Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest jakiś ptach który pozwala kierować rezerwami Realu ( Catillą ) tak jak rezerwami innych klubów

 

Rezerwy(Castilla, Barcelona Ath. i inne) nie mają swojej ligi, więc nie sądzę, żeby takowy istniał. Ligi dotyczą jedynie pierwszych zespołów i drużyn U-19.

 

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Rezerwy drużyn w Hiszpanii grają normalnie w ligach. Barcelona Ath. np. występuje w Segunda Division.

Odnośnik do komentarza

Co myślicie na temat Leeds United. Ja tą drużyną zacząłem grać i stałem się jej fanem. Jak ktoś ją też lubi to zapraszam do rozmowy. Możemy się wymieniać informacjami na temat zawodników, taktyk itd.

 

Czy można wejść Barceloną Ath do Premiera Devision ? Bo chciałbym nimi też zagrać a nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza

chodziło mi bardziej o możliwość przypisania tej drużynie ( Castilli ) takiego samego treningu jaki stosuję w pierwszej drużynie ( Realu ) mam wielu utalentowanych zawodników, którzy jeszcze nie są gotowi grać w pierwszym składzie a Castilla to wg. mnie idealne miejsce do ogrywania się, jednakże przy standardowym treningu i kiepskiej kadrze trenerskiej nie mogę liczyć na ich rozwój.

Dlatego chciałbym aby ktoś obeznany w temacie polecił jakiś dodatek, który zmieni Castillę w rezerwowy zespół Realu tak jak rezerwy ma np. Man Utd czy inne zespoły ligi Angielskiej. z góry dziękuję za wszelką okazaną pomoc

Odnośnik do komentarza

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Rezerwy drużyn w Hiszpanii grają normalnie w ligach. Barcelona Ath. np. występuje w Segunda Division.

Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj, "Rezerwy drużyn w Hiszpanii grają normalnie w ligach." Castilla też? Takiś mądry...

 

Tak też. A dokładnie w : Hiszpańska 2.Liga B1. Sprawdź sobie. :]

Odnośnik do komentarza

A jeśli w jednym sezonie Barcelona Ath. wywalczy miejsce w Segunda Division zapewniający awans wyżej, a pierwszy zespół Barcelony spadnie z pierwszej? Tak teoretycznie.

 

No to już totalna abstrakcja. Jak dla mnie to wg. przepisów Barcelona Ath. gra w Primera a FC Barcelona w Segunda ale kto wie jakby to sie ulozylo.

Odnośnik do komentarza

No to już totalna abstrakcja. Jak dla mnie to wg. przepisów Barcelona Ath. gra w Primera a FC Barcelona w Segunda ale kto wie jakby to sie ulozylo.

Wiem, że abstrakcja. Jeśli by tak już było i obie drużyny "zamieniłyby się" ligami i w następnym sezonie Barcelona A by wywalczyła awans i Barcelona Ath. nie spadłaby to Barcelona A ma zablokowany awans czy Barcelona Ath. automatycznie spada do Segunda Division?

Odnośnik do komentarza

No to już totalna abstrakcja. Jak dla mnie to wg. przepisów Barcelona Ath. gra w Primera a FC Barcelona w Segunda ale kto wie jakby to sie ulozylo.

Wiem, że abstrakcja. Jeśli by tak już było i obie drużyny "zamieniłyby się" ligami i w następnym sezonie Barcelona A by wywalczyła awans i Barcelona Ath. nie spadłaby to Barcelona A ma zablokowany awans czy Barcelona Ath. automatycznie spada do Segunda Division?

Żadnych "zmian" pozycjami w lidze by nie było. W Hiszpanii między pierwszym zespołem a rezerwami musi być dwie klasy rozgrywkowe różnicy. Więc jeśli Barca A spadłaby ligę niżej, to aby zachować tę różnicę dwóch klas, to Barca B automatycznie zostanie przesunięta o ligę niżej, mimo wywalczenia awansu. Poza tym nawet jakby rezerwy wywalczyły awans to i tak nie awansują :)

 

Czy da się w jakiś sposób (edytor w grze badz ten FMRTE) zdjąć to narzucenie, ze Athletic Bilbao musi kupowac tylko baskijskich pilkarzy ?

 

Nie da się. I to jest w tym właśnie najlepsze.

Odnośnik do komentarza

1.Czy ktoś mógłby polecić mi taktykę z ustawieniem 3-4-3? Z tego co widziałem w FMGScout to dla Borussi właśnie ta taktyka jest najlepsza, ale indywidualne polecenia itp. Z góry dziękuję :P

2.Czy po wgraniu najnowszego patcha można sprzedawać piłkarzy drożej od ich aktualnej ceny?

3.Jak nakłnoić Kościelnego,Perquisa,Zelaznego(Bramkarz w Nantes)do gry dla reprezentacji Polski??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...