Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyło mi sie własnie trzecie okno transferowe i mimo, iż mialem kilku piłkarzy na liście transferowej nie udalo mi sie nikogo sprzedać. Nawet kiedy proponuję zawodników innym klubom nie ma żadnego zainteresowania. I moje pytanie czy ktoś ma podobne problemy ze sprzedaża zawodników?? Czy to tylko u mnie tak wygląda. Przyznam ze jest to dość irytujące.

PS. Gram w 3 lidze niemieckiej

Odnośnik do komentarza

Skończyło mi sie własnie trzecie okno transferowe i mimo, iż mialem kilku piłkarzy na liście transferowej nie udalo mi sie nikogo sprzedać. Nawet kiedy proponuję zawodników innym klubom nie ma żadnego zainteresowania. I moje pytanie czy ktoś ma podobne problemy ze sprzedaża zawodników?? Czy to tylko u mnie tak wygląda. Przyznam ze jest to dość irytujące.

PS. Gram w 3 lidze niemieckiej

To zależy od piłkarza, którego chcę sprzedać ;) Gdy gwiazda drużyny nie chce przedłużyć kontraktu albo się obrazi, to dość szybko znajduję się chętny kupiec. Przy typowych średniakach trzeba czasami kombinować z obniżką ceny, ale zazwyczaj też mi się udawało sprzedać takiego delikwenta. Gorzej jest ze słabymi zawodnikami. Często trzeba poczekać do kolejnego okienka i dopiero wtedy spróbować ponownie.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem, otóż podczas przetwarzania wyników gra się chwilowo wiesza (brak odpowiedzi-kilka sekund do 2-3 minut nawet). Kombinowałem z szybkością przetwarzania wyników w opcjach, a także zmieniałem priorytet dla gry w menedżerze zadań ale to nic nie zmienia. Gram z zawodnikami ze wszystkich kontynentów ok 300k, wszystkie najwyższe klasy rozgrywkowe poszczególnych państw na podglądzie oprócz kilku egzotycznych z Azji i II liga polska grywalna. Rozumiem, że taka baza danych mocno spowalnia rozgrywkę, ale gdyby nie te chwilowe zwisy, to gra chodziłaby całkiem płynnie. Posiadam win7 x64, procesor e8200 (podkręcony na potrzeby gry do 3.0ghz), 4gb ramu. Gra korzysta maksymaklnie z 60% procesora i 1,7gb ramu. Czy może być to spowodowane systemem operacyjnym i tym, że jest 64 bitowy? A może to norma przy takiej bazie. Dodam, że poprzednie FMy przy takiej bazie danych chodziły o wiele płynniej.

Odnośnik do komentarza

mam pewien nietypowy (tak mi sie wydaje) problem. bez łątki 11.1.0 nie miałem takiego.

Zawsze gdy zaczynam mecz mam wlaczone oceny druzynej przeciwnej mimo zamiast swojej.Gdy właczam taktyke nie pokazuje mi sie skald tlyko polecenia dla pilkarzy mimoz e zmieniam to na swoje , na kolejnym emczu znowu mam nie te dane ktore chce widziec, macie moze jakis pomysl?

z gory Dzieki smile.gif

 

 

Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie, to tak kwestia jest poprawiona w łatce 11.1.1. Na początku mimo wgrania łatki miałem to samo, ale jakoś się wreszcie "naprawiło" :czarodziej:

Odnośnik do komentarza

o jest nie tak z tą skutecznością? Gram Chelsea i moi zawodnicy nie wykorzystują mnóstwo sytuacji sam na sam. Najwięcej takich sytuacji nie wykorzystał Drogba, ale to dlatego, że on najczęściej do nich dochodził. Wchodzą gole z główek, z dośrodkowań, czasem strzały z dystansu, ale przy takich najbardziej klarownych okazjach, gdy zawodnik np. biegnie przez 15 metrów i ma przed sobą TYLKO bramkarza, żadnej presji przez przeciwników to albo uderza w golkipera, albo obok słupka. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
o jest nie tak z tą skutecznością? Gram Chelsea i moi zawodnicy nie wykorzystują mnóstwo sytuacji sam na sam. Najwięcej takich sytuacji nie wykorzystał Drogba, ale to dlatego, że on najczęściej do nich dochodził. Wchodzą gole z główek, z dośrodkowań, czasem strzały z dystansu, ale przy takich najbardziej klarownych okazjach, gdy zawodnik np. biegnie przez 15 metrów i ma przed sobą TYLKO bramkarza, żadnej presji przez przeciwników to albo uderza w golkipera, albo obok słupka. Co jest nie tak?

 

Mam dokładnie to samo... Rozumiem, że nie wszystkie setki można wykorzystać, ale bez przesady, że światowej klasy napastnicy strzelają w sytuacjach sam na sam raz na 3-4 sytuacje...

Odnośnik do komentarza

siemka jestem tu nowy, zastanawiam sie czy ktos za was ma taki problem :

wszystko gra super wlacza mi sie okno meczu i na samym starcie moj ekran zasypany jest pootwieranymi danymi meczowymi co spowalnia mi gre i irytuje mnie bo co mecz musze je wylaczac nie wiem czy nowa gra cos zmieni ale i tak nie chce tracic tej co w nia teraz gram bo gram dortmundem i dobrze mi idzie nie chcialbym zaczynac wszystkiego od nowa

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanie chodzi o gre sieciowa mam router ktory rozdziela internet na stacjonarke(windows 7) i laptopa(vista) i gdy zakladam gre jeden komputer w ogule nie widzi drugiego przez podanie ip tez nie da sie polaczyc probowalem rowniez przez Hamachi i dalej nic prosze o pomoc jak moglbym rozwiazac ten problem czy to jest moze konflikt systemow operacyjnych ?

Odnośnik do komentarza

Grecja znowu wielka! :)

niestety, nie ja byłem jej trenerem :P

 

http://img46.imageshack.us/f/grecjafinal.jpg/

 

Cześć Wszystkim chciałbym dowiedzieć się jak mam umieścić zdjęcia z fm-a ?

 

naciskasz 'print screen' na klawiaturze, potem otwierasz paint i wciskasz Ctrl + V.

 

 

W trakcie gry? Cholera coś żle robię, ale nie mogę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...