Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Trener którego chciałbym zatrudnić oczekuje 1300 tyg. ja mogę mu zaproponować maks. 800. Jest szansa na zwiększenie tej kwoty ? Czy modyfikacja budżetu płacowego/transferowego, lub zwolnienie innego trenera pomoże coś ? Czy pozbycie się piłkarza/członka sztabu oznacza że automatycznie zaoszczędzone pieniądze zwiększają budżet płacowy ?

Odnośnik do komentarza

Logiczne chyba jest, że jak zwalniasz piłkarza, który zarabia dajmy na to 10000 to po zwolnieniu budżet płac pozostaje taki sam, tylko że zmienia się jakby to ując stan tych płac. Przypuśćmy że wydajesz 500 tys na płace i zwalniasz piłkarza który zarabia 10 tysięcy. Wtedy Budżet płac wynosi np. 600tys i pozostaje bez zmian ale zmienia się stan płac czyli z 500 tys schodzi na 490 tys i w ten sposób masz do dyspozycji o 10tys na kontrakty więcej. Proste?

Odnośnik do komentarza

Witam

Mój problem polega na tym, że po kilku rozegranych meczach w naszej rodzimej ekstraklasie nadchodzi mecz z Jagiellonia...Spotkanie rozpoczyna i jakby nigdy nic pojawia sie crash dump. Pomytślałem sobie, że to odosobniony przypadek a save ustawiony na cotygodniowy więc jest to żaden problem. Wczytałem tego save'a znowu zaczynam potyczkę z Jagiellonią i znowu to samo. Może spotkaliście się z czymś takim?? Prosiłbym o jakąś poradę bo nie bardzo wiem co z tym zrobić. Spróbuje jeszcze przejść na urlop przed tym meczem ale jeśli nie pomoże to obawiam się, że najnowszy FM pójdzie w odstawkę. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym problemie lub jakieś pomysły to proszę Was o radę.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mój problem polega na tym, że po kilku rozegranych meczach w naszej rodzimej ekstraklasie nadchodzi mecz z Jagiellonia...Spotkanie rozpoczyna i jakby nigdy nic pojawia sie crash dump. Pomytślałem sobie, że to odosobniony przypadek a save ustawiony na cotygodniowy więc jest to żaden problem. Wczytałem tego save'a znowu zaczynam potyczkę z Jagiellonią i znowu to samo. Może spotkaliście się z czymś takim?? Prosiłbym o jakąś poradę bo nie bardzo wiem co z tym zrobić. Spróbuje jeszcze przejść na urlop przed tym meczem ale jeśli nie pomoże to obawiam się, że najnowszy FM pójdzie w odstawkę. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym problemie lub jakieś pomysły to proszę Was o radę.

ja mialem podobnie bodajze 4 mecz w lidze gralem z lechem i jak kliklem zeby zaczal mecz wyskoczyl sku...... dump, u mnie pomoglo jak zaczalem zapisywac gre co jakis czas

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanko:

Jak ustawić i gdzie, żeby pokazywało miekran z wynikami z np. meczów reprezentacji, Mistrzostw Świata czy Ligi Mistrzów (pamietam ze w FM10 juz teog nie bylo ale niewiele w niego gralem wiec nie przeszkadzalo mi to)

Właśnie to wczoraj robiłem, tylko teraz nie jestem przy grze więc dokładnie Ci nie powiem. Jest to schowane w okienku menadżera. Tam gdzie jest twój profil jako menadżera i gdzieś w sąsiedniej zakładce masz takie coś. Dodajesz subskrypcje wyników. Domyślnie nie ma żadnych.

@sorry jeżeli coś pomieszałem, tak to się z pamięci tłumaczy ;) sporo wczoraj bawiłem się ustawieniami i w jednym było to o co pytałeś.

Edytowane przez maxymili
Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko:

Jak ustawić i gdzie, żeby pokazywało miekran z wynikami z np. meczów reprezentacji, Mistrzostw Świata czy Ligi Mistrzów (pamietam ze w FM10 juz teog nie bylo ale niewiele w niego gralem wiec nie przeszkadzalo mi to)

Subskrycje zakładek to się nazywa i jest w Opcjach w drużynie.

