Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli poprowadzisz klub kilka lat, klub da ci możliwość decydowania z kim chcesz nawiązać współpracę

 

Właśnie ja mam z tym spory problem. Kiedy prosze zarzad o klub filjalny to dostaje pytanie czy chciałbym wybrać sobie sam. Wtedy naciskam, że byłbym bardzo zainteresowany czyms takim, a po kilku dniach i tak dostaje oferte z 4 klubami do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Ogólnie masz parę opcji przy prośbie. Popularność poza granicami kraju to na bank dostaniesz jakiś klub z Azji, USA itd. Rozszerzenie siatki to lokalny klub z tego regionu co twój. Wyszukiwanie młodych zdolnych to klub krajowy albo blisko kraju w którym prowadzisz zespół z dobrą bazą młodzieżową. Jest jeszcze jedna ale nie pamiętam jak się nazywa. Mi zawszę dają 4 kluby i wybieram który jest najlepszy według mnie i zwykle z nim podpisują umowę.

Odnośnik do komentarza

Różnie, ale Polacy zawsze daleko dochodzą, co jest bardzo, ale to bardzo dziwne xD Pierwszy sezon zawsze należy do Legi/Widzewa/Górnika Wisła plasuje się na 3-4 miejscu natomiast Lech nisko. Spada zawsze Jagiellonia i Lechia(Mam nadzieje, że w 2012 się to zmieni :))

Odnośnik do komentarza

Właśnie ja mam z tym spory problem. Kiedy prosze zarzad o klub filjalny to dostaje pytanie czy chciałbym wybrać sobie sam. Wtedy naciskam, że byłbym bardzo zainteresowany czyms takim, a po kilku dniach i tak dostaje oferte z 4 klubami do wyboru.

To jest jakby "pierwszy poziom" wyboru. Po kolejnym sezonie czy dwóch będziesz mógł wskazać konkretny klub, z którym chciałbyś współpracować, a zarząd już się z nimi dogada. ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie ja mam z tym spory problem. Kiedy prosze zarzad o klub filjalny to dostaje pytanie czy chciałbym wybrać sobie sam. Wtedy naciskam, że byłbym bardzo zainteresowany czyms takim, a po kilku dniach i tak dostaje oferte z 4 klubami do wyboru.

To jest jakby "pierwszy poziom" wyboru. Po kolejnym sezonie czy dwóch będziesz mógł wskazać konkretny klub, z którym chciałbyś współpracować, a zarząd już się z nimi dogada. ;)

 

Przecież właśnie o tym mówie, ja jestem w klubie juz 5 lat, aod 3 sezonów, mam propozycje aby samemu wybrac klub filjalny. Wtedy odpowiada ze jestem tym bardzo zainteresowany i po kilku dniach dostaje oferte 4 klubów, z których mam wybrać, czyli tak samo jak na początku.

Odnośnik do komentarza

No i inaczej już nie będzie.

 

No to jaki sens ma pytanie czy sam che wybrać klub, skoro i tak dostaje propozycje tych samych czterech co wczesniej i i tak musze wybrac z nich jeden albo odrzucic propozycje? We wczesniejszych wersjach po kilku sezonach mozna było samemu wybrać klub ze wszystkich w grze, a póxniej szefostwo próbowało sie z nim porozumieć. Tu tak nie ma?

Odnośnik do komentarza

Kiedy w lidze angielskiej klub przyznaje budżet na następny sezon? Bo to jest trochę denerwujące, że inni już działają a Ty nadal nie możesz. Potrzebuje całą obsadę trenerów, ponieważ patrząc po pierwszym sezonie niestety miałem w niektórych treningach obciążenie średnie i większość treningów była na poziomie trzech gwiazdek. Przydałoby się też przedłużyć niektóre kontrakty i ustalić wyższą klauzulę odejścia bo wykupią mi cały zespół...

Odnośnik do komentarza

Kiedy w lidze angielskiej klub przyznaje budżet na następny sezon? Bo to jest trochę denerwujące, że inni już działają a Ty nadal nie możesz. Potrzebuje całą obsadę trenerów, ponieważ patrząc po pierwszym sezonie niestety miałem w niektórych treningach obciążenie średnie i większość treningów była na poziomie trzech gwiazdek. Przydałoby się też przedłużyć niektóre kontrakty i ustalić wyższą klauzulę odejścia bo wykupią mi cały zespół...

 

 

Coś 24 czerwca bodajże

Odnośnik do komentarza

To jeszcze jedno pytanie. Znacie trenerów 4-5 gwiazdkowych, którzy nie będą chcieli jakiegoś bardzo wysokiego wynagrodzenia? Mam problem z trenerem taktycznym ale tutaj sprawę może załatwić chyba tylko asystent, bo żaden inny trener nie ma 17-18 taktyki. Odeszli wszyscy trenerzy, nie zamierzałem podpisywać z nimi kontraktów bo byli koszmarni. Dobry asystent w tej części FM'a odgrywa jakąś rolę? Czy jego uwagi są nic nie warte?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...