Skocz do zawartości

Niebiescy


Lulu

Rekomendowane odpowiedzi

Fm 2011 11.0.3 Najnowsze uaktualnienie na dzień 24 czerwca.

Baza danych: duża, Polska(1, 2), Anglia(1,2,3), Włochy(1,2), Holandia(1,2), Niemcy(1,2), Hiszpania(1,2), Rosja(1), Brazylia(1), Francja(1,2), Portugalia(1), Turcja(1), Szkocja(1)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Birmingham City

 

Kadra:

 

Bramkarze

 

Ben Foster, 27 lat, Anglia

Colin Doyle, 25 lat, Irlandia

Maik Taylor, 38 lat, Irlandia Północna

 

Ben Foster będzie grać w pierwszym składzie, Colin Doyle ławka rezerwowych.Maik Taylor idzie na sprzedaż.

 

Obrońcy

 

Stephen Carr, 33 lat, Irlandia

Scott Dann, 23 lat, Anglia

Roger Johnson, 27 lat, Anglia

Liam Ridgwell, 25 lat, Anglia

Curties Davies, 25 lat, Anglia

David Murphy, 26 lat, Anglia

 

Liam Ridgwell, Roger Johnson, Scott Dann, Stephen Carr 1 skład, a pozostali ławka rezerwowych.

 

Pomocnicy

 

Sebastian Larsson, 25 lat, Szwecja

Craig Gardner, 23 lat, Anglia

Keith Fahey, 27 lat, Irlandia

Morgaro Gomis, 25 lat, Senegal

James McFadden, 27 lat, Szkocja

Michel, 24 lat, Hiszpania

Barry Ferguson, 32 lat, Szkocja

James O'Shea, 21 lat, Irlandia

Jean Beausejour, 26 lat, Chile

 

Craig Gardner, Barry Ferguson, Sebastian Larsson, Jean Beausejour 1 skład, a pozostali ławka rezerwowych.

 

Napastnicy

 

Marlon King, 30 lat, Jamajka

Cameron Jerome, 23 lat, Anglia

Nikola Zigic, 29 lat, Serbia

 

Nikola Zigic mój najlepszy napastnik wraz z Cameron Jerome bedą grali w pierwszym składzie.

Odnośnik do komentarza

Naszym pierwszym przeciwnikiem było Racing Genk.

 

Foster - Ridgewell, Johnson, Dann, Carr - Beausejour, Gardner, Ferguson, Larsson - Zigic, Jerome

 

Mecz towarzyski

 

Birmingham City 1-0 Racing Genk

Johnson 80' 1-0

 

Zaoferowaliśmy kontrakt Jeleniowi. Czekamy na jego decyzję. Obserwujemy także kilku innych zawodników.

Odnośnik do komentarza

Nadszedł oczekiwany moment. Pierwszy raz wyszedłem na murawę w lidze. Naszym przeciwnikiem był Nottingham Forest. W tym meczu musiałem wykazać umiejętności menadżerskie bo rywal był godny uwagi. Do meczu przystąpiliśmy ustawieniem 4-4-2. W 11 znalazł się nasz nowy nabytek Ireneusz Jeleń.

 

Nasz skład na mecz : Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, Carr(86'Murphy) - McFadden, Ferguson, Gardner(53'Fahey), Larsson - Zigic, Jeleń.

 

Po pierwszym gwizdku sędziego widoczna była wyraźna przewaga naszej drużyny, co udowodnił Zigic strzelając bramkę spokojnym strzałem. Jeleń strzelił pierwszą bramkę w swoich barwach klubu. Chwila nie uwagi i Radosław Majewski strzela bramkę z linii pola karnego. Wprowadzony z ławki Fahey rezerwowym ma czym się cieszyć, precyzyjnym uderzeniem strzela w światło bramki, bramkarz był bezradny. Mecz sędziował Chris Foy.