 

@asinus- masz wgrane jakieś grafiki? ponoc to koszulki robią dużo crashów. ewnetualnie grzebałeś w edytorze coś?! sterowniki?

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko:

Jak ustawić i gdzie, żeby pokazywało miekran z wynikami z np. meczów reprezentacji, Mistrzostw Świata czy Ligi Mistrzów (pamietam ze w FM10 juz teog nie bylo ale niewiele w niego gralem wiec nie przeszkadzalo mi to)

Subskrycje zakładek to się nazywa i jest w Opcjach w drużynie.

 

@asinus- masz wgrane jakieś grafiki? ponoc to koszulki robią dużo crashów. ewnetualnie grzebałeś w edytorze coś?! sterowniki?

 

no u mnie crashe pojawily sie po wgraniu tej paczki ligi polskiej z cmrev, wczesniej tego nie mialem

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko:

Jak ustawić i gdzie, żeby pokazywało miekran z wynikami z np. meczów reprezentacji, Mistrzostw Świata czy Ligi Mistrzów (pamietam ze w FM10 juz teog nie bylo ale niewiele w niego gralem wiec nie przeszkadzalo mi to)

Subskrycje zakładek to się nazywa i jest w Opcjach w drużynie.

 

@asinus- masz wgrane jakieś grafiki? ponoc to koszulki robią dużo crashów. ewnetualnie grzebałeś w edytorze coś?! sterowniki?

 

no u mnie crashe pojawily sie po wgraniu tej paczki ligi polskiej z cmrev, wczesniej tego nie mialem

no i masz odpowiedź

 

99% crashów spowodowane są różnymi ingerencjami w grę użytkowników, a nie twórców gry

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko:

Jak ustawić i gdzie, żeby pokazywało miekran z wynikami z np. meczów reprezentacji, Mistrzostw Świata czy Ligi Mistrzów (pamietam ze w FM10 juz teog nie bylo ale niewiele w niego gralem wiec nie przeszkadzalo mi to)

Subskrycje zakładek to się nazywa i jest w Opcjach w drużynie.

 

@asinus- masz wgrane jakieś grafiki? ponoc to koszulki robią dużo crashów. ewnetualnie grzebałeś w edytorze coś?! sterowniki?

 

no u mnie crashe pojawily sie po wgraniu tej paczki ligi polskiej z cmrev, wczesniej tego nie mialem

no i masz odpowiedź

 

99% crashów spowodowane są różnymi ingerencjami w grę użytkowników, a nie twórców gry

 

ROzumiem, że gdybym ingerował w grę przez wgrywanie różnych dodatków czy bawienie się edytorem to wtedy mogłaby ona wywalać ale skoro mam czystą wersję gry z zainstalowanym tylko patchem to nie bardzo wiem dlaczego się na mnie obraziła...

Odnośnik do komentarza

Co wpływa na szybkość FMa? Mam już powoli tego dosyć, bo na słabszych sprzętach niż mój gra chodzi wiele płynniej. U mnie jest taki problem, że raz gra chodzi tak jak powinna, w miarę płynnie, a po chwili ma "atak" i kliknięcie, żeby np. zawodnik zajął pozycje trwa kilka sekund, zanim odmuli! To trochę irytujące, jeżeli weźmiemy pod uwagę też inne, bardziej skomplikowane sytuacje...

 

Nie mam nic odpalone w tle, czasami nawet wyłaczałem sieć, myślałem, że to ma jakiś wpływ. Komputer jest na bieżąco czyszczony, niedawno defragmentowany itd.

 

Coś jeszcze mogę zrobić, aby uniknąć tych okresów zamulenia? Bo wtedy nie idzie wytrzymać...

 

PONAWIAM...

Odnośnik do komentarza

nie bardzo wiem dlaczego się na mnie obraziła...

Może ją zdradzałeś z FIFĄ 11? :czarodziej:

Jest program drivergenius. Sprawdź sobie sterowniki w komputerze. Wersja trial nie upgradeuje Ci ale pokaże, czy wszystko jest z nimi ok. Jeżeli nie upgradeuj sobie ręcznie, te, które Ci wskaże.

