Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A najlepiej lubię w FMie 11 jak się ma z 30 strzałów, 20 celnych, 10 akcji 100% i tak się przegrywa z zespołem który ma parę strzałów... haha Nowy FM to PORAŻKA!! Żałuje że wydałem kasę na to bagno :|

no, lepiej byłoby wydać te pieniądze na bilety na jakikolwiek mecz, żeby mieć choć odrobinę pojęcia o piłce

 

To co chcesz mi powiedzieć że Drużyna która dominuje w całym meczu, co parę minut praktycznie strzał na bramkę, czy strzały w bramkarze z 5 metrów to normalka ? Ja nie pisze tutaj o wypadku przy pracy czyli pojedyncze mecze... To jest normalka w FM11...

 

 

Osobiście uważam, że to jest możliwe...Czasem jeden celny strzał w meczu i zwycięstwo!

Oczywiscie ze tak. Ale nie co 2 - 3 mecz ligowy... Takie wyskoki zdążają się rzadko, jak nie bardzo rzadko...

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, gram w lige polska. w fm10 w rezerwach mogli grac zawodnicy powyzej 21 lat, teraz jest to niemozliwe,daje goscia po kontuzji do rezerw a on tam w ogole nie gra...da sie cos sciagnac czy trzeba czekac na kolejne patche?

 

Polecam "zasady", z którymi można przekonać się wchodząc na tabelę danej ligi (zakładka "zasady")

W U-21 może grać maksymalnie 3 zawodników powyżej 21 lat oraz maksymalnie 3 obcokrajowców.

Odnośnik do komentarza

Jest możliość w PL lidze zgłoszenia więcej niż 28 graczy?

 

Gram na CM Rev Polish Megapacku i tam mogę zgłosić 99 grajków

Megapacku, czyli chyba to zwiaznane jest z grafika a nie ze złaszaniem grajków.

 

Megapack dodaje także drugą polską ligę, więc pewnie "bawili" się w zasadach rozgrywek.

Co nie zmienia faktu, że zgodnie z regulaminem Młodej Ekstraklasy może w meczu wystąpić 3 zawodników w wieku powyżej 21 lat.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie i potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Gdzie znajduje się lista piłkarzy z którymi próbowałem podpisać kontrakt ale niestety do tego nie doszło bądź Ci zawodnicy przeszli do innych klubów ? Bardzo proszę o pomoc.

 

Pewnie znajdziesz ich na swojej "liście życzeń". Naciśnij klawisz F6, albo menadżer/szukaj/lista życzeń

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie i potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Gdzie znajduje się lista piłkarzy z którymi próbowałem podpisać kontrakt ale niestety do tego nie doszło bądź Ci zawodnicy przeszli do innych klubów ? Bardzo proszę o pomoc.

 

Pewnie znajdziesz ich na swojej "liście życzeń". Naciśnij klawisz F6, albo menadżer/szukaj/lista życzeń

 

Wielkie dzięki. Dokładnie o to mi chodziło :))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...