Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Da się zrobić by polskie kluby na obecnym dodatku grały przed rundą wiosenną mecze sparingowe ?

Prawdę mówiąc, jeszcze nie wiem. W FM 2010 rzeczywiście był z tym pewien problem, nie wiem jak jest w 11, zobaczymy co da się zrobić.

Macie rację, czas wziąć się porządnie do roboty i skończyć tę 3. ligę. :)

Odnośnik do komentarza

Górnik Łęczna II gra aktualnie w III lidze podkarpacko-lubelskiej, spisuje się poniżej oczekiwań. Największą niespodzianką jest beniaminek ligi Partyzant Targowiska który ma największy budżet w tej lidze i jeżeli popatrzymy realistycznie to spokojnie może kupić sobie młodych graczy ekstraklasy z ME. Z racji tego, że mieszkam niedaleko Targowisk to wiem, że budowany jest nowy stadion którego ukończenie planowane jest na wakacjach, a aktualnie swoje mecze rozgrywają na jednym z najgorszych boisk. Kolejną drużyną, którą wam opiszę jest Stal Sanok, aktualnie jedna z czołowych drużyn III ligi p-l, ale boryka się z problemami finansowymi-jest uzależniona od sponsora i z tego co wiem nieciekawie u nich z wypłatami dla zawodników, którzy oficjalnie są z klubem, ale ich sytuacja jest nie do pozazdroszczenia. I kolejnym klubem są Karpaty Krosno, przeciętniak III ligi p-l, ale dysponuje jedną z najlepszych linii defensywnych w lidze, co można zobaczyć w ilości straconych bramek, atutami tej drużyny są Kamil Radujl(Pomocnik przyszedł do Karpat z ME) i Marcin Korbecki(Młody bramkarz z wielkimi umiejętnościami. To tyle, mam nadzieję że twórcy 3 ligi przeczytają moje instrukcje.

Odnośnik do komentarza

Partyzant Targowiska, Stal Sanok, Karpaty Krosno już zrobione, przeze mnie de facto

 

z podkarpacia zostały z tego co ja nie zrobiłem to:

 

 

Polonia Przemyśl

Olender Sól (to podkarpackie ?)

Unia Nowa Sarzyna

 

 

lubelskie miał robić wspomniany sk8ter z kimś tam

 

a jeszcze jedno - w jednym z moich raportów, dotyczących zresztą mojej lokalnej drużyny nieświadomie wkradł się dość poważny błąd z wiekiem najlepszego naszego zawodnika. Chodzi o Grzegorza Tomalę, który nie ma jak napisałem 19 lat, a... 39. Proszę o zaktualizowanie tego zawodnika, btw dodam, że to najlepszy bramkarz w lidze siedleckiej okręgowej, ma za sobą przeszłość w klubach 1 ligowych (czyli dawnej 2 ligi)

Odnośnik do komentarza

no wiesz, tego to nie uwzględniłem o budowie stadionu, mam nadzieję, że twórcy nie pominą twoich wskazówek, bo po prostu nie miałem prawa tego wiedzieć

 

co do finansów poszczególnych klubów to już nie problem reaseacherów

 

edit. zawodnik o którym wspomniałem wyżej gra w Sępie Żelechów (klasa okręgowa Siedlce)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...