Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przy szkole jest boisko, zdjecia ponizej. Jak nie wejdziecie "z brama" i spytacie czy mozna zagrac to raczej nikt Was nie wygoni ;)

 

http://www.zss-zaleczemale.wielun.pl/images/rsgallery/watermarked/8b0a670d85417f4a47f70ae1ea2e8842.jpg

http://www.zss-zaleczemale.wielun.pl/images/rsgallery/watermarked/b4eb697e67b8adcdafc0dc50fb54b4f9.jpg

Da się grać, jedziemy ;).

Odnośnik do komentarza

Ok, sytuacja wygląda tak:

 

Na chwilę obecną wolne jest 9 z 10 domków. W domku są 3 łóżka pojedyncze plus łóżko narożne, gdzie na dwóch bokach może spać po jednej osobie czyli w sumie dwie. Daje to nam od 36 do 45 miejsc noclegowych. Myślę, że jakoś byśmy sobie poradzili. Co do żarcia to jest tak, że ośrodek wynajmuje firmę cateringową, która jest odpowiedzialna za obiad, którego cena wynosi 18-20 zł (w Wólce ile było, bo nie pamiętam? 15?). Muszę jeszcze wypytać dokładniej o te obiady, czy albo bierzemy wszyscy, albo nikt. Trzy obiady (środy i niedzieli nie widzę sensu wliczać) to jest dodatkowe 54-60 zł od łepka. Jest bardzo ciekawa opcja ogniska z wyrobami miejscowej masarni (porcja karczku, kiełbaski, kaszanki). Oprócz tego smalec, ogórki, pieczywo. Kosztuje to 30 zł od osoby (gdzie wliczony są naczynia plastikowe, zapas drewna, kijki i inne duperele).

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

http://meteor.turystyka.pl/uroczysko-borkow,borkow.html pieczenie prosiaka oferują :keke:

 

jak będzie trzeba to się osobiście przejadę i rozeznam temat, jest też kilka innych ośrodków w okolicy gdzie można by się zatrzymać i problemu nie będzie,

pytanie czy lokalizacja będzie odpowiadać starym zjazdowiczom :] jak będzie wstępna akceptacja co do "świętokrzyskiego" to podjadę, porobię foty i wybierzemy best of the best :]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Borków byłem tam raz na imprezie firmowej, bo to w mierę niedaleko w sumie od Buska,

ale organizowała wszystko Amazonka, to jest bodajże obok Uroczyska.

Ogólnie fajne i ładne okolice, cisza i spokój. Jest to jednak duży ośrodek (ok. 150 miejsc z tego co wytyczałem na innej stronie, więc może być pełno ludu). Szkoda, że nie mają swojej strony w necie.

 

Tyle że to strasznie blisko Kielec i pewnie będzie to w okresie letnim przepełnione lokalnym kolorytem.

 

Uuuu, jestem lokalnym kolorytem :P.

Odnośnik do komentarza

Tyle że to strasznie blisko Kielec i pewnie będzie to w okresie letnim przepełnione lokalnym kolorytem.

 

Uuuu, jestem lokalnym kolorytem :P.

 

Wiesz o co mi chodzi. Modnych miejsc wypoczynkowych w okolicach Mińska (Marianka, Augustówka, Kąck) nie polecił bym w tym okresie, a szczególnie w weekend, najgorszemu wrogowi :keke:

Odnośnik do komentarza

FYM orientacyjnie wrzuciłem, domki tam też są :) pytanie czy w ogóle taka lokalizacja wchodzi w grę?

To zależy czy będzie nam przeszkadzać motłoch, który się zjedzie czy nie, bo sami tam z pewnością

nie będziemy.

 

Ja póki co jestem za propozycją jasona, nie lubię tłoku ;).

Odnośnik do komentarza

Kilka kolejnych informacji. Boisko tak jak pisał Manort jest w Załęczu Małym (będzie jakieś pół godziny z buta, może więcej). Tak samo ma się sprawa z zapleczem spożywczym. Teraz sprawa obiadów. Cena 18-20 zeta obowiązywałaby gdyby obiad wzięło 30-40 osób. Jeżeli weźmie mniej to będzie drożej. I teraz podstawowa sprawa - te obiady będą dowożone z Wielunia (czyli ponad 20 km). Nie znam tej branży i nie wiem jak taka podróż wpłynie na ciepło posiłków, czy na miejscu będzie to jeszcze podgrzewane czy cuś, przypuszczam, że nie.

 

Zaczyna się weekend i jest to czas do namysłu. Prosiłbym o wypowiadanie się osób, które są pewne lub prawie pewne, że pojadą co myślą na temat lokalizacji oraz kwestii żywieniowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...