Skocz do zawartości

Edytor FM2011


Ernie Souchak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zreszyć Kraj Basków z UEFA i FIFA tak żeby mogli oni grać w eliminacjach do Euro i MŚ? Bo ten kraj już w fm jest tylko nie wiem co robić żeby oni normalnie grali mecze;) Aha i czy jest możliwość dodania nowego państwa bez podmieniania go za inne?

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam kilka pytań odnośnie możliwości edycji

 

1. Czy istnieje możliwość dodania reguł krajowych dla więcej niż jednego państwa? Jeśli istnieje taka możliwość to proszę o wskazanie jak to zrobić.

 

2. Czy istnieje możliwość jednoczesnej zmiany reguł krajowych oraz rozgrywek europejskich?

 

3. Czy istnieje możliwość zmiany organizacji rozgrywek reprezentacyjnych? (np. Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Eliminacje) Próbowałem nawet usunięcia tych rozgrywek w edytorze, jednakże w grze nie było żadnych zmian, eliminacje i mistrzostwa odbywały się pomimo usunięcia w edytorze.

 

4. Czy istnieje możliwość usunięcia poszczególnych krajów z gry oraz wprowadzenie innych, które by brały udział w rozgrywkach międzynarodowych? Widziałem gdzieś plik wprowadzający Walonię i Flandrię w miejsce Belgii. Nie wiem jednak w jaki sposób zostało to zrobione.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Czy ktoś zna opdowiedzi na te pytania?

Odnośnik do komentarza

1. Czy istnieje możliwość dodania reguł krajowych dla więcej niż jednego państwa? Jeśli istnieje taka możliwość to proszę o wskazanie jak to zrobić.

 

2. Czy istnieje możliwość jednoczesnej zmiany reguł krajowych oraz rozgrywek europejskich?

 

3. Czy istnieje możliwość zmiany organizacji rozgrywek reprezentacyjnych? (np. Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Eliminacje) Próbowałem nawet usunięcia tych rozgrywek w edytorze, jednakże w grze nie było żadnych zmian, eliminacje i mistrzostwa odbywały się pomimo usunięcia w edytorze.

 

4. Czy istnieje możliwość usunięcia poszczególnych krajów z gry oraz wprowadzenie innych, które by brały udział w rozgrywkach międzynarodowych? Widziałem gdzieś plik wprowadzający Walonię i Flandrię w miejsce Belgii. Nie wiem jednak w jaki sposób zostało to zrobione.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Ad.1-2 Na pewno za pomocą panelu zaawansowanego. Podałbym link do odpowiedniego tematu na SI Forum (tam jest podany sposób aktywacji panelu w edytorze), ale obecnie ono nie działa.

Ad.3 To być może też dałoby się panelem, ale to ogrom pracy i metoda prób i błędów.

Ad.4 Ten plik z Walonią i Flandrią to zapewne zrobiony za pomocą panelu.

Odnośnik do komentarza

Panowie,

pytanie :>

 

http://i53.tinypic.com/m832mp.png

 

jak widać 4zespoły mają awansować, 8 ma spaść... wszystko pieknie ladnie smiga, ale jak odpalam tabele to Mistrz awansuje, dwa zespoly spadaja... czemu tylko 1/2 tego co jest wpisane w edytorze ?

 

w 1 lidze jest tak, ze przez caly sezon maja spasc 4 zespoly(czerwone tlo w tabeli) a na koniec sezony spadaja... 2 15i16 pozostaja w I lidze.... jakas paranoja

 

w czym moze lezec problem ? zapodac jeszcze jakis screen z edytora, dajcie znac prosze, chcialem pograc sobie w Polskiej 2 lidze, a tak troche bezsens... ciezko spasc, a jeszcze ciezej awansowac ;)

Odnośnik do komentarza

jak widać 4zespoły mają awansować, 8 ma spaść... wszystko pieknie ladnie smiga, ale jak odpalam tabele to Mistrz awansuje, dwa zespoly spadaja... czemu tylko 1/2 tego co jest wpisane w edytorze ?

:eusa_naughty: :doh!:

Trochę matematyki!

1/2*4=2 a nie 1 :szkokens:

1/2*8=4 a nie 2 :szkokens:

 

Tak więc nie 1/2 tylko 1/4 !

Ponieważ

1/4*4=1 i 1/4*8=2

:profesor:

A co do pytania to:

najwidoczzniej masz 4 (patrz na wyniki) grupy. Jeżeli chcesz zachować grupy poprostu pomnóż liczbę spadków i awansów przez 4

Odnośnik do komentarza

A ustaw rodzaj na "Ligowe" zamiast na "Grupy".

dzięki Ernie!!, chyba pomogło :) przynajmniej w "grze" juz jest z 2och awans :)

 

jak widać 4zespoły mają awansować, 8 ma spaść... wszystko pieknie ladnie smiga, ale jak odpalam tabele to Mistrz awansuje, dwa zespoly spadaja... czemu tylko 1/2 tego co jest wpisane w edytorze ?

:eusa_naughty: :doh!:

Trochę matematyki!

1/2*4=2 a nie 1 :szkokens:

1/2*8=4 a nie 2 :szkokens:

 

Tak więc nie 1/2 tylko 1/4 !

Ponieważ

1/4*4=1 i 1/4*8=2

:profesor:

A co do pytania to:

najwidoczzniej masz 4 (patrz na wyniki) grupy. Jeżeli chcesz zachować grupy poprostu pomnóż liczbę spadków i awansów przez 4

spojrz na zalaczony screen geniuszu matematyczy oraz naucz sie czytac ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza

1. Mógłby ktoś przybliżyć konkretne działanie opcji "sprawdź niezgodność z"?

 

Lepiej to włączyć czy wyłączyć?

 

2. Jest jakaś szansa by rezerwy w regułach krajowych mogły być drużynami U-23? :> Kombinowałem trochę z plikami edytora, ale nic to nie dało. Albo jest to niemożliwe albo trzeba więcej plików edytować.

 

3. Jak mniemam niemożliwym jest, by istniały różne poziomy ligowe w różnych rejonach geograficznych? To jest mamy np. szóstą ligę, 3 grupy, z dwóch spadają 2 drużyny z trzeciej zaś nikt bo w tym rejonie nie ma już siódmej ligi, a w pozostałych jest. Czy też może jednak warto spróbować dodać różne ligi będące na tym samym poziomie rozgrywek? :>

Odnośnik do komentarza

1. Mógłby ktoś przybliżyć konkretne działanie opcji "sprawdź niezgodność z"?

 

Lepiej to włączyć czy wyłączyć?

 

A gdzie to można znaleźć bom ślepy i nie widzę? ;)

 

2. Jest jakaś szansa by rezerwy w regułach krajowych mogły być drużynami U-23? :> Kombinowałem trochę z plikami edytora, ale nic to nie dało. Albo jest to niemożliwe albo trzeba więcej plików edytować.

 

Nawet w panelu imo nie idzie tego zrobić. Zostaje Ci U-21 i kombinacja z regułami składu i meczu.

 

3. Jak mniemam niemożliwym jest, by istniały różne poziomy ligowe w różnych rejonach geograficznych? To jest mamy np. szóstą ligę, 3 grupy, z dwóch spadają 2 drużyny z trzeciej zaś nikt bo w tym rejonie nie ma już siódmej ligi, a w pozostałych jest. Czy też może jednak warto spróbować dodać różne ligi będące na tym samym poziomie rozgrywek? :>

 

Spróbuj ustawić indywidualnie dla każdej grupy liczbę spadkowiczów i awansujących, powinno zagrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...