Skocz do zawartości

Edytor FM2011


Ernie Souchak

Rekomendowane odpowiedzi

Aha dzięki za odpowiedź a jak to zedytować w edytorze żeby grał u mnie w BVB messi powie ktoś co i jak z góry dziękuje tylko proszę żeby było to szczegółowo opisane bo ja w ogóle z niego nie umiem korzystać

 

wiem że post pod postem i za to przepraszam ale ogarnąłem trochę edytor i zmieniłem statystyki błaszczykowskiego na 20 prawie wszędzie potem zapisuje dane edytora jako "blaszczykowski" zamykam edytor i jak włączam fm to on tych statystyk nie ma ;] muszę odczekać w grze 2 dni 1? tydzień? albo coś źle robię proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Czy jest możliwość w edytorze lub w jakimś dodatkowym panelu stworzenie drużyny na wzór Atlethic Bilbao?

Np. żeby polski klub mógł mieć zawodników tylko z jakiegoś województwa lub aby mogli by to być sami Polacy?

Nie chodzi mi o to żeby wszystkie kluby tak miały, a tylko niektóre. Ogólnie ma być możliwość zatrudniania obcokrajowców w lidze.

Wydaje mi się że w edytorze tego nie ma ale może są jakieś sposoby żeby coś takiego zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witam,

jak mogę w edytorze ustawić Andorze 3 miejsca w europejskich pucharach? Stworzyłem ligę (14 klubów), przetestowałem 3 sezony i nadal Andora ma 1 miejsce w Lidze Mistrzów (oczywiście mistrz) i 1 miejsce w Lidze Europejskiej (zdobywca pucharu krajowego, jeśli puchar zdobywa mistrz to jest to 2 zespół), a chciałbym aby były to takie przydziały jak np. na Malcie (jak wyżej + jeszcze 2 najwyżej sklasyfikowane w lidze zespoły). Czy muszę od nowa tworzyć rozgrywki europejskie (co mi się nie uśmiecha), podmieniać tą ligę za Maltę (co mi się jeszcze bardziej nie uśmiecha) czy jest jakiś prostszy sposób?

 

Aha, no i nie ma to żadnego związku z europejskimi współczynnikami, liga ma obecnie współczynnik wyższy od lig Wysp Owczych, Malty i Luksemburga, mających po 4 reprezentantów w pucharach (i San Marino, będącego w takiej samej sytuacji jak Andora).

Odnośnik do komentarza

Witam,

jak mogę w edytorze ustawić Andorze 3 miejsca w europejskich pucharach? Stworzyłem ligę (14 klubów), przetestowałem 3 sezony i nadal Andora ma 1 miejsce w Lidze Mistrzów (oczywiście mistrz) i 1 miejsce w Lidze Europejskiej (zdobywca pucharu krajowego, jeśli puchar zdobywa mistrz to jest to 2 zespół), a chciałbym aby były to takie przydziały jak np. na Malcie (jak wyżej + jeszcze 2 najwyżej sklasyfikowane w lidze zespoły). Czy muszę od nowa tworzyć rozgrywki europejskie (co mi się nie uśmiecha), podmieniać tą ligę za Maltę (co mi się jeszcze bardziej nie uśmiecha) czy jest jakiś prostszy sposób?

 

Aha, no i nie ma to żadnego związku z europejskimi współczynnikami, liga ma obecnie współczynnik wyższy od lig Wysp Owczych, Malty i Luksemburga, mających po 4 reprezentantów w pucharach (i San Marino, będącego w takiej samej sytuacji jak Andora).

 

Głupoty. Liczba miejsc jest zależna od krajowego wspólczynnika i koniec.

Odnośnik do komentarza

Witam,

jak mogę w edytorze ustawić Andorze 3 miejsca w europejskich pucharach? Stworzyłem ligę (14 klubów), przetestowałem 3 sezony i nadal Andora ma 1 miejsce w Lidze Mistrzów (oczywiście mistrz) i 1 miejsce w Lidze Europejskiej (zdobywca pucharu krajowego, jeśli puchar zdobywa mistrz to jest to 2 zespół), a chciałbym aby były to takie przydziały jak np. na Malcie (jak wyżej + jeszcze 2 najwyżej sklasyfikowane w lidze zespoły). Czy muszę od nowa tworzyć rozgrywki europejskie (co mi się nie uśmiecha), podmieniać tą ligę za Maltę (co mi się jeszcze bardziej nie uśmiecha) czy jest jakiś prostszy sposób?

 

Aha, no i nie ma to żadnego związku z europejskimi współczynnikami, liga ma obecnie współczynnik wyższy od lig Wysp Owczych, Malty i Luksemburga, mających po 4 reprezentantów w pucharach (i San Marino, będącego w takiej samej sytuacji jak Andora).

 

Głupoty. Liczba miejsc jest zależna od krajowego wspólczynnika i koniec.

Oj nieprawda. San Marino, Liechtenstein i właśnie Andora mają wyjątkowe warunki. Co najmniej w FM tak jest (San Marino ma po kilkunastu sezonach 42 miejsce i dalej ma 1+1)

Odnośnik do komentarza

Raz i dwa. Lucasp17, to wszystko przez współczynniki, tak? Zatem serdecznie Cię pozdrawiam. I współczynniki Andory na sezon 2025/26 też pozdrawiają :)

 

Mam przynajmniej nadzieję, że FM12 to naprawi, bo jak się zorientowałem, w tym sezonie dwie najsłabsze wg współczynników ligi (msc. 52-53) mają miejsca 1+2 (Malta, San Marino), a te "lepsze" (msc. 16-51) dostają miejsca 1+3 (w tym też Andora!).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...