzo trudne wyjazdowe spotkanie z Werderem Brema. Przez 60 minut graliśmy wspaniale, strzeliliśmy dwie bramki. Później troszkę odpuściliśmy, przez co straciliśmy bramkę. Jednak utrzymaliśmy zwycięstwo do końca. W tym miesiącu wygraliśmy 3 mecze, a 1 przegraliśmy. Dzięki temu kończymy Listopad na wysokim 4 Miejscu.

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2010

 

DFB-Pokal

[3 Runda] VfL Wolfsburg 2:1 FSV Mainz 05 ( Yurchenko x2 )

[Ćwierćfinał] VfL Wolfsburg - Hannover 69

 

Swoją niemoc strzelecką przełamał Yurchenko, który coraz lepiej zaczyna grać w naszym klubie. A co do Pucharu Niemiec, to osiągneliśmy nasz plan minimum, czyli Cwierćfinał. W tejże rundzie zmierzymy się z naszym największym rywalem, czyli z Hannoverem 96.

 

Bundesliga

[15/34] VfL Wolfsburg 2:0 Hannover 69 ( Mandzukic x2 )

[16/34] Bayern Monachium 2:1 VfL Wolfsburg ( Mbokani )

[17/34] FC St.Pauli 1:1 VfL Wolfsburg ( Klitzpera )

 

Tabela Rundy Jesiennej

 

Na początku Grudnia zmierzyliśmy się z Hannoverem 96 i po bardzo pięknej grze wygraliśmy 2:0. Bramki w tym meczu strzelał tylko Mandzukic. Następnie był nacięższy mecz w sezonie, czyli wyjazd do Monachium na mecz z Bayernem. W pierwszej połowie graliśmy chyba najlepszy mecz w tym sezonie i na przerwe schodziliśmy z prowadzeniem 1:0. Na drugą połowe Bawarczycy wyszli bardzo zmotywowani i strzelili nam dwa gole. Pod sam koniec meczu mieliśmy kilka dobrych okazji do strzelenia bramki, jednak się nie udało. Z Monachium nie przywozimy punktów, lecz jeżeli będziemy tak grać na wiosnę, to możemy wygrać. Na następny ligowy mecz pojechal rezerwowy skład, ponieważ trzy dni po tym meczu graliśmy w Pucharze Niemiec. W ostatniej kolejce rundy jesienniej, zaledwie zremisowaliśmy z FC St.Pauli. Rundę kończymy na wysokim 5 miejscu. Pod koniec tej rundy, nasza gra wyraźnie się poprawiła. Plan na wiosnę, to powalczenie o 3 Miejsce w ligowej tabeli oraz walka o jak najlepszy wynik w Pucharze Niemiec.

Odnośnik do komentarza

scierko - bardzo fajnie byłoby zagrać w LM :D Finanse za bardzo teraz nie pozwalają na przebudowę zespołu. Może w letnim okienku po tym sezonie.

 

---------------------

 

Styczeń 2010

 

Miesiąc można powiedzieć, że trochę średni. Bilans meczy to 2-1-1, czyli nie tak źle. Tylko, że gdyby nie mecz w Pucharze Niemiec to bilans byłby 1-1-1, czyli w lidze ciągle nie jest tak jak bym chciał. Do czwartego miejsca w lidze tracimy 4 punkty, do trzeciego tracimy 5 punktów a do wicelidera tracimy 6 punktów, czyli jakieś szanse nawet na Wicemistrzostwo są.

 

Transfery do klubu :

Kevin Wolze - z rezerw do pierwszego składu

Dennis Diekmeier - 6 Mln Euro

Yohandry Orozco - z rezerw do pierwszego składu

 

Podczas zimowego okienka transferowego postanowiłem wzmocnić prawą obronę, ponieważ tam gra cały czas tylko Pekarik bo Riether ciągle jest kontuzjowany, a jak już wyzdrowieje to zagra dwa mecze i znowu kontuzja. Diekmeier jest młody i bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Postanowiłem też, że dwóch zawodników z rezerw dołączy do pierwszego składu. Musimy wywalczyć awans do Ligi Mistrzów i chcę mieć jak najwięcej możliwości wyboru.

