Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Od ciebie chyba nic ,zresztą temat założył kto inny w takim celu,cytuje:Jako że macie coraz więcej pytań dotyczących nowego FMa, otwieram ten temat, aby pojawiały się tu pytania, których miejsce nie jest temat z oficjalnymi informacjami.

Rozumiem że jako moderator się wczuwasz ale nie pomagasz ,dla ciebie może to moje pytanie to prościzna a ja ugrzązłem i liczyłem na pomoc ,za taką dziękuję .

Poszukam innego forum ,może ktoś podpowie początkującemu co ma zrobić .

Starałem się pomóc, podsunąłem pewne rozwiązanie, a Ty w odpowiedzi nie odniosłeś się w ogóle do tego dlaczego owe rozwiązanie Ci nie pasuje. Jeśli liczysz na dokładniejszą pomoc, to zadawaj bardziej szczegółowe pytania i opisuj dokładnie sytuację w grze.

 

Wypada mi cię przeprosić ,co robię.Twoją pierwszą wypowiedź źle zrozumiałem ,uznałem ją jako żart /ironię zemnie i pytania.

Pomogło ,dzięki.

Odnośnik do komentarza

psymon, urlop w grze! To nie miala byc jakas obelga ;-)

 

Twoje nazwisko na pasku>opcje>urlop. W ten sposob gra niejako sama rozegra Ci ten mecz, a Ty bedziesz mial problem z glowy.

 

EDIT: No to sie chyba spoznilem :)

 

No niestety jak widać źle to zrozumiałem,przeprosiłem kolegę.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie.. Chodzi o najnowszego FM'a.

Hmm chciałbym żeby w profilu zawodnika w zakładce "Historia - statystyki kariery" były pokazane statystyki zawodnika (Mecze, bramki, asysty itp.) nie tylko z Ligi w której gra lecz z wszystkich rozrywek (Liga, puchar krajowy, puchar europejski itp.). Mam nadzieję że zrozumieliście, choć nie wiem czy takie coś da radę zrobić ;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie.. Chodzi o najnowszego FM'a.

Hmm chciałbym żeby w profilu zawodnika w zakładce "Historia - statystyki kariery" były pokazane statystyki zawodnika (Mecze, bramki, asysty itp.) nie tylko z Ligi w której gra lecz z wszystkich rozrywek (Liga, puchar krajowy, puchar europejski itp.). Mam nadzieję że zrozumieliście, choć nie wiem czy takie coś da radę zrobić ;)

 

Niestety nie ma takiej możliwości :/ Sam chciałbym mieć takie statystyki :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Takie pytanie, jeśli teraz zacznę rozgrywkę na uaktualnieniu z 2 lutego to jak wyjdzie patch 3 to będę musiał karierę od nowa zaczynać czy jak to ?

 

Jeżeli chcesz mieć uaktualnione składy to tak - będziesz musiał od nowa, a jeżeli zależy Ci tylko na zmianach usuwających jakieś błędy w grze to nie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam kilka pytań. Otóż:

1. Panowie a czym są te TUGi do FM ?

2. Są jakieś gotowe treningi które można gdzieś wkleić i już będą w grze gotowe do gry czy trzeba samemu wszystko ustawiać ?

 

Bo potrzebuje jakiś trening bo miałem taki bardzo dobry który sam zrobiłem na podstawie FM 10 ale teraz nie wiem jak to się stało jak wchodzę w trening to niema nic :/

 

Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam Tynek

Odnośnik do komentarza

Otóż TUGi to są własnie gotowe reżimy treningowe. I są bardzo dobre wiem z własnego doświadczenia

 

A mógłbyś mi posłać linka (bo jak już wspominałem mój własnoręcznie robiony trening się skopał i nie mam nic) i wytłumaczyć jak to wszystko działa gdzie wkleić itd. Byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

Nie posiadam linka, sam szukam tego reżimu ;/

 

To jak byś znalazł to podeślij linka. A jak to działa ? To trzeba gdzieś wkleić ? W grze coś poprzestawiać ? Powiedz jak to działa bo ja coś znalazłem i może będzie ok to ci podeśle jak sprawdzę czy działa :)

 

A może kto inny posiada gotowy trening do FM 11 ?? Jeśli tak proszę o podesłanie linka

Odnośnik do komentarza

Odrazu mówię że jestem zapaleńcem FM od 2007 roku ale nigdy się nie bawiłem wszelkimi edytorami, talentami z netu itd nawet nie wiem co to CA itd. ;)

 

 

Pierwszy raz mam problem otóż gram Cvena Zvezda w Fmie i idzie mi naprawdę super tylko że jest limit obcokrajowców.Dni musi upłynac 1095 jednak nawet po tym czasie pojawia mi się że zawodnik ma zbyt mało występów w klubie. A ma ich 50. Więc stąd moje pytanie, czy ktoś wie lub może sprawdzic w jakimś edytorze czy coś po jakiej ilośc meczów zawodnik to obywatelstwo otrzyma?

 

Jak grąłme w PL lidze to jak nie był członkiem UE zazwyczaj przyjnował po tych 1095 dniach równiez i nie było problemow z małą ilością występów w lidze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe zjawisko mi się przytrafiło. Byłem rozczarowany po zajęciu siódmego miejsca w premier league (2019/20) Gloucesterem City. Zawiodłem się bo do 5 miejsca i pucharu euro brakło mi niewiele. Tymczasem okazało się, że zakwalifikowałem się do 3 rundy kwalifikacyjnej. Nie wiem czemu skoro tylko pięć pierwszych miejsc awansuje? Być może powód jest taki, że i puchar ligi i puchar Anglii zdobyły zespoły z pierwszej piątki ligowej tabeli i ich miejsca w pucharze euro przypadły dwóm następnym drużynom w tym mi :)

Liczę teraz na udział w fazie grupowej i spełnienie marzeń moich zawodników, którzy wciąż upominają się o podniesienie renomy klubu, co też im obiecałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...