Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mozna wszedzie doszukiwac sie bugow. Po prostu zbieg okolicznosci.

 

Teraz gram mecz WHU-Arsenal. Najpierw piłkarz gospodarzy z karnego trafił w poprzeczkę, a mój strzelił obok bramki.

 

Nie powiesz mi, że tak realnie nie mogło być. Historia różne zna przypadki ot co!

 

A Palermo kiedyś nie strzelił trzech w jednym meczu. To też pewnie był bug ;)

 

 

 

Pamiętam. To było jakoś w 2000 roku chyba. Mecz reprezentcji?

Odnośnik do komentarza

Pokaż mi, w której lidze, czy w jakimś turnieju (Liga Mistrzów, Liga Europejska, Mistrzostwa Świata, itp.) na siedem karnych - jeden wykorzystany.

No to już lekka przesada :P. Tym niemniej rozpoczynam obecnie 4 sezon i do tej pory moi piłkarze nie strzelili bodajże 3 karnych :-k Rywale podobnie.

Odnośnik do komentarza

Pokaż mi, w której lidze, czy w jakimś turnieju (Liga Mistrzów, Liga Europejska, Mistrzostwa Świata, itp.) na siedem karnych - jeden wykorzystany.

 

 

Wystarczy, że Polacy grają... :czarodziej::czarodziej:

 

Rozmawiajmy poważnie, ok?

 

 

OK :eusa_naughty:

 

To jaką masz radę dla mnie ws karnych?

 

Jak grasz w 5 lidze angielskiej to tak jak Polska karne ci nie wychodzą, chyba że grasz w 1 lidze to inna sprawa polecam ci wymienić kadrę na afrykańczyków, więcej strzelają ale za to są czarni i dużo kasy chcą

Odnośnik do komentarza

To jaką masz radę dla mnie ws karnych?

Ja mam prostą metodę. Do Gloucester (6 liga angielska) ściągam z wolnego transferu jednego zawodnika, który ma karne na 16/18. Ale jest też dobrym napastnikiem i strzela. Ponieważ mam podwójne obywatelstwo to są to zazwyczaj Polscy. Potem wyznaczam ich w kreatorze stałych fragmentów jako głównych wykonujących rzuty karne i daje im grać we wszystkich meczach. No i na 10 karnych mam 9 strzelonych :)

Na przykład w drugim sezonie był dostępny Polski napastnik po 30tce Chmiest. Ma karne na 16 i wali bez ogródek każdy idealnie. Do czasu popsucia się save nie strzelił tylko jednego karnego. Miałem mecz, w którym miałem cztery gole z tego trzy ze stałych fragmentów, karny, wolny i róg.

Teraz gram od nowa znów Glocesterem na nowym patchu. Wyczaiłem już pierwszego dnia Polaka z karnymi na 18 :)

Aby odnaleźć odpowiedniego napastnika zaprosiłem na testy 10 najlepszych z grupy ok 50 Polaków, których przeglądałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...