Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Bodajże Stal Kraśnik była w bazie domyślnej, ale w 11.2 już jej nie ma, więc wywala błąd o braku jednej drużyny w Pucharze i lidze. Dziwne, że Ty nie miałeś tego błędu.

 

 

Aaaa. To już wiem. Stal Kraśnik i Odra II Wodzisław, owszem. Nie wykluczam, że po prostu je sobie dodałem i mi wyleciało z głowy po prostu.

Za to w ramach ciekawostki powiem, że przy zastosowaniu jakiegokolwiek dodatku, w każdej z grup 4 ligi brakuje od 7 do 15 zespołów...

Odnośnik do komentarza

Witam.

Na wstepie chcialem pochwalic i podziekowac za super robote, mimo iz sa pewne bledy ktore mam nadzieje ze w nastepnych odslonach updatu beda usuniete a juz mowie o co chodzi

 

rozpoczalem rozgrywke Chełmianka Chełm (3 liga gr lubelsko-podkarpacka) i znalazlem kilka bledow:

 

1. zamiast herbu chelmianki pojaiwa sie herb klubu z Trzebnicy

2. Nazwa klubu w update to CKS Chełminka Chełm a powinno być ChKS Chełmianka Chełm

3. frekwencja na meczach jest mocno przesadzona, przed sezonem wyskoczylo mi ze sprzedano 2,5 tys karnetow wiec sprawdzilem w FMRT i srednia jest 10 tys, wg mnie odpowiednia to ok 300-500 widzow na mecz

4. finanse tez nie sa takie kolorowe w rzeczywistosci

5. Chks nie jest klubem ze statusem profesional, wszyscy zawodowo pracuja w roznych firmach i instytuacjach a mlodziez sie uczy, ja bym powiedzial ze to klub amatorski bo zdaje mnie sie ze zaden zawodnik nie ma tam kontraktu profesjonalnego

 

P.S. Nie myli sie ten ktory nic nie robi, jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

1. To nie nasza wina, tylko masz pewnie stary logopack

2. Literówka, do poprawy

3. To nasz błąd, który wyniknął z pewnego nieporozumienia, do poprawy

4. Dotacja gminna jest brana z Biuletynu Informacji Publicznej, kasa od sponsorów ustalana na podstawie wielkości firm wspierających klub.

5. Tu poszliśmy trochę na łatwiznę i wszystkim klubom ustawiliśmy status profesjonalny, będziemy o tym myśleć przy kolejnych wersjach.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że właśnie specjalnie zmieniliśmy na profesjonalny, bo płace były za niskie w stosunku do dotacji gminnych i kasy od sponsorów, przez co większość klubów, co rok miała zysk na poziomie 100-200 tys. zł, co raczej realistyczne nie jest. Poza tym moim zdaniem płace w III lidze są raczej na poziomie ok. 2 tys. zł, a nie 450 zł jak było gdy ustawione były półzawodowe, bo wtedy prawie cała drużyna miała kontrakt amatorskie.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...