Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A ktos wie kiedy wyjdzie FM Genie Scout do tej wersji?Bo tym edytorem to mi sie nie chce co chwile wszystkiego sprawdzac.

 

Jeszcze powiem dwa slowa od strony taktyki.Gram aktualnie taktyka z 2010 Complete Dominance i efekty sa dobre.Gram ŁKSem i po polowie sezonu wyglada to tak :

 

Pozycja 1

Mecze 19

Zwyciestwa 11

Remisy 6

Pozrazki 2

Bramk 57-33

 

Bardzo duzo sie strzela ale takze bardzo duzo trace ale mysle ze jest to wina slabych obroncow.

 

Jak tam u Was taksy??

ja dla zabawy wlaczyłem takse "celta killer + corners" (ktora byla zabojcza taksą w 2010) i rzuty rozne nie działają. zawsze doskakuje obronca przed strzałem. Ale moje wyniki ta taksa sa nawet nawet. 4 zwyciestwa Wisłą w LE i 3-2 z Polonia Wa-Wa w I kolejce. Na chwile obecna rzecz jasna. Nastepny mecz mam z Club Brugge o awans do grupy LE.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Udało mi się dostać grę w Empiku spod lady. Gram Lechem i pierwsze co zauważyłem to kondycja rzędu 60% co mecz może trzeba jakiś specjalny trening przed sezonem ustawić? No i transfery które ciężko jest przeprowadzić do polskiej ligi mimo że szukam zawodników na Słowacji i innych gorszych ligach :/ Nie rozumiem tego systemu transferów. Chce sobie sprowadzić środkowego obrońce wyszukałem takiego na 3 gwiazdki który byłby wzmocnieniem każdej drużyny ekstraklasy a tu nagle rzuca się kilka klubów na niego i praktycznie nie ma szans żeby zgodził się przejść do mnie. Taka sytuacja powtórzyła się kilka razy. Ktoś zanotował coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

Udało mi się dostać grę w Empiku spod lady. Gram Lechem i pierwsze co zauważyłem to kondycja rzędu 60% co mecz może trzeba jakiś specjalny trening przed sezonem ustawić? No i transfery które ciężko jest przeprowadzić do polskiej ligi mimo że szukam zawodników na Słowacji i innych gorszych ligach :/ Nie rozumiem tego systemu transferów. Chce sobie sprowadzić środkowego obrońce wyszukałem takiego na 3 gwiazdki który byłby wzmocnieniem każdej drużyny ekstraklasy a tu nagle rzuca się kilka klubów na niego i praktycznie nie ma szans żeby zgodził się przejść do mnie. Taka sytuacja powtórzyła się kilka razy. Ktoś zanotował coś podobnego?

 

Staraj się wyszukiwać zawodników, którymi nikt inny się nie interesuje. Z kondycją to dziwne. Też gram Lechem, na początku stosowałem treningi z FM i nie miałem takich problemów tym bardziej, że gram dwa mecze w tygodniu. Może w taktyce masz ustawione za duże tempo gry oraz zaznaczony intensywniejszy pressing?

Co do transferów jeszcze. Ja sprowadziłem tylko Perovica (OP/N) z Crveny, zawodnik dość dobry ale nie miałem większych problemów ze ściągnięciem go oprócz tego, że musiałem wydać na niego 3/4 budżetu.

Odnośnik do komentarza

Jak nigdy nie miałem żadnych problemów z FM'em, tak przy nowej wersji niestety nie jest już tak różowo. Wczoraj gra śmigała normalnie, ale dziś musiałem sformatować kompa, zainstalowałem FM'a ponownie, jednak przy włączaniu (nawet nie dochodzi do menu głównego) wyskakuje mi "Wystąpił błąd i aplikacja zostanie zamknięta". Może nie mam jakiegoś programu, ma ktoś jakieś pomysły? Dodam, że zainstalowałem sobie .NET Framework 4, jest to wymagane?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak
Z kondycją to dziwne. Też gram Lechem, na początku stosowałem treningi z FM i nie miałem takich problemów tym bardziej, że gram dwa mecze w tygodniu. Może w taktyce masz ustawione za duże tempo gry oraz zaznaczony intensywniejszy pressing?

No możliwe że tempo mam trochę za wysokie. Muszę się jeszcze pobawić by odnaleźć się w nowych realiach.

 

