Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem od grudnia gram w FM 11 wszystko działało dobrze. Gdy wgrałem patch 11.2.1 zaczęły się kłopoty najpierw komunikat o zepsutym save w którym miałem już dość dużo sezonów ugranych. A teraz dokładnie wczoraj wyskakuje mi taki komunikat : "Football Manager 2011 is running dangerously low on memory" da się z tym coś zrobić ? Dodam że przeinstalowałem na nowo gre

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś z Was jakieś informacje na temat daty opublikowania patcha 11.3 ?

 

Pytasz z 10 raz, jak będą to sami o tym tutaj będziemy gadać..

 

nie wystarczy zobaczyć na stronę fm?

 

Patrzę codziennie , a pytam, bo może ktoś na jakimś innym forum, stronie itp. dowiedział się i podał datę

Odnośnik do komentarza

 

Patrzę codziennie , a pytam, bo może ktoś na jakimś innym forum, stronie itp. dowiedział się i podał datę

Jeśli data wydania patcha pojawi się w internecie i będzie miała potwierdzenie ze strony SI, to po kilkunastu minutach ta informacja będzie na którejś z polskich stron. Jeśli na żadnej z nich nic nie ma na ten temat, to naprawdę nie masz powodu sądzić, że ktoś posiada ową tajemną wiedzę, ale wyjawi ją tylko w momencie gdy zapytasz po raz enty.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy mam jakieś zwidy, ale wydaje mi się, ze lepiej grac taktyką bez skrzydłowych, gdyż takowych jest mało, jeśli chodzi o jakość to wiecej jest zawodników operujacych piłką w srodku polan iz skrzydłowych, oczywiście chodzi mi o gre w słabszych klubach, bo wiadomo, ze w FM2011 sa zawodnicy typu c.ronaldo, j. navas itp itd

Odnośnik do komentarza

Cześć mam pytanie.. a raczej pytania..

 

1. Jak zrobić zrzut ekranu, przy pomocy jakich klawiszy ?

2. Jak wstawić skład z meczu, czy strzelców oraz terminarz bez konieczności przepisywania go ręcznie.. da się kopiuj wklej jakoś?

3. Dlaczego jak chcę ustawić krótkie rogi to nie gramy ich na meczu? Ciągle mi się zmienia na domyślne .. ;/

Odnośnik do komentarza

Cześć mam pytanie.. a raczej pytania..

 

1. Jak zrobić zrzut ekranu, przy pomocy jakich klawiszy ?

2. Jak wstawić skład z meczu, czy strzelców oraz terminarz bez konieczności przepisywania go ręcznie.. da się kopiuj wklej jakoś?

3. Dlaczego jak chcę ustawić krótkie rogi to nie gramy ich na meczu? Ciągle mi się zmienia na domyślne .. ;/

 

 

ad 1 alt+tab

ad 3 pewnie nie zapisujesz tego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...