 

DFB-Pokal

[Ćwierćfinał] VfL Wolfsburg 2:0 Hannover 96 ( Grafite, Kahlenberg )

[Półfinał] VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg

 

W Pucharze Niemiec ciągle idziemy jak burza. W Ćwierćfinale pokonaliśmy odwiecznego rywala, czyli Hannover 96, aż 2:0 po bramkach Grafite i Kahlenberg'a. Nasza droga prawdopodobnie skończy się na Półfinale ponieważ w nim gramy na wyjeździe z Vfb Stuttgart. Czeka nas ciężka przeprawa.

 

Bundesliga

[18/34] FC Schalke 04 1:0 VfL Wolfsburg

[19/34] VfL Wolfsburg 2:2 Bayer Leverkusen ( Yurchenko, Friedrich )

[20/34] FC Kaiserslautern 0:1 VfL Wolfsburg ( Yurchenko )

 

Tabela po 20 kolejkach

 

Po zimowej przerwie od razu czekał na nas ciężki przeciwnik. Mecze z Schalke nigdy nie są łatwe. Do tego jeszcze graliśmy na wyjeździe. Po dość wyrównanym meczu przegraliśmy 2:0. W 19 Kolejce podejmowaliśmy u siebie Bayer Leverkusen. Do przerwy przegrywaliśmy 0:2. Po przerwie w 50 minucie Yurchenko strzelił na 1:2, a w 70 minucie Friedrich zdobył wyrównującą bramkę. Ostatnim ligowym meczem w tym miesiącu był mecz na wyjeździe z Kaiserslautern. Mecz był makabrycznie nudny, a jedynym ciekawym fragmentem była bramka Yurchenki, która dała nam 3 punkty i to na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza

KM SSk - No miło by było zagrać w LM :D

Szumina - ok, nie wiedziałem, że bankfotek i niektórych może nie działać dobrze. U mnie działa bardzo dobrze.

 

-----------------------------------

 

Luty 2011

 

Ehhh .... - Chyba tylko tak można podsumować ten miesiąc. Liga Mistrzów się oddala. Bilans meczy w tym miesiącu 1-3-0 :doh!:

Jedynym pozytywanym faktem jest wiadomość, że pobiłem jeden z rekordów klubu.

 

Bundesliga

[21/34] VfL Wolfsburg 2:0 SC Freiburg ( Kahlenber, Mbokani )

[22/34] Eintracht Frankfurt 0:0 VfL Wolfsburg

[23/34] VfL Wolfsburg 0:0 FSV Mainz 05

[24/34] FC Nurnberg 1:1 VfL Wolfsburg ( Kjaer )

 

Tabela po 24 Kolejkach

 

Początek miesiąca nie zwiastował niczego złego. Pewna wygrana u siebie 2:0. Freiburg nie oddał żadnego strzału, a my chyba gdzieś około 20, ale mało celnych, więc wygraliśmy tylko 2:0. Plan na ten miesiąc to były 3 zwycięstwa a może nawet same zwycięstwa. Dopuszczałem jeden remis z Eintrachtem, ale mecze z Mainz i Nurnberg miały by wygrane. Gdbyśmy je wygrali, wlaczylibyśmy nawet o wicemistrzostwo kraju. Teraz walczymy o to, aby awansować do Ligi Mistrzów. Ona jednak się trochę oddaliła. Do czwartego miejsca tracimy 4 punkty, a do trzeciego i drugiego miejsca tracimy aż 6 punktów. Niby to nie dużo, lecz przy naszych wachaniach formy, może być ciężko o LM. Jednak walczyć trzeba ! :szermierka:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...