Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Do kolegi nervo :

 

1. Nikogo chyba nie obchodzi jaki masz sprzęt

Na tym waszym dodatku, tylko się tnie.

2. Dla tego dodatku wprowadzonych jest bardzo dużo zmian w bazie danych i pewnie dlatego Ci tnie.

 

Ogarnij się ; )

 

Właśnie obchodzi, bo chyba muszą wiedzieć dlaczego mi przycina!?

 

12 lat widać.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ręce opadają. Co ma Kleyo i spółka do silnika gry??? Cały czas tylko narzekania i problemy wynikające z nieczytania readme...

 

Ale nie o tym chciałem. Dorzucę swoje 3 grosze do dyskusji na temat statusu drużyn i wynagrodzeń. Super że dokładnie odwzorowano kwoty, które dostają kluby od gmin itd., ale trzeba pamiętac, że FM nie bierze pod uwagę takich kosztów, jak pan Zenon zamiatający szatnie czy pani Zdzisia z księgowości, nie mówiąc o kosztach spotkań wyjazdowych i działaczach wyciągająch sobie z kasy kilkanaście tys. zł co miesiąc. Dlatego wg. mnie najlepiej byłoby, gdyby zmniejszyc kwoty otrzymywane od Państwa o np. 50% i do tego status półprofesjonalny. Może wtedy jakoś by to wyglądało. Co prawda nie uważam tego wszystkiego za jakiś wielki problem, ale to pewnie dlatego, że jeszcze nie dotarłem do III ligi...

 

Tak poza tym gra się niesamowicie, wielki + za zrobienie barw ekip z IV ligi!

 

Ps. co z logopackami? Ktoś w ogóle nad tym pracuje z forumowiczów? Chciałbym pomóc, więc proszę o PM.

Odnośnik do komentarza

to co zauważylem w Bytovi Bytów (3 pomorsko - zachodniopomorslka):

 

1) błędna nazwa klubu, winno być MKS Bytovia Bytów

2) barwy klubu, winno być czarno-biało-czerwone . wyglad http://pl.wikipedia.org/wiki/Bytovia_Byt%C3%B3w

3) CENA BILETU: normalny: 6 zł, ulgowy 3 zł

CENA KARNETU: normalny: 42 zł (jesień 2010)/36 zł (wiosna 2011)

4) Janusz Wiczkowski - Prezes

SZKOLENIOWCY:

Waldemar Walkusz Trener seniorów Drutex-Bytovia III liga

Tomasz Mielewczyk Asystent trenera Drutex-Bytovia II Klasa Okręgowa

Jacek Maszkowski Trener junior A Pawłowski Bytovia Klasa Okręgowa

Artur Chajecki Trener junior B Malek Bytovia Pomorska Liga

Mirosław Wojach Trener junior C Polmor Bytovia Pomorska Liga

5)zbyt niski CA równy 9 dla podstawowego bramkarza Mateusza Oszmaniec id 1394634382 (bronił z Wisłą Kraków PP)

6)dla robiacych logosy http://www.pomorskifutbol.pl/druzyna.php?id=327

 

źródło: http://www.bytovia.pl/

 

Ja do tej druzyny wylapalem wiecej rzeczy. Nazwa Bytovia powinna byc przez litere "V" a nie przez "W"

Po drugie Mateusz Oszmaniec-gwiazda zespolu jest posadzony w rezerwach a Krzysztof Wolski i Krzysztof Oleszkiewicz sa raczej rezerwowymi zawodnikami pierwszego skladu i poza tym maja lepsze atrybuty od Oszmanca. Piotr Lapigrowski nie jest obronca ta jak macie go zrobione w dodatkutylko pomocnikiem lub w niektorych przypadkach napastnikiem.Do reszty w tej druzynie nie mam zastrzezen. Chcialbym sie tylko zapytac czy moge w jakis sposob samemu zmienic nazwe klubu??

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem czy już ktoś o tym wspominał ale w składzie Mieszka Gniezno zauważyłem, że dwóch zawodników nie ma w ogóle imienia i nazwiska chodzi o graczy o numerach ID: 1394632815 i 1394632824 (bramkarz i napastnik).

 

Dostrzegłem też literówkę w nazwie klubu Celuloza Kostrzyn nad Odrą (jest to prawidłowa nazwa) a w grze wyświetla się nazwa Celuloza Kostrzyń nad Odrą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...