Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

Jakaś rada jak się szybko pozbyć zawodnika z klubu? Przesunąłem go do rezerw, dałem na listę, proponowałem klubom a on nadal nie chce odejść. A ja nie mam z czego mu zapłacić odszkodowania.

Odnośnik do komentarza

Panowie sciągnełem skiny umieściłem w odpowiednim katalogu i w grze ich nie widać myślę że to brak config.xml w katalogu skins czy mógłby ktoś poratować

Ponawiam ponieważ nie widziałem by się ktoś odniósł jeśli przeoczyłem przepraszam

 

 

A zmianiłeś w ustawieniach gry kwestie skórki itd?

Odnośnik do komentarza

Nowy FM to totalna klapa... Brak realności w grze. Po co masz mieć w każdym meczu 30 strzałów, z tego 20 celnych, z 10 sytuacji 100%, jak twój przeciwnik może mieć 2 strzały i wygrać z tobą 0:2... ( na forum SI tez pełno tego typów wyników... 8 sytuacji 100% i przegrana 3:0 z kilkoma strzałami na bramkę..)

 

Takiego badziewnego FM'a już nie było DŁUUUUGO. Masakra.

 

Z następnymi edycjami FM'a będę robić tak. Ściągnę z neta pogram 1 tyg, jeżeli mi się spodoba to kupie a jak nie to nie kupie... Bo już mam dosyć wydawania kasy( nie malej!) na takie rupiecie.

 

 

EDIT@

 

A nie wspomnę już o crashach.

Odnośnik do komentarza

Jakaś rada jak się szybko pozbyć zawodnika z klubu? Przesunąłem go do rezerw, dałem na listę, proponowałem klubom a on nadal nie chce odejść. A ja nie mam z czego mu zapłacić odszkodowania.

 

Mi się udało go przekonać do odejścia z pomocą prywatnej rozmowy. Zasugerowałem mu, że tak będzie lepiej dla niego i zgodził się na obustronne rozwiązanie kontraktu.

Odnośnik do komentarza

Fajna sprawa ... Wisła u mnie spisywała sie w lidze przez 3 sezony fatalnie miejsca 6,11,9 a w czwartym przejal ja jakis potantat finansowy z Brazyli ... Wartosc klubu skoczyla do 90 mln funtów i sprowadzili zawodnikow za 20 mln funtów, Fakt ze moja lechia podciagnalem lige polska do gory w rankingu i przychodza calkiem solidni gracze ... i bzdura jest jak ktos wczesniej pisał ze nie chca przychodzic anglicy,niemcy , hiszpanie ... U mnie np Wisła kupiła za 2mln napastnika z Man Unt ...

Odnośnik do komentarza

Ktoś pytał czy kto kupił mi ten prezent. Zarząd po prywatnej rozmowie z nim stwierdzono, że ktoś taki jak Giuseppe Rossi przyda się w klubie, chociaż nie wiem czy nie popełniłem wielkiego błędu bo mam w składzie Bojana, Ville i Soriano, który wygrywa rywalizację w składzie z Bojanem i wg. mnie w przyszłości może zostać second Villą :]

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Zassałem plik fake.lnc, który zmienia m.in. nazwy klubów, lig, odblokowuje reprezentacje. Wgrałem go do folderów, które były opisane w instrukcji. Nadal jednak nie zmieniło się nic jeżeli chodzi o grę. To już któryś raz kiedy nie działa mi to. Ktoś wie co zrobiłem źle? Czy trzeba zaczynać grę od nowa (gram Borussią Dortmund i plik fake wgrałem już w trakcie sezonu)?. Będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Warto stosować klauzule przy sprzedaży, szczególnie młodych zawodników!

 

Kupiłem 2 sezony temu zawodnika Roberto za 2,4kk zł. Po roku sprzedałem go za 11kk zł z klauzulą "50% kwoty następnego transferu". Właśnie otrzymałem radosną nowinę, że zawodnik został sprzedany za 22kk zł, w związku z czym otrzymuję 11kk zł stanowiące 50% wartości transferu :D

 

Ogólnie zawodnik pograł u mnie rok a zarobiłem na nim w sumie 22kk zł (noo, kupiłem go za 2,4kk zł więc 19,6kk zł). Co dla mojego Górnik jest kupą pieniędzy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...