Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta opcja zamróź działa tylko i wyłącznie na piłkarzy :/ Jak ktoś będzie wiedział co zrobić to niech da znać xD

 

@topic Miał ktoś kiedyś Parzyszka w swoim zespole? Mógłby ktoś pokazać jego umiejętności i historię w 2015 Roku? Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

kiedys jak jeszcze czlowiek zarywal noce przy CM 01/02, kiedy w momencie startu gry wybierano ligi jako "background" mozna bylo potem w grze je dac jako pierwszoplanowe i obejmowac zespoly z tych lig

 

w FM11 jest widze opcja wlaczenia ligi w podgladzie, czy jest mozliwosc przejscia podczas gry z podgladu na pelna symulacje, tak aby objac klub z takiej ligi juz w trakcie rozgrywki ?

Odnośnik do komentarza

Uwaga Pomóżcie, dwie sprawy, wyjaśnijcie dlaczego tak jest

 

1. Po połowie pierwszego sezonu kupiłem do mojej Korony Kielce, chyba z Colo Colo, Sebastiana Toro za 4 MLN Funtów. Jak wiadomo, żaden klub w polsce na poczatku rozgrywki nie jest w stanie wydac jednorazowo taka sumę za jednego piłkarza. Ja ustaliłem że oddam 30% następnego transferu oraz właśnie 4 MLN na 48 rat. Pierwsza część w moim klubie nie była dla niego zbyt udana, słabe występy, ale w nowym sezonie był podporą. W zimie dostałem oferte za niego z Sao Paulo o wysokosci 2,4 MLN. Oczywiście nie chciałem jej przyjąć, bo po pierwsze ten zawodnik w ogóle nie był brany po uwagę przy sprzedaży, a po drugie ta kwota była o wiele mniejsza od tej za którą go kupiłem. Ku mojemu ograomnemu zaskoczeniu, pan prezes Niebudek uznał tę ofertę za doskonała i przyjął w moim imieniu. Tak więc po sezonie straciłem zawodnika, pensje jaka mu płaciłem przez cały sezon, 1,6 MLN róznicy kwoty transferowej oraz 30% wartosc do transferu do Sao Paulo. Nie miałem nic do powiedzenia. Niestety po zakończeniu sezonu sytauacja się powtórzyła w przypadku Jarosława Fojuta oraz Mateusza Klicha z tym ze w ich przyadku straciłem łażcnie 125 tys. Dlaczego dochodzi do takich sytuacji?

 

2. Pierwszy sezon, po pierwszej rundze zajmuje 4 miejsce z 29 punktamia i stratą, jeśli dobrze pamiętam, 7 punktów do lidera. Na wiosne w 13 meczach i tylko 8 punktów, co dało mi zaledwie 11 miejsce. Drugi sezon, znaczne wzmocnienia, drużyna, która miała wlaczyć o podium. I tak też było na jesień. 17 meczów, 34 punkty i 2 miejsce ze stratą dwóch do Wisły. Wiosna, 13 meczów, 15 punktów i zaledwie 6 pozycja na zakończenie. Poradziliscie mi że powinienem zmieniać taktyki i tak też robilem przez cały drugi sezon jednak to nie dało efektów. Nie było prawie zadnej wspólnej cechy pomiedzy pierwszym a drugim sezonem. Więc dlaczego wiosna zawsze jest tak słaba w moim wykonaniu. Napisałem że prawie zadnych spólnych cech, ale kojazy mi sie jeden. Sparingi pomiedzy rundami. Jako że na transfery w ciągu dwóch sezonów wydałem o 16 MLN więcej niż zarobiłe, tracę bardzo duzo pieniedzy z rat które musze płacić. Więc organizuje bardzo często wyjazdy zagranivznme aby zarobić troche pieniędzy. Tym razem pojechałem głównie do Ameryki Płd. 4 mecze w Meksyky, 3 w Brazylii i Argentynie 2 w Paragwaju oraz p kednym w Chile i Peru. Łącznie 14. Następnie wyjechałem na 4 spotkania do Izraela, a potem udałem się do Azjii, po jednym meczu w Tajlandii, Iraku, Iranie i ZEA. To dało mi 22 występy. Następnie już w Europie zagrałem po jednym meczu w Serbii, Bułgarii, Czechach oraz Rosji. Za zakończenie rozegrałem turniej w Kielcach i mecz z juniorami. Zarobiłem prawie 2 MLN więc wszsytko było pięknie. Jednak teraz się zastanawiam czy miało to jakis wpłym na forme moich zawodników.

 

 

Przepraszam za jakies błedy, ale ciężko sprawdzać tak długi tekst

Odnośnik do komentarza

Witam, na stronie CMrev, pojawił się ranking skinów do FM11, zauważyłem że jest super skin do Notebooków ale niestety strasznie trudna instalacja, czy ktoś może mi pomóc w skrócie napisać jak zainstalować ten skin:

 

http://michaeltmurrayuk.blogspot.com/2010/11/netbook2011-skin.html

Odnośnik do komentarza

Siemka. Mam pytanie. Gdy wybieram pierwszy skład i rezerwe to jest wszystko ok. Ale gdy już gram jakiś sparing to jak patrze kto np strzelił gola i patrze w swoj skład to ja go nawet na rezerwie nie mam. Praktycznie inny skład gra niż ja dałem. Czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko. Czy jest jakiś patch usuwający obowiązek zgłaszania zawodników do rozgrywek klubowych (liga, puchary europejskie)? Tak aby można było grać wszystkimi zawodnikami będącymi w klubie.

 

W edytorze chyba trzeba odnaczyc coś o rejestracji. Więc zadne dodatki nie są potrzebne, wystrcazy do edytora zajzec i tam pozmieniać przy ustawieniach lig.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...