Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem w sumie gdzie to napisać, ale najbardziej chyba pasuje tutaj.

 

W czwartek przyszedł do mojego mieszkania "przedstawiciel cyfry+" (za takiego sie podawał, a moja mama raczej wierzy ludziom) i zasłaniając się marcową zmianą regulaminu przekonał moją mamę (która regulaminu nie przeczytała) do zakupu dekodera za 350 zł* i wysłania pisma do siedziby cyfry + (przez list polecony) o zawieszeniu nadawania sygnału cyfry + od przyszłego miesiąca. Tak naprawdę był to przedstawiciel enki, który tym nieuczciwym sposobem nakłonił moją rodzicielkę do skorzystania z oferty "przyjdź do n".

 

W związku z tym mam pytania:

a) można to jeszcze odkręcić?

b) na stronie cyfry nie widzę możliwości kontaktu przez e-mail. Jest on możliwy?

c) Czy mogę pozwać tego skurwesyna (przepraszam za słowa, ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu) co naciągnął moją mamę, jak i połowę wsi (tą która miała cyfrę +)

 

* Facet straszył iż jeżeli teraz mama nie da 350 zł, to w miesiacu maja będzie musiała wyłożyć osiem stówek, a wiadomo iż forsa nie rośnie na ulicy.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem specjalistą od prawa, ale śmierdzi to na kilometr (parę lat temu było coś podobnego z Tele2).

 

Po pierwsze, powinniście mieć dane człowieka, który podpisał umowę w imieniu N. Żadnym e-mailem, zadzwońcie do N i przedstawcie sprawę, że umowę podpisaliście, bo ten właśnie człowiek wprowadził was w błąd (chyba można powołać się na art.86 KC, ale to zapytaj kogoś bardziej biegłego w sprawie). To samo powinien zrobić każdy z waszej wsi, którego gość oszukał. Jestem niemal pewien, że wszystko odkręcicie, a ten facet raczej kontrakt straci: to nie jest wina N, tylko agentów, którzy biorą prowizję od podpisanych umów, a akurat taki skandal jest im nie na rękę (Tele2 znikło z rynku po tej aferze, chyba Netia ich przejęła)

Odnośnik do komentarza

superstacja, mango tv i kanaly w hd? :lol: Parada atrakcji :roll:

Chyba nie do końca rozumiesz... w "n" w końcu będą m.in. Polsat, Polsat HD, Polsat News, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film

 

Chyba Ty masz problemy z racjonalnym mysleniem. Mam cyfrowy polsat wiec malo mnie obchodzi co beda mieli w "n". Chodzi o to, ze w zamian CP dostal taki badziew, ze az zeby bola... To zadna dla "nas" dobra wiadomosc.

Odnośnik do komentarza

superstacja, mango tv i kanaly w hd? :lol: Parada atrakcji :roll:

Chyba nie do końca rozumiesz... w "n" w końcu będą m.in. Polsat, Polsat HD, Polsat News, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film

Chyba Ty masz problemy z racjonalnym mysleniem. Mam cyfrowy polsat wiec malo mnie obchodzi co beda mieli w "n". Chodzi o to, ze w zamian CP dostal taki badziew, ze az zeby bola... To zadna dla "nas" dobra wiadomosc.

A ja mam "n" - resztę sobie dopowiedz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może ktoś miał podobną sytuację.

 

Rodzice mają od dobrych 6 lat Cyfrowy Polsat. Kupili dekoder na własność, ale wczoraj dekoder szlag trafił. W Obsłudze klienta odsyłają nas z jednego działu do drugiego. Rodzice nie chcą zrywać umowy, ale podobno karta jest przypisana do dekodera. Termin wypowiedzenia umowy minął jakiś miesiąc temu, i umowa automatycznie przedłużyła się na jakiś okres. Może jest jakaś możliwość zerwania umowy, bez wysokich kar finansowych?

Odnośnik do komentarza

Może ktoś miał podobną sytuację.

 

Rodzice mają od dobrych 6 lat Cyfrowy Polsat. Kupili dekoder na własność, ale wczoraj dekoder szlag trafił. W Obsłudze klienta odsyłają nas z jednego działu do drugiego. Rodzice nie chcą zrywać umowy, ale podobno karta jest przypisana do dekodera. Termin wypowiedzenia umowy minął jakiś miesiąc temu, i umowa automatycznie przedłużyła się na jakiś okres. Może jest jakaś możliwość zerwania umowy, bez wysokich kar finansowych?

 

Myśmy mieli w domu identyczną sytuację przed świętami. Polsat od 7 lat i od jakichś 5 umowa byłą na czas nieokreślony. Oczywiście gwarancji na dekoder już nie było.Udałem się do salonu sprzedaży i tam zaproponowali mi aneks do tej umowy z przed 7 lat i do tego dekoder HD. Do pakietu Familijnego HD dawali 3 pakiety gratis odpowiednio przez 3 lub 6 miesięcy i dekoder za 49 lub 1 zł. W sumie całkiem nie głupie rozwiązanie. No i dekoder na udostępnienie z wieczystą gwarancją.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Jeśli sam Kompakt to strasznie drogo, jeśli Kompakt z C+ to tak sobie. Ja podpisałem umowę w marcu(chyba) na kompakt z C+ za 48zł, umowa na 15m. Ostatnio przegladając forum satkuriera widziałem, że jeszcze była ta promocja. Warto z nimi ponegocjować, mi pierwotnie za to co dostałem, oferowali za 70zł.

 

Piszemy tu oczywiście o pakiecie bez kanałów HD(jedynie w przypadku C+ są kanały HD).

Odnośnik do komentarza

Kompakt z C+ ofc. Negocjuje już nimi od miesiąca ale 55 to najniżej co oferują. A dla mnie to troszkę niepoważne, że muszę dopłacić 15 zł żeby utrzymać obecną ilość kanałów. Żeby chociaż ten dekoder HD dali za 1 zł albo w bezpłatną dzierżawę to bym się może zgodził, ale, że sobie jeszcze za niego wołają 129 zł?! I jeszcze mi mówią, że to super oferta bo dla nowych klientów jest jeszcze opłata aktywacyjna 99 zł...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...