Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

4 liga jest najniższa, tj ta przed okręgówką

 

Wow to świetnie :) Muszę sobie ściągnąć ten dodatek. Rozumiem że ten dodatek sprawuje się ok i gracze na niego nie narzekają ? Jest tylko jedna wersja tego czy jakieś tam co chwile nowsze wersje ? Mógłbyś mi podrzucić linka ?

Odnośnik do komentarza

4 liga jest najniższa, tj ta przed okręgówką

 

Wow to świetnie :) Muszę sobie ściągnąć ten dodatek. Rozumiem że ten dodatek sprawuje się ok i gracze na niego nie narzekają ? Jest tylko jedna wersja tego czy jakieś tam co chwile nowsze wersje ? Mógłbyś mi podrzucić linka ?

Cały dział dotyczący dodatku

link

Swoją drogą jakbyś wpisał w google "Polska Liga Update 2011" to link miałbyś po kilku sekundach.

Odnośnik do komentarza

4 liga jest najniższa, tj ta przed okręgówką

 

Wow to świetnie :) Muszę sobie ściągnąć ten dodatek. Rozumiem że ten dodatek sprawuje się ok i gracze na niego nie narzekają ? Jest tylko jedna wersja tego czy jakieś tam co chwile nowsze wersje ? Mógłbyś mi podrzucić linka ?

Cały dział dotyczący dodatku

link

Swoją drogą jakbyś wpisał w google "Polska Liga Update 2011" to link miałbyś po kilku sekundach.

 

Dziękuje. Ok następnym razem na pewno sam najpierw poszukam :) Po prostu chciałem się coś więcej na temat tego dodatku dowiedzieć. Ale swoją drogą nie myślałem że wklejenie linku (jeśli ktoś wie gdzie dokładnie go szukać) może być dla Ciebie aż tak długotrwałe, że nie mogłeś go wkleić bez tej uwagi. Ja jeśli ktoś ma jakiś problem i dla mnie wydaje się oczywisty staram się pomóc i nie mówię że mógł zrobić lub znaleźć to sobie sam. Oczywiście bez urazy żeby ten post nie wywołał jakiejś publicznej dyskusji. Stwierdziłem tylko fakt. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Niby racja. Jak ktoś sie podejmuje pomocy to na całej plaszczyźnie. Nawet dajac linka mimo, ze jest on prosty do znalezienia

 

Z szukaniem to ja nie mam problemu :) Ale głównie chodziło mi o to aby znaleźć np. ten dodatek od kogoś kto miał już z nim styczność i wie że on jest 100% dobry. Bo nie od dziś wiadomo że w google pomimo idealnego opisu nie zawsze znajdzie się to czego dokładnie się szuka :) Ale zostawmy już ten temat :) Chętnie zaczął bym sobie karierę na tym dodatku ale szkoda mi przerywać tej :/

Odnośnik do komentarza

Ja bym zaczal tez kariere tylko boje sie :P Nie mam przekonania co do takich druzyn z nizszych lig. Nie mam tez cierpliwosci zeby robic powoli dobra druzyne

 

Ja grałem już tak np. w FM 10 a najniższej lidze jakiej się wtedy dało i ci powiem czy słabszy wybierzesz zespół tym większa frajda z gry :) Masz satysfakcje że z małego klubiku potrafiłeś zrobić naprawdę coś wielkiego :)

Odnośnik do komentarza

No niby lubie sie bawic. Ale te nizsze ligi zawsze mi jakos nie lezały. Moze pora sie przekonac do nich....?

 

Najlepiej zacząć od zespołu z niższej ligi i piąć się na sam szczyt. Weź sobie jakiś zespół nawet z 2 ligi z dobrym w miarę budżetem i stadionem (np. Zawisza) i wtedy zobaczysz że gra jest bardzo przyjemna hehe ;]

Odnośnik do komentarza

panowie jak to jest z tym rozwojem zawodników ?? bo gram Interem i mam Davide Santona i przez cały sezon ani jedna umiejętność mu nie poszła w górę a chłopak ma 21 lat , trening mam z neta podobno dobry (przeróbka tuga z wersji 2010 dzialajaca dobrze na 2011) , trenerow mam wszystkich na minimum 4 gwiazdki , jesli komus umiejetnosci pojda w gore to max o 1 za caly sezon no moze 2

 

moge dac screena z moimim trenerami zobaczycie po nazwiskach ich umiejetnosci i ocenicie kogo wywalic a kogo zostawic

 

do tego mozecie mi polecic jakiegos lewego obronce do Interu ?? bo mam Zanettiego i wlasnie Santona ale szukam kogos lepszego , staralem sie sprowadzic Marcelo , Domenico Criscito ( oferowalem po 20 mln ) ale nic z tego

Odnośnik do komentarza

Witam. Panowie mam epicko duży problem. Otóż ściągnąłem ten dodatek Polska Liga Update i chciałem sobie zagrać jakimś słabiutkim klubikiem. Nowa gra->Oczywiście domyślna bara danych->Wybrałem te ligi->Konfiguruje się ta gra i taki otóż problem napotkałem :/ Link poniżej. Wiecie czym to jest spowodowane ? Jak to naprawić abym mógł zagrać ?

 

http://img200.imageshack.us/img200/4038/problemui.jpg

Odnośnik do komentarza

wtf?

 

Mial ktos kiedys taka sytuacje?

Chyba sie wsciekne jak mnie wyrzuca po 14 mistrzostwach z rzedu i 4 wygranych w Lidze Mistrzow tylko dlatego ze przyszedl nowy prezes... Grr...

Wyciągnąłem klub z szóstej ligi angielskiej do drugiej (championship), kiedy pojawił mi się taki komunikat. Faktycznie straszyli mnie, że prezes mnie wyrzuci, ale stało się inaczej, nowy prezes entuzjastycznie mnie przyjął. Zauważyłem też, że aby przekonać nowego prezesa do jakichkolwiek inwestycji w klub muszę użyć innej argumentacji, niż wobec starego. Stary zawsze dał się zachęcić tym, że to dla mnie bardzo ważne, ten reaguje tylko na argumenty z gatunku reputacja klubu, lub poziom sportowy wzrosną.

Odnośnik do komentarza

Prowadzę Lech Poznań Mam na maksymalnie rozbudowaną szkółkę młodzieżową i bazę treningową, trenerzy po 4,5 gwiazdki używam treningu Fastest Potential Training by Sir.Noom Angthong i Fastest Potential Training by Sir.Noom Angthong(YOUTH)Wydaję mi się że atrybuty moim zawodnikom powinny rosnąć szybko a one albo w ogóle nie rosną albo bardzo powoli.Mógłby ktoś mi podpowiedzieć co muszę zmienić aby te atrybuty rosły szybciej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...