Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

- brak przelewów natychmiastowych

- bok działający tylko do godz 20 w tygodniu a w weekend jeszcze bardziej ograniczone godziny, cięzko się dodzwonić

- w serwisie transakcyjnym nie są wyświetlane blokady na karcie

- zakładanie konta w cale nie jest tak szybkie bo nie obsługują szybkich płatności

- kiedyś były problemy z przelewami zagranicznymi ale to chyba już nieaktualne jak widzę bo otworzyli jakieś konta eu więc to może już rozwiązali

- karte do konta moża aktywować tylko dzwoniąc na infolinię (a tam cięzko się dodzwonić)

 

Ogólnie jeszcze coś tam było ale już nie pamiętam wszystkich rzeczy, które mi nie pasowały jako klientowi. Od pół roku nie mam nic z nimi wspólnego więc te wszystkie punkty powyżej trzeba też zweryfikować.

Odnośnik do komentarza

nie wiem, który raz to pisze w tym temacie ;] ale ja mam taką w Idea Banku. poza tym prowadzenie i wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0zł.

Potwierdzam, mam tam drugie konto od kilku lat i jestem zadowolony. Szkoda tylko, że Idea Bank nie zainwestował w aplikację na smartfony.

Odnośnik do komentarza

Głupie pytanie - czy jak ktos kupił mieszkanie i wzial na to 100.000 pożyczki od rodziny, to czy mozna wziac kredyt hipoteczny na splate tej pozyczki? :-k

 

Kiedyś istniało coś takiego jak pożyczka hipoteczna. AFAIK kredyt hipoteczny jest tylko na zakup/budowę mieszkania/domu.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, warto zauważyć, że coraz więcej banków wprowadza takie limity, więc myślę, że to kwestia czasu jak Idea Bank także wpadnie na taki pomysł. A szkoda, bo jak pisałem wyżej, w Idea Banku mam drugie konto od kilku lat i do tej pory nie zapłaciłem tam za nic ani złotówki.

Odnośnik do komentarza

Tio, na ten moment jestem osobą wolną od kredytów ;)

Szukam konta wspólnego dla mnie i żony do bieżącego funkcjonowania (pensje tam spływać nie będą).

Ogónie przelądając najfajniesze wydaje mi się konto 360 w Millenium, ale do cholery też nie mogę wyszukać opcji wspólnego konta..

 

sprawdź Jason Raiffaisen, tam jest stała opłata 3 zł bez innych dodatkowych opłat czy limitów

Ale ja nie chce oddawać nawet 5 groszy bankowi :)

 

EDIT - chyba znalazlem to czego szukalem - Millenium 360.

Odnośnik do komentarza

 

ja dostałem przy opcji bez wszystkich bankomatów

Z synca obecnie tmobile dostałem informacje że od 1.06 obrót karta 200 zł lub opłata 6 zł

dzieki za cynk, musialem przeoczyc

 

zapytam inaczej, czy ktoś jeszcze oferuje karte za 0zł, bez konieczności obrotu nią ?

 

Smeciu - teraz jeszcze wyczaiem w bph http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/konta_osobiste/lubie_to_kontojest za free pod warunkiem, ze zrobisz 4 transakcje (chocbys mial kupic tylko paczke zapałek)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...