Ja bym jeszcze spróbował przeinstalować grę po tym. Sprawdził bym tez stabilność komputera programem OCCT 3.1.

Co wpływa na szybkość FMa? Mam już powoli tego dosyć, bo na słabszych sprzętach niż mój gra chodzi wiele płynniej. U mnie jest taki problem, że raz gra chodzi tak jak powinna, w miarę płynnie, a po chwili ma "atak" i kliknięcie, żeby np. zawodnik zajął pozycje trwa kilka sekund, zanim odmuli! To trochę irytujące, jeżeli weźmiemy pod uwagę też inne, bardziej skomplikowane sytuacje...

 

Nie mam nic odpalone w tle, czasami nawet wyłaczałem sieć, myślałem, że to ma jakiś wpływ. Komputer jest na bieżąco czyszczony, niedawno defragmentowany itd.

 

Coś jeszcze mogę zrobić, aby uniknąć tych okresów zamulenia? Bo wtedy nie idzie wytrzymać...

 

PONAWIAM...

Jaki dokładnie masz sprzęt? Ile grywalnych lig wybrałeś a ile masz w podglądzie?

Odnośnik do komentarza

nie bardzo wiem dlaczego się na mnie obraziła...

Może ją zdradzałeś z FIFĄ 11? :czarodziej:

 

Co wpływa na szybkość FMa? Mam już powoli tego dosyć, bo na słabszych sprzętach niż mój gra chodzi wiele płynniej. U mnie jest taki problem, że raz gra chodzi tak jak powinna, w miarę płynnie, a po chwili ma "atak" i kliknięcie, żeby np. zawodnik zajął pozycje trwa kilka sekund, zanim odmuli! To trochę irytujące, jeżeli weźmiemy pod uwagę też inne, bardziej skomplikowane sytuacje...

 

Nie mam nic odpalone w tle, czasami nawet wyłaczałem sieć, myślałem, że to ma jakiś wpływ. Komputer jest na bieżąco czyszczony, niedawno defragmentowany itd.

 

Coś jeszcze mogę zrobić, aby uniknąć tych okresów zamulenia? Bo wtedy nie idzie wytrzymać...

 

PONAWIAM...

Jaki dokładnie masz sprzęt? Ile grywalnych lig wybrałeś a ile masz w podglądzie?

 

 

 

Tez mam w miare dobry sprzęt, a gra muli :/

Odnośnik do komentarza

Jaki dokładnie masz sprzęt? Ile grywalnych lig wybrałeś a ile masz w podglądzie?

Tez mam w miare dobry sprzęt, a gra muli :/

Jeżeli mam Ci porównać, czy jest to wg mnie wina sprzętu podaj mi jaki masz procesor ile ramu, jaki system, czy procesor jest taktowany na def czy podkręcony czy testowałeś OCCT lub Linxem, albo innym programem potwierdzającym stabilność komputera?

Tez mam w miare dobry sprzęt

to za mało by się wypowiedzieć na temat twojego problemu.

Odnośnik do komentarza

 

Oo Kozak :) Teraz pomyśl że za 4-5 lat będzie totalnym koksem :)

 

PS. Da rade uploadnąć tego twojego skina? Bo prawie wszystkie skiny mają za ciemne tło...

Mam nadzieje, na starcie dostał niezłe staty.

To jest skin OPZ,tutaj masz w wersji 1.1 Tą co ja mam to wersja 1.0, z małymi moimi zmianami, inna czciona (bo ta co była nie zawierała niektórych znaków i nie lubię jak nazwisko piłkarza pokazuje mi się w kwadracikach.

 

 

 

Coś trudno mi w to uwierzyć, wszystkie noty mu poszły w górę naraz niczym po interwencji w edytorze czasu rzeczywistego :czarodziej:

Trening, trening, po co bym miał regenowi coś zmieniać, mnie to nie bawi taka gra, jedyny Edytor jaki użyłem przed startem gry to ten od SI, aby dodać II ligę i Puchar Ekstraklasy (aby móc sobie ogrywać gdzieś 2 skład i u21)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...