Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

@Kleyo- może koledze chodzi o dodatek ten co jest dostępny na CentrumFM. wczoraj patrzyłem i zgłosiłem im moim zdaniem duży błąd odnośnie właśnie Hutnika Warszawa.

pomieszane barwy (powinno być pomarańczowo czarne) i ustawione: Doskonał obiekty traningowe, najnowocześniejsze obiekty młodzieżowe + akademia piłkarska.

obiekty treningowe powinny byc na poziomie 1, obiekty młodzieżowe to tak koło 1 lub 2 a akademia piłkarska koło 10.

jakieś niedopatrzenie małe chłopaków.

Odnośnik do komentarza

@biq:

Kto powiedział, że opóźnienia spowodowane są czekaniem na raporty? Najpierw muszę skończyć dodawać wszystkie zespoły 4. ligowe, żeby się potem zastanawiać czym to zapełnić.

 

Nad bazą pracują 4 osoby, każda z nich ma swoje życie prywatne i inne zajęcia. Ja sam mam zepsuty komputer, ale siedzę na sprzęcie kolegi od czwartku i praktycznie nie wyłączam edytora; w weekend spałem łącznie 11 godzin, rzygam już tym wszystkim, a do tego pojawiają się dziwne problemy. Więc proszę o odrobinę zrozumienia, robimy co w naszej mocy, sam jestem nieźle wkurwiony, że mamy takie opóźnienia, ale tak wyszło.

Pewnie przed wyjściem FM 2012
Odnośnik do komentarza

A faktycznie. Mój błąd. Z tym, że jak dodałem wczoraj Waszą bazę danych to wyskoczył mi jakiś inny błąd. Nie pamiętam dokładnej treści, ale chodziło o jakieś przyporządkowanie drużyn. Z tym, że wcześniej (przed ściągnięciem tej stąd) miałem wczytaną jakąś inną bazę z trzecią ligą i gdy chciałem jednak zacząć nową grę znowu na tej na której już wcześniej grałem, to pojawiał się jakiś inny błąd (chyba za dużo drużyn w PP) więc sam nie wiem czy to u mnie się jakieś bazy gryzły czy coś jest ogólnie nie tak. No ale jeśli Wam działa to raczej problem jest z moim FMem

 

edit:

sprawdziłem, bankowo gram na pliku "polskie_ligi.dbc" o rozmiarze 27kB i gram Hutnikiem Warszawa. Dostępna jest IV liga z tym że chyba wszystkie zespoły mają (chyba domyślnie) biało-czarne stroje i granatowo-białe herby. Z III ligi niedostępna jest grupa dolnośląsko-lubuska, a z grupy mazowieckiej Radomiak Radom na przykład ma normalnych graczy, a MKS Kutno nie. Czy to nie jest przypadkiem plik z 19 strony niniejszego tematu?

Odnośnik do komentarza

@bloniaq- wrzuć tylko jedną bazę danych. nie dwie bo się właśnie gryzą.

 

 

Aż taki głupi nie jestem... :P Mam oczywiście jedną. Zadziałała mi ostatnio tak jak i teraz. Poza tym do polskiej ligi mam jeszcze dodane bazę mediów, i bazę zmieniającą na polskie nazwiska, ale to dotyczy tylko Ekstraklasy i I ligi, więc nie sądzę, żeby się gryzło.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pisałem o błędzie z treningami. Coś wiadomo w temacie? Wszyscy tak mają, czy "nieliczni" tylko?

 

Ja tak też miałem w Legii. Nie pamiętam czy ja w ogóle grałem przed zainstalowaniem jakichś baz danych, ale w każdym razie żyłem w przeświadczeniu, że teraz w FMie juniorzy trenują z seniorami... :)

Odnośnik do komentarza

Na screenie tabeli widziałem zespół na przykład Narew. Podejrzewam że to jest właśnie dodana jego krótka nazwa. Nie wydaje się Wam, że lepiej by jednak brzmiało Narew Ostrołęka?

Wydaje nam się i właśnie tak będzie.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie mogę się doczekać, ale ludzie choćbyście mieli to robić i miesiąc to róbcie na spokojnie bez zbędnego pośpiechu. Ten dodatek zapowiada się po prostu masakrycznie więc warto będzie poczekać. Przy okazji wybrano nowy zarząd Stali Mielec więc w miarę możliwości proszę o zaktualizowanie bazy danych: http://stalmielec.com/?news=5359 Prosiłbym też o trochę lepsze odwzorowanie bazy treningowej, obiektów młodzieżowych i akademii piłkarskiej które w Mielcu są naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Głównym problemem jest raczej stadion w tragicznym stanie oraz kompletny brak pieniędzy. Nie naciskam, ale z tego co widzę jesteście ekipo PLU naprawdę mistrzami w tym co robicie i wiem, że dacie radę to odwzorować ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...