Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Radzę się wstrzymać z tworzeniem Radomiaka, gdyż główny akcjonariusz się wycofał, przez co nie ma trenera, a piłkarze mają wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów, tak więc jest nawet obawa, że Radomiak może zostać wycofany z rozgrywek.

Odnośnik do komentarza

zapraszam wszystkich do pobierania mojego pierwszego dodatku do gry

fm 2011.

 

Dodatek ten zawiera 5 grywalnych lig

polskich. Zachęcam do pobierania pliku i wytykania jak największej ilości błędów, dzięki czemu kolejne wersje będą coraz lepsze. Mam zamiar zrobić wszystkie grywalne ligi w Polsce. Na razie same klubu bo nie mam czasu na szukanie zawodników. jak ktoś chce to niech prześle mi raport o drużynie to dodam też zawodników. Dodatek jest kompatybilny z pierwszym patchem do Football Managera - 11.1.0.

 

oto link

 

http://www.sendspace.pl/file/b507c0d4c0eb705c014fee2

Odnośnik do komentarza

Jesteście może w stanie określić czy następna wersja wyjdzie w tym roku? Na pewno wielu waha się, czy już zaczynać poważną rozgrywkę czy czekać na Wasz kolejny update, stąd bylibyśmy wdzięczni za określenie czy w święta będzie szansa na v2 ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

zapraszam wszystkich do pobierania mojego pierwszego dodatku do gry

fm 2011.

 

Dodatek ten zawiera 5 grywalnych lig

polskich. Zachęcam do pobierania pliku i wytykania jak największej ilości błędów, dzięki czemu kolejne wersje będą coraz lepsze. Mam zamiar zrobić wszystkie grywalne ligi w Polsce. Na razie same klubu bo nie mam czasu na szukanie zawodników. jak ktoś chce to niech prześle mi raport o drużynie to dodam też zawodników. Dodatek jest kompatybilny z pierwszym patchem do Football Managera - 11.1.0.

 

oto link

 

http://www.sendspace.pl/file/b507c0d4c0eb705c014fee2

witam!jak mam ten link wykorzystac? sciagnalem go ale nie umiem dodac do FM 2011.. jesli mozesz to daj znac, dzieki piekne z gory!!

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość aby w dodatku PLU były ujęte także mecze derbowe, bo oficjalna baza danych pozostawia sporo do życzenia w tym temacie (np. brak derbów Poznania, Gdyni i jeszcze kilku innych) może niesą one tak prestiżowe jak te z Krakowa ale jednak.

no i oczywiście nieśmiertelne pytanie o datę wydania :D

Odnośnik do komentarza

Jesteście może w stanie określić czy następna wersja wyjdzie w tym roku? Na pewno wielu waha się, czy już zaczynać poważną rozgrywkę czy czekać na Wasz kolejny update, stąd bylibyśmy wdzięczni za określenie czy w święta będzie szansa na v2 ;)

 

Pozdro

Mozna wiedziec dlaczego pytasz?? Wacham sie nad sciagnieciem ale tak chyba troche sugerujesz tym pytaniem jakby tam mialobyc troche bledow i nie oplacalo sie jeszcze grac

Odnośnik do komentarza

 

Mozna wiedziec dlaczego pytasz?? Wacham sie nad sciagnieciem ale tak chyba troche sugerujesz tym pytaniem jakby tam mialobyc troche bledow i nie oplacalo sie jeszcze grac

 

Moim zdaniem nie chodzi o błędy, a po prostu o większą liczbę zespołów, żeby nie trzeba było rozpoczynać kariery od nowa, po rozszerzeniu bazy :) Ja też czekam z graniem na kolejną wersję update'u (najlepiej - z IV ligą) i na nowego patcha ;)

Odnośnik do komentarza

zapraszam wszystkich do pobierania mojego pierwszego dodatku do gry

fm 2011.

 

Dodatek ten zawiera 5 grywalnych lig

polskich. Zachęcam do pobierania pliku i wytykania jak największej ilości błędów, dzięki czemu kolejne wersje będą coraz lepsze. Mam zamiar zrobić wszystkie grywalne ligi w Polsce. Na razie same klubu bo nie mam czasu na szukanie zawodników. jak ktoś chce to niech prześle mi raport o drużynie to dodam też zawodników. Dodatek jest kompatybilny z pierwszym patchem do Football Managera - 11.1.0.

 

oto link

 

http://www.sendspace.pl/file/b507c0d4c0eb705c014fee2

 

ten dodatek zawiera wszystkie grywalne drużyny IV ligi ale bez zawodników, natomiast raporty drużyn możecie mi przesłać na adres ssman23@o2.pl. Cały czas pracuję nad polepszeniem tego dodatku oraz stworzeniem grywalnej ligi okręgowej.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...