Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem, a mianowicie mój asystent mimo iż jest proszony o to (w ustawieniach zespołu zaznaczona odpowiednia opcja), to nie udziela instrukcji dotyczących rywali. Czym to jest spowodowane (Al Stewart jest moim asystentem). Pierwszy raz napotkałem się na taki przypadek.

Odnośnik do komentarza

Witam. Gram w FMy od 2005 czyli praktycznie od początku i nigdy nie wgrywałem patchów które aktualizują składy i usuwają tam różne niedoskonałości które towarzyszą grze przy premierze i kolejne patche ją udoskonalają. Chodzi mi tutaj np. o FM 2011 Patch 11.2 I moje pytanie brzmi:

1. Czy po zainstalowaniu tego patcha aby składy były uaktualnione to trzeba rozpoczynać nową grę ?

2. Co to jest HC w pojęciu FMa bo z CoDa wiem że to tryb hardcore ale do czego nawiązuje w FM nie mam pojęcia dlatego to pytanie ?

Odnośnik do komentarza

1. Czy po zainstalowaniu tego patcha aby składy były uaktualnione to trzeba rozpoczynać nową grę ?

2. Co to jest HC w pojęciu FMa bo z CoDa wiem że to tryb hardcore ale do czego nawiązuje w FM nie mam pojęcia dlatego to pytanie ?

1. Większość błędów będzie naprawiona na aktualnej rozgrywce, ale składy zaktualizują się dopiero po rozpoczęciu nowej.

 

 

2. http://forumcm.net/index.php?/topic/3348-tryb-hc-hardcore-w-fm-2010/

Odnośnik do komentarza

Wiem o co ci chodzi. Ale to wyświetla ile aktualnie ma się takich meczy a mnie by interesowało jaka była najdłuższa taka seria podczas prowadzenia klubu ?

 

Wie ktoś może:

1. Jak sprawdzić ile się miało najwięcej meczy z bramką z rzędu ?

2. Jak sprawdzić ile piłkarz zagrał meczy/strzelił bramek dla klubu ale ogólnie wliczając pucharowe także bo w historii piłkarza można sprawdzić tylko ligowe występy/gole (chyba) tak mi się wydaje ?

Edytowane przez Tynek
Odnośnik do komentarza

Ad 2.

 

W historii piłkarza masz wszystkie występy tylko musisz kliknąć na konkretny sezon. Wtedy pokaże wszystkie jego statystyki w wybranym sezonie. Niestety, podliczyć trzeba samemu.

 

Dzięki za odpowiedź. Dokładnie to samo wiedziałem po prostu myślałem że jest może jakiś inny prostszy sposób

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam dwa problemy. Pierwszy jak usunać z treningu dodatkowe zagrania jakie maja cwiczyc pilkarze? Asystent mowi ze narzekaja na za duze obciazenia.

Drugi problem najwieksze gwiazdy druzyny (gram Liverpoolem) sa na mnie obrazone i graja calkowita padake (np. Gerrard noty 5.6-5.8)kiedy wlaczam rozmowe prywatna nie chca w ogole ze mna rozmawiac.

 

Jakies podpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja mam jedno pytanko.. Hmmm nie wiem czemu tak mam ale jak zaczynam grę (11.1.1) to w każdej lidze mam tak że wszystkie mecze odbywają się tylko w jeden dzień. Np. gram Barceloną i wszystkie mecze La Ligi są w niedzielę.. Wszystkie mecze Europejskich Pucharów (Liga Europejska, Liga Mistrzów) są w środę, bez podziału na wtorek/środa.. Przed wgraniem patcha było wszystko ok, potem wgrałem patcha 11.1.1 i zacząłem nową rozgrywkę i mam tak cały czas. Da radę coś z tym zrobić?

 

Dziękuję za odpowiedź, Myta.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam dwa problemy. Pierwszy jak usunać z treningu dodatkowe zagrania jakie maja cwiczyc pilkarze? Asystent mowi ze narzekaja na za duze obciazenia.

Drugi problem najwieksze gwiazdy druzyny (gram Liverpoolem) sa na mnie obrazone i graja calkowita padake (np. Gerrard noty 5.6-5.8)kiedy wlaczam rozmowe prywatna nie chca w ogole ze mna rozmawiac.

 

Jakies podpowiedzi ?

 

Jeśli bardzo chcesz usunąć dodatkowe zagrania zrobisz to w panelu piłkarza w zakładce trening i tak masz dodatkowe zagrania wybierasz brak(dla jasności klikasz na piłkarza i tam masz na pasku Profil Statystyki Trening i klikasz na niego i tam masz coś takiego jak trening zagrania wybierasz brak). Ale ja z doświadczenia wiem że nie trzeba tego usuwać. U mnie niektórzy narzekają(często ci którzy szkolą sobie nową pozycje) na zbyt wielki wysiłek a grają jak z nut. I kondycje mają dobrą więc ja się tym nie sugeruje. A jeśli chodzi o tą prywatną rozmowę to samo mu przejdzie. Jak będziesz go wpuszczał do gry i się wgra to po jakimś czasie przyjdzie ci wiadomość że rozwiązuje problem i wtedy możesz normalnie z nim prowadzić rozmowy :)

 

Witam.

Ja mam jedno pytanko.. Hmmm nie wiem czemu tak mam ale jak zaczynam grę (11.1.1) to w każdej lidze mam tak że wszystkie mecze odbywają się tylko w jeden dzień. Np. gram Barceloną i wszystkie mecze La Ligi są w niedzielę.. Wszystkie mecze Europejskich Pucharów (Liga Europejska, Liga Mistrzów) są w środę, bez podziału na wtorek/środa.. Przed wgraniem patcha było wszystko ok, potem wgrałem patcha 11.1.1 i zacząłem nową rozgrywkę i mam tak cały czas. Da radę coś z tym zrobić?

 

Dziękuję za odpowiedź, Myta.

 

Spróbuj wgrać nowszego patcha ale zrób reinstalkę gry. Innego pomysłu nie mam bo ja nie miałem takiego problemu :)

Odnośnik do komentarza

@Tynek

Oki spróbuję z tą reinstalką ale spróbuję na patchu na którym cały czas gram (11.1.1) bo ten najnowszy patch jakoś zbytnio mi się nie podoba (liczne kontuzje).

 

No to próbuj reinstalka to moment. A problem mam nadzieję zniknie jeśli nie musisz popróbować z innymi patchami. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Witam,

Mam pewien problem. Zacząłem nowy sezon, zagrałem dwa mecze towarzyskie. Chcąc zacząć kolejny mecz, klikam na zgłoś zespół (widok z taktyką się pojawia) klikam graj mecz i...nie przechodzi do meczu tylko dalej pokazuje mi taktykę. Wszystkie wiadomości przeczytane więc nie tutaj leży problem. Chyba ;) Możecie coś poradzić?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Mam pewien problem. Zacząłem nowy sezon, zagrałem dwa mecze towarzyskie. Chcąc zacząć kolejny mecz, klikam na zgłoś zespół (widok z taktyką się pojawia) klikam graj mecz i...nie przechodzi do meczu tylko dalej pokazuje mi taktykę. Wszystkie wiadomości przeczytane więc nie tutaj leży problem. Chyba ;) Możecie coś poradzić?

 

Po zapisaniu gry restarcie kompa i ponownym odpaleniu gry nadal ten problem ?

 

Czy istnieje baza danych do FM 11, która umożliwiała by grę w Premiership około roku 2002 ?

 

Zapewne chodzi ci o to aby grać takimi składami jakie były w 2002 roku tak ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...