Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

kleyo - co do reputacji, sprawa jest zasadnicza, nie wiem jak to zrobicie, ale trzeba to zrobić tak, by zawodnicy z górnej większej jakby połowy ( :D ) klubów 2 ligi, nie przechodzili do 3 ligi.

 

reputacja ligi z naszego województwa: nie wiem jakie dać współczynniki, nie mam bladego pojęcia, trzeba by to skonfrontować z niższymi ligami krajów o podobnej jakby strukturze i reputacji, typu liga czeska czy szwedzka. Tutaj dam to na zasadzie grup

 

Najwyższa

Pogoń Siedlce - zdecydowany faworyt do awansu, Mostostal sponsorem, budowa kozackiego stadionu, także jak najlepiej (nie lokalny patriotyzm)

Radomiak Radom - niech ktoś znający sytuację wypowie się, jak rysuje się przyszłość tego klubu, silna kadra i kibice

Broń Radom - duży skok, zobaczymy jak to będzie wyglądać na wiosnę, póki co solidnie

MKS Kutno - nie robiłem tego zespołu, ale skoro są wysoko w tabeli i do końca walka o lidera, także należy im się miejsce w najwyższych widełkach

 

Średnia - górna połowa tabeli i tylko tyle, strata do czołówki jest za duża

Mazur Karczew

Narew Ostrołęka

Sokół Aleksandrów Łódzki

KP Piaseczno

 

Przeciętna - balans między środkiem a dołem tabeli

Legionovia Legionowa

Włókniarz Zelów

SMS Łódź

Ceramika Opoczno

 

Niska/kandydaci do relegacji - od początku sezonu potwierdzają swoją postawą zaciekłą walkę o utrzymanie

Pilica Przedbórz

Warta Sieradz

Ursus Warszawa

Concordia Piotrków Trybunalski

Odnośnik do komentarza

Przemkoo nie strasz xD W tamtym roku dużo osób bło zaangażowanych w pracę nad Uptadem, ale potem wszystko upadło i zostało niewielu :/ Kurcze chciałbym już zagrać, ale trzeba czekać :D Jakbym umiał to bym wam pomagał, ale że nic nie umiem to się do tego nie zabieram xD.

Odnośnik do komentarza

Kto powiedział, że opóźnienia spowodowane są czekaniem na raporty? Najpierw muszę skończyć dodawać wszystkie zespoły 4. ligowe, żeby się potem zastanawiać czym to zapełnić.

 

Nad bazą pracują 4 osoby, każda z nich ma swoje życie prywatne i inne zajęcia. Ja sam mam zepsuty komputer, ale siedzę na sprzęcie kolegi od czwartku i praktycznie nie wyłączam edytora; w weekend spałem łącznie 11 godzin, rzygam już tym wszystkim, a do tego pojawiają się dziwne problemy. Więc proszę o odrobinę zrozumienia, robimy co w naszej mocy, sam jestem nieźle wkurwiony, że mamy takie opóźnienia, ale tak wyszło.

Odnośnik do komentarza

Kto powiedział, że opóźnienia spowodowane są czekaniem na raporty? Najpierw muszę skończyć dodawać wszystkie zespoły 4. ligowe, żeby się potem zastanawiać czym to zapełnić.

 

Nad bazą pracują 4 osoby, każda z nich ma swoje życie prywatne i inne zajęcia. Ja sam mam zepsuty komputer, ale siedzę na sprzęcie kolegi od czwartku i praktycznie nie wyłączam edytora; w weekend spałem łącznie 11 godzin, rzygam już tym wszystkim, a do tego pojawiają się dziwne problemy. Więc proszę o odrobinę zrozumienia, robimy co w naszej mocy, sam jestem nieźle wkurwiony, że mamy takie opóźnienia, ale tak wyszło.

 

Robicie wielką pracę i wszyscy powinni być Wam wdzięczni, że Wam się chce, i że będą mieli zajebisty dodatek klasy światowej... A w tym przypadku, oprócz sił wyższych, lepiej posiedzieć tydzień dłużej i mieć pewność, że będzie dobrze, niż pospieszyć się i wypuścić niedoróbkę :) Sam bym Wam chętnie pomógł, ale ciągle jeszcze muszę siedzieć tyle samo nad ważniejszymi, realnymi sprawami...

Odnośnik do komentarza

Gdzieś wcześniej widziałem, że ktoś wspominał o błędzie w treningu po zainstalowaniu dodatku. Chodzi o to, że nie ma podziału na juniorów i seniorów. Wszyscy trenują jako seniorzy. Ja w Legii mam teraz 64. trenujących zawodników. Sprawdzaliście ten błąd? Co z tym można samemu ew. zrobić?

Odnośnik do komentarza

Może nie jestem zbyt doświadczonym graczem, ale zacząłem sobie Hutnikiem Warszawa i zauważyłem że niektórzy newgeni mają kosmiczne jak na tą ligę wymagania płacowe. Mówię tu o kwotach rzędu 10 tys. PLN miesięcznie. Przy czym scout donosi mi że żądania niektórych zaczną się od 30 tys. Nie próbowałem im nawet składać ofert. Oczywiście zdaję sobie sprawę że równie dobrze może to być bug gry jako takiej, a nie bazy danych. W razie czego sorry. Postaram się "zrobić" LO Siedlce. Niestety dla studentów koniec roku to nie jest najlepszy okres na szukanie wolnego czasu :).

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...