 

Championship 1/46

 

Birmingham City 3-1 Nottingham Forest

 

12' Zigic 1-0

52' Jeleń 2-0

75' Majewski 2-1

85' Fahey 3-1

 

Graczem meczu został Nikola Zigic 8.7

 

6 sierpnia odbyło się 4 rundy ligi europejskiej, w której trafiliśmy niespodziewanie Jagiellonię Białystok.

Dogadaliśmy się z Jeleniem i zasilił nasz skład za 0 $.

Odnośnik do komentarza

Przed nami wyjazd do miasteczka Burnley, które mieściło się niedaleko Manchesteru. Czekała nas 2 godzinna podróż autokarem. Wiedzieliśmy, że to będzie trudny wyjazd. Gdy dojechaliśmy najpierw udaliśmy się do hotelu.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, Carr(51'Murphy) - McFadden+(20'Beausejour), Gardner, Ferguson, Larsson - Zigic, Jeleń.

 

Mattweh King zagwizdał po raz pierwszy i zaczął się bój o 3 punkty. Mecz był wyrównany. W 20 minucie faul na McFaddenie spowodował uraz zawodnika. Do przerwy bez bramek. Drużyny próbowały strzelić gola, ale nie było to proste, bo w obu bramkach stali doświadczeni bramkarze. 85 minuta Jeleń mija 2 zawodników podaje Zigicowi, który się nie myli i strzela bramkę.

 

Championship 2/46

 

Fc Burnley 0-1 Birmingham City

 

85' Zigic 0-1

 

Graczem meczu został bramkarz Burnley Lee Grant 7.9.

Odnośnik do komentarza

Media spekulują czy menadżer da rade pokonać Jagiellonię Białystok w lidze europejskiej. Był to mój debiut. Polecieliśmy samolotem z Birmingham do Warszawy. Potem czekał na nas na Okęciu autokar i pojechaliśmy do Białegostoku. Jadąc zawodnicy nie mogli się nacieszyć widokami Podlasia. Gdy dotarliśmy na miejsce wszyscy poszli na trening przed meczem.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, David Murphy - McFadden, Gardner(55'Fahey), Ferguson, Larsson(75'Hubbins) - Zigic, Jeleń.

 

Frekwencja na stadionie była 100 %. Jochen Dress gwiżdże i Jagiellonia od razu atakujemy. Na sam na sam wychodzi Kupisz, który pudłuje. W 34 minucie zagranie na wolne pole do Irka Jelenia, który zdobywa precyzyjnym strzałem bramkę. W 88 minucie junior Hubbins myli się o centymetry. Sędzia gwiżdże po raz ostatni i wywozimy z Białegostoku cenną bramkę.

 

El. Ligi Europejskiej 4 runda Jagiellonia Białystok 0-1 Birmingham City

 

34' Jeleń

 

Graczem meczu został Curties Davies 7.9

Odnośnik do komentarza

Czekał nas mecz z Coventry City u siebie. Na treningu przed meczem wiał silny wiatr. Byliśmy nastawieni na wygraną.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, David Murphy - McFadden, Gardner, Ferguson(54'Fahey), Larsson - Zigic, Jeleń(90'King).

 

Na stadionie była bójka pomiędzy kibicami przeciwnych drużyn. Policja natychmiastowo zareagowała i nic nikomu się nie stało.

Mecz był wyrównany. 14 minuta Larsson dośrodkowuję i obrońca gości strzela samobója. 52 minuta piękną piłke dostaje McFadden i nie marnuje jej strzelając ostrym strzałem wykańczającym akcje zespołu. w 78 minucie niestety tracimy gola obrona trochę zaspała, a takiej okazji nie marnuje Jutkiewicz.

 

Championship 3/46 Birmingham City 2-1 Coventry City

 

14' Foster 1-0

52' McFadden 2-0

78' Jutkiewicz 2-1

 

Graczem meczu został James McFadden 7.4

Odnośnik do komentarza

26 sierpnia zagraliśmy mecz rewanżowy z Jagiellonią Białystok. Niestety w tym meczu nie zobaczymy Jelenia, który leczy kontuzję. Na dworzu było 12 stopni. Byliśmy nastawieni na wygraną.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, David Murphy - McFadden, Gardner, Ferguson), Larsson - Zigic, Jerome.

 

Wchodząc na ławkę trenerską zobaczyłem wielu kibiców. Na stadionie telewizja zaobserwowała trenera Reprezentacji Anglii Fabio Capello. Być może chce kogoś powołać do kadry. Zaraz po gwizdku sędziego po błędzie Sandomierskiego przeciwnicy tracą pierwszego gola. Zaraz znowu w 18' minucie Jaga traci drugą bramkę po strzale Zigica. 30 minuta spotkania Zigic faulowany przez Skerle i mamy rzut karny !. McFadden wykorzystuję karny i podwyższa na 3-0. Wrzutka, nasza obrona się pogubiła Plizga strzela gola precyzyjnym strzałem z najbliższej odległości. 3 minuty później Creig Gardner strzela bramkę. W 76 minucie Kupisz pokonuję Fostera i jest 4-2.

 

El.4 runda Ligi Europejskiej Birmingham City 4-2 Jagiellonia Białystok

1' Jerome

18' Zigic

30' McFadden

34' Plizga

37' Gardner

76' Kupisz

 

Graczem meczu został Nikola Zigic 8.1

 

28 sierpnia odbyło się losowanie fazy grupowej ligi europejskiej. Oto zespoły jakie trafiłem:

http://imageshack.us/photo/my-images/12/beztytuuymrv.png/

Odnośnik do komentarza

31 sierpnia zagraliśmy mecz u siebie z Burnley, które miało 22 miejsce w lidze. Prasa pisała, że goście nie mają szans na wygraną. Jak co dzień poszliśmy na trening. Przed stadionem czekały tłumy kibiców Niebieskich.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, David Murphy - McFadden, Gardner(63'Fahey), Ferguson, Larsson - Zigic, Jerome.

 

Eddie Ilderton gwiżdże i od razu atakuję Birmingham. 30 minuta meczu Ferguson trafił w słupek z 20 metrów.

Potem Burnley wzięło się do pracy i mecz był wyrównany. 86 minuta kibice już myślą że ich zespół nie da rady. Wrzutka w pole karne Johnson gol ! gol ! gol ! Kibice szaleją z radości.

 

Championship 4/46

 

Birmingham City 1-0 Burnley

 

86' Johnson

 

Graczem meczu został Roger Johnson 8.4

Odnośnik do komentarza

Piłkarze dostali tygodniowe urlopy. 11 września wszyscy wypoczęci zagrali w lidze z Portstmouth. Wyruszyliśmy więc klubowym autokarem. Jak tylko dojechaliśmy poszliśmy do restauracji coś zjeść. Następnie wyruszyliśmy na 2 godzinny trening.

Sonda na internecie była jednogłośna, że Birmingham wygra ten mecz.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, David Murphy - McFadden, Gardner(78'Fahey), Ferguson, Larsson - Zigic, Jerome.

 

Gwizdek sędziego i atak drużyny gospodarzy. Przy piłce więcej Portstmouth, ale Birmingham też atakuję, ale mało. 41 minuta strzał Fergusona z przed pola karnego i piłka trafia w światło bramki i mamy bramkę. Drużyna gospodarzy chyba za bardzo chciała strzelić wyrównującą bramkę, ale nie dali rady strzelając dwukrotnie w słupek. Mecz sędziował Andy D'Urso.

 

Championship 5/46

 

Fc Portsmouth 0-1 Birmingham City

41' Ferguson

 

Graczem meczu został Ferguson 8.3

Odnośnik do komentarza

Następny mecz zagraliśmy w fazie grupowej ligi europejskiej z Apoel Nikozja. Wylecieliśmy rano samolotem z lotniska, aby dolecieć do Cypru. Jak dojechaliśmy pogoda była całkiem inna, więc to nie było dobre dla nas. Na lotnisku czekał na nas autobus. Tylko jak dojechaliśmy to od razu poszliśmy trenować. Najpierw 30 minut jeździliśmy rowerami a potem ćwiczyliśmy celność podań.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, Carr - McFadden, Fahey, Ferguson, Larsson - Zigic, Jeleń.

 

Wchodząc na stadion zobaczyłem wielu kibiców z Birmingham, a to świadczyło, że mamy naprawdę wiernych kibiców. Od pierwszych minut Apoel zaczyna atakować i strzela bramkę na 1-0. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 1-0. 57 minuta Zigic strzela bramkę z główki. Za 20 minut przejęliśmy inicjatywę i strzeliliśmy drugą bramkę. Ostatnia akcja meczu wrzutka w pole karne Johnson 3-1. Kibice w euforii! Wywieźliśmy z Cypru 3 punkty i na razie prowadzimy w grupię.

 

Faza grupowa ligi europejskiej 1 kolejka

 

Apoel Nikozja 1-3 Birmingham City

 

31' Sikora

57' Zigic

77' Davies

90' Johnson

 

Graczem meczu został Sebastian Larsson 8.8

Odnośnik do komentarza

21 września czekał mnie mecz z Exeter City w trzeciej rundzie Carling Cup. Za wszelką cenę musieliśmy awansować dalej.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, Carr - McFadden, Gardner, Ferguson, Larsson - Zigic, Jeleń.

 

Zaczęło się od razu od ataku Birmingham. W 5 minucie gola na 1-0 strzela Barry Ferguson. Do końca pierwszej połowy prowadzimy 1-0. 47 minuta i niestety tracimy bramkę po samobóju Carra. 63 minuta błąd obrońców i Exeter na prowadzeniu. 68 minuta McFadden daje remis lekkim strzałem. Niestety chwilę później Thomson zdobywa bramkę eleganckim strzałem. Nie udało się wygrać. Sędzia kończy spotkanie.

 

Carling Cup 3 runda

 

Birmingham City 2-3 Exeter City

 

5' Ferguson 1-0

46' Carr (sam.) 1-1

63' Henville 1-2

68' McFadden 2-2

76' Thomson 2-3

 

Graczem meczu został Barry Ferguson 8.3

 

Mecz sędziował Howard Webb

 

8677 widzów na stadionie

Odnośnik do komentarza

25 września czekał nas mecz z mocnym w lidze Reading. O 10 rano poszliśmy na trening. Czekał nas jeden z najważniejszych meczów w lidze.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, Murphy - McFadden, Gardner, Ferguson+(23'Hubbins), Larsson - Zigic, Jeleń.

 

W pierwszej połowie bez bramek, Jeleń miał dużo okazji niestety nic nie trafił. Druga połowa zaczęła się koszmarnie przegrywamy 1-0 z Reading. 63 ' Kebe dobił nas precyzyjnym strzałem. 1 nasza porażka w lidze.

 

Championship 6/46

 

Birmingham City 0-2 Reading

 

53' Kebe

63' Kebe

 

Graczem meczu został Kebe 9.0

 

Kontuzję w meczu doznał Barry Ferguson

 

Liczba widzów: 28448

 

Mecz sędziował Andy D'Urso

Odnośnik do komentarza

Następny mecz zagraliśmy w fazie grupowej ligi europejskiej z Sporting Lizbona. Obawialiśmy się rywala bo był mocny.

 

Skład: Foster - Ridgewell, Johnson, Davies, Murphy - McFadden, Gardner, Ferguson, Larsson - Zigic, Jeleń.

 

Już w 17 minucie straciliśmy pierwszą bramkę po precyzyjnym strzałem Djalo. W 73 minucie Schaars piłka wpada do bramki i jest 2-0. 75 minuta jest gorzej Sporting strzela 3 bramkę. W 88 minucie Jeleń strzela honorowego gola.

 

Faza grupowa ligi europejskiej 2 kolejka

 

Birmingham City 1-3 Sporting Lizbona

 

17' Djalo

73' Schaars

75' Carrizo

88' Jeleń

 

Graczem meczu został Matias Fernandez 9.0

 

Liczba widzów:30006

 

Mecz sędziował Jerome Laperierre

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...