Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najlepiej byłoby, jakbyś FYM zapytał się czy da rade zarezerwować te 9 domków bez wyżywienia. Jakby się zgodzili to zaczynamy wpłacać, a jak trzeba byłoby z jedzeniem, to dyskusja potoczy się dalej.

Ośrodek jest OK (na pierwszy rzut oka) i chyba nie ma co kombinować :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że 2 km do najbliższego sklepu gdzie pójdzie kupić jakieś bułki na śniadanie i kiełbasę na grila? A jakieś sklepy z mocniejszymi trunkami? Jest jeden wiejski sklep z cenami x2 czy na miejscu jest zaplacze 2-3 jakiś dyskontów? No i jak rezygnujemy z obiadów czy jest zaplecze spożywcze? W sensie jakaś rybka, hotdogi, zapiekanki, kebaby itd? Jak nic nie ma a do najbliższego sklepu 2 km to szczerze bym się zastanowił na tym, bo coś jeść i pić trzeba ;)

Odnośnik do komentarza

W mailu zostało użyte stwierdzenie 'sklepy' więc chyba jest więcej niż jeden. To wieś mająca 600 mieszkańców więc nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego. Jakich mocniejszych trunków oczekujesz? Wódkę w tym kraju kupisz wszędzie ;) Co do gastronomii to bym się jej nie spodziewał. Okolica nie wygląda na taką stricte wypoczynkową z dużą ilością ośrodków. Może Manort mógłby się wypowiedzieć. Ja od siebie powiem, że też mnie jakoś dowożone obiady niezbyt interesują. Można zrobić większe zakupy w Wieluniu czy innym mieście, które ma się po drodze i na tym jechać. Ja przynajmniej tak planuję.

 

P.S.

Pisałem "z buta", a nie wolnym spacerem więc licz 3 km ;)

Odnośnik do komentarza

W mailu zostało użyte stwierdzenie 'sklepy' więc chyba jest więcej niż jeden. To wieś mająca 600 mieszkańców więc nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego. Jakich mocniejszych trunków oczekujesz? Wódkę w tym kraju kupisz wszędzie ;) Co do gastronomii to bym się jej nie spodziewał. Okolica nie wygląda na taką stricte wypoczynkową z dużą ilością ośrodków. Może Manort mógłby się wypowiedzieć. Ja od siebie powiem, że też mnie jakoś dowożone obiady niezbyt interesują. Można zrobić większe zakupy w Wieluniu czy innym mieście, które ma się po drodze i na tym jechać. Ja przynajmniej tak planuję.

 

P.S.

Pisałem "z buta", a nie wolnym spacerem więc licz 3 km ;)

 

Czyli dla grubych, ciężkich, wolnych i skacowanych 5 km.

Szczupły Perez zrobi mi zakupy :keke: .

 

A tak poważnie to w zeszłym roku ze sklepu skorzystałem raz. Stawiam na wcześniejsze zaopatrzenie. Samochó to jednak dobra rzecz :] .

Odnośnik do komentarza

Co do samej lokalizacji, to jestem jak najbardziej na tak, ośrodek też wygląda w miarę dobrze. Natomiast martwi mnie brak w pobliżu małej gastronomii,z doświadczenia wiem, że jednak takie miejsce sie przydaje i zwykle spora cześć zjazdowiczów właśnie z takich punktów korzysta. Boisko niestety też troszkę daleko, ale to jest do przełknięcia, sam w Soczewce dałem z tym plamę i teraz uważam, że każdy teren do grania jest dobry niż żaden.

Co do formy wyżywienia zaproponowanej przez ośrodek, raczej jestem na nie.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze miałbym pytanko - obiady są dowożone na miejsce w sensie produktów na ten obiad (i wszystko jest przygotowywane w ośrodku) czy gotowy obiad jedzie 20km? Jeśli ta pierwsza opcja to jeszcze by można to rozważyć, jeśli druga - to raczej trzeba będzie w ogóle zrezygnować z wyżywienia oferowanego przez nich.

 

W razie jakieś awaryjnej sytuacji wsiądzie się w autko i się jakieś zaopatrzenie zrobi ;).

 

Lokalizacja - jak najbardziej za :).

Odnośnik do komentarza

W razie jakieś awaryjnej sytuacji wsiądzie się w autko i się jakieś zaopatrzenie zrobi ;)

 

Dobra, dobra, nie wiem kto będzie ryzykował prawko dla jakiegoś jedzenia ;)

Musimy wybrać jednego ochotnika na takie awaryjne sytuacje ;).

Odnośnik do komentarza

W razie jakieś awaryjnej sytuacji wsiądzie się w autko i się jakieś zaopatrzenie zrobi ;)

Dobra, dobra, nie wiem kto będzie ryzykował prawko dla jakiegoś jedzenia ;)

Musimy wybrać jednego ochotnika na takie awaryjne sytuacje ;).

Dobrze, że prawka nie mam :keke:.

 

Jeśli chodzi o tą Starą Wieś to mi się lokalizacja podoba i jestem za, ale wolałbym opcję bez obiadów. Szkoda, że nie ma żadnej budki z hamburgerami czy czymś takim, bo dobrze wchodzą przy pokerze i piwie ;).

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jeżeli domki faktycznie mają się tak na wyposażeniu jak na fotkach to też bym już klepał. Łazienki fajnie wyglądają, schludnie. Ciekawe jak będzie po zjeździe. Jakby co to proszę kogoś kumatego o info odnośnie uruchomienia wpłat, nie ma mnie jutro i w nd na necie. Ewentualnie jeżeli ktoś mi ufa to prosiłbym o założenie forsy, jak tylko dotrę do neta w poniedziałek ureguluję należność :) Żeby nie było jaj jak w tamtym roku, że w ciągu pierwszych paru godzin miejsca poszły i trzeba było kimać w aucie :]

Odnośnik do komentarza

Jeśli przez weekend nie pojawią się głosy przeciw to w poniedziałek będzie można klepnąć. Jest jednak sprawa kasy. Mianowicie. Ośrodek życzy sobie zaliczkę w wysokości 30% ogólnej sumy. W naszym przypadku jeśli nie wyskoczą z nie wiadomo czym będzie to ok. 1300PLN. Na dzień dzisiejszy ja takiej sumy ze swoich środków założyć nie mogę. Dlatego są dwa wyjścia. Wyjście pierwsze - wysyłam prośbę o rezerwację, automatycznie startują zapisy i pierwsze wpłaty od pewnych ludzi idą na zaliczkę (którą trzeba przelać w ciągu 5 dni od momentu otrzymania informacji o sumie). Wyjście drugie - zaklepuje ktoś inny, kto może sobie pozwolić wyłożyć całą kasę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...