Jump to content

Regulamin działu Akademia Taktyczno - Treningowa


Recommended Posts

1. Ten dział przeznaczony jest dla ludzi pragnących dzielić się z innymi graczami swoimi przemyśleniami na temat ustawień i rozwiązań taktycznych oraz treningowych w Football Managerze. Jeśli chcesz się pochwalić wynikami, czy transferami - to nie jest miejsce dla Ciebie.

 

2. Z tematów Akademii usuwane będą posty, które zdaniem moderatora nie będą wnosiły niczego do prowadzonej w nich dyskusji, w szczególności off-topiki. Autorzy takich postów muszą liczyć się z konsekwencjami regulaminowymi.

 

3. Tematy w ATT dzielimy na 3 kategorie:

 

-trening – gdzie użytkownicy będą mogli pochwalić się swoimi reżimami treningowymi.

 

-taktyka- gdzie użytkownicy będą mogli pochwalić się swoimi ustawieniami taktycznymi.

 

-dyskusje – gdzie użytkownicy będą mogli prowadzić dyskusję o poszczególnych aspektach gry.

 

4. Każdy nowy temat winien być opisany tagiem wersji gry, oraz aspektem którego będzie dotyczył np. [fm2011 taktyka], [fm2010 trening].

 

5. Przed założeniem nowego tematu skorzystaj z wyszukiwarki, to nic nie boli a może taki temat już jest.

 

6. Jeśli chcesz zapytać o taktykę dla Realu, nie zakładaj nowego tematu, bo może być to ostatnia rzecz jaką założysz na tym forum. Pytania ogólne zadawaj w temacie ogólnym.

 

7. Celem Akademii jest zebranie wiedzy taktycznej na temat Football Managera, tak by nowi gracze mogli oszczędzić sobie żmudnych poszukiwań. Dlatego zanim zamieścisz odpowiedź, zastanów się nad jej formą i treścią, upewnij się, że Twój post wnosi coś nowego i oryginalnego do dyskusji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...