Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam takie pytanie, stworzyłem sobie polską 2 lige i wszystko byłoby ok (oprocz tego, ze zespoly z ligi wschodniej i zachodniej są wymieszane) gdyby nie fakt, ze po dwoch zdobytych żółtych kartkach zawodnik pauzuje mecz, z tego co sie orientuje to po 4 dopiero jest pauza, w związku z tym czy da sie gdzies to w edytorze zmienic ?? bo szukałem ponad godzine i albo jestem ślepy albo nie wiem ... prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Takiej serii to ja nie mialem nigdy, chyba ze w cm03/04 :)

http://img257.imageshack.us/i/fmmm.jpg/

albo tak mi sie udaje dobór taktyki, albo fm został uproszczony :eusa_doh:

 

 

Dla mnie tez jest to troche dziwne.Gram ŁKSem i w pierwszym sezonie awans w cuglach - 90 zdobytych bramek, zdobyty puchar polski - w finale 3:0 z widzewem.

 

Zaczaolem nastepny sezon juz jako zespol ekstraklasy , sparingi po 6,8,9 do 0 :D

 

Super puchar z Lechem 4-1 dla mnie , a moglo sie skonczyc dwucyfrowka :D

 

Puchar Europy w 3 rundzie z norweskim Tromso na wyjezdzie wygralem 1-2 i czekam teraz na mecz u siebie.

 

Jak zdobede w tym sezonie mistrza polski i puchar europy to sie poplacze :P

Odnośnik do komentarza

Takiej serii to ja nie mialem nigdy, chyba ze w cm03/04 :)

http://img257.imageshack.us/i/fmmm.jpg/

albo tak mi sie udaje dobór taktyki, albo fm został uproszczony :eusa_doh:

 

 

Dla mnie tez jest to troche dziwne.Gram ŁKSem i w pierwszym sezonie awans w cuglach - 90 zdobytych bramek, zdobyty puchar polski - w finale 3:0 z widzewem.

 

Zaczaolem nastepny sezon juz jako zespol ekstraklasy , sparingi po 6,8,9 do 0 :D

 

Super puchar z Lechem 4-1 dla mnie , a moglo sie skonczyc dwucyfrowka :D

 

Puchar Europy w 3 rundzie z norweskim Tromso na wyjezdzie wygralem 1-2 i czekam teraz na mecz u siebie.

 

Jak zdobede w tym sezonie mistrza polski i puchar europy to sie poplacze :P

 

 

 

potwierdzam ... ja lechia w 1 sezonie mistrz w lm daleko puchar polski standardowa 442. przez pierwszy sezon nawet nie wszedlem w zakladke treningu, ani nie wybieralem wykonawcow stalych fragmentow ... czytalem ze gra jest tak zoptymalizowana zeby slabsi tez sobie poradzili

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Gra mi się zawiesza kiedy wchodzę w zakładkę Informacje. Właśnie próbuję przeinstalować wszystko co się da. Ma ktoś jeszcze taki problem?

 

 

mialem tez cos takiego, wrzucales jakies dodatki graficzne, a w szczegolnosci stroje ? jesli tak to wejdz w ten folder ktory wrzuciles ze strojami i usun folder "default" mi pomogło.

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Gra mi się zawiesza kiedy wchodzę w zakładkę Informacje. Właśnie próbuję przeinstalować wszystko co się da. Ma ktoś jeszcze taki problem?

 

 

mialem tez cos takiego, wrzucales jakies dodatki graficzne, a w szczegolnosci stroje ? jesli tak to wejdz w ten folder ktory wrzuciles ze strojami i usun folder "default" mi pomogło.

Dzieki! Podejrzewałemm, że to coś nie tak z koszulkami. Masz u mnie wielkiego plusa.

Odnośnik do komentarza

Takiej serii to ja nie mialem nigdy, chyba ze w cm03/04 :)

http://img257.imageshack.us/i/fmmm.jpg/

albo tak mi sie udaje dobór taktyki, albo fm został uproszczony :eusa_doh:

 

jakiej taktyki uzywasz ?? :P

Raczej nic nadzwyczajnego...

http://img175.imageshack.us/img175/5254/fmmm.jpg

+ polecenia indywidualne, ale to zależy od meczu, generalnie gram pressingiem i agresywny odbior pilki, fil. płynna i kontrola

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Też potwierdzam. Gram Lechem eliminacje do ligi mistrzów i normalny wynik to 2:0 3:0 dla mnie nawet na wyjeździe. W lidze to samo a żadnej tam super ekipy nie mam żeby prawie co mecz takie wyniki były do tego dopadła mnie plaga kontuzji i nie gra optymalny skład. Trening ten co jest w FM, ustawienie standardowe 4-4-2.

 

Pytanko do tych dynamicznych reputacji lig. Co da lidze polskiej mój awans do fazy grupowej ligi mistrzów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...