Skocz do zawartości

Potencjal


Forn

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, czyli rozumiem, że ten wskaźnik Best Potential Ranking jest odwzorowaniem, jak może się dany zawodnik rozwinąć?

 

No tak i oprocz tego jest specjalna zakladka ktora analizuje jak zawodnik sie rozwinie (na tych screenach, co je wrzucilem mozesz zauwazyc te opcje po prawo u gory) i te screeny sa odwzorowaniem tego jak zawodnik bedzie wygladal kiedy bedzie mial PA 199, tylko nie wiem, czy FM Scout odwzorowuje to 100% dokladnie.

 

Najlepsza baza, jaką można mieć w 07, to chyba jest najnowocześniejsza? chytry.gif

 

Sie czepiasz;), pomylilo mi sie z youth facilities. I Derby i Milan maja Top training facilites, ja mam lepsza baze dla mlodziezy niz Milan (oni maja tylko good :o), to tyle, cala magia w tym konkretnym przypadku musi lezec w trenerach.

Odnośnik do komentarza
I Derby i Milan maja Top training facilites, ja mam lepsza baze dla mlodziezy niz Milan (oni maja tylko good wow.GIF), to tyle, cala magia w tym konkretnym przypadku musi lezec w trenerach.

 

A czy opis słowny nie zależy od ligi, w której gra zespół? Nie wiem, czy awansowałeś Derby, ale w takim przypadku nie da się porównywać opisów Twoich i Milanu ;) Jedyna szansa to sprawdzić w edytorze(?)

Odnośnik do komentarza

Opis słowny - jak grasz derby w Championship i masz opisane, że twoje boiska sa super - to są super - ale najprawdopodobniej na poziom tej ligi, ale kiedy awansujesz do Premiership to już takie super nie będą. i OPIS SŁOWNY zapewne będzie inny. Musisz sprawdzić wartość liczbową boiska swego zespołu w edytorze. Im wyższa wartość tym lepsze obiekty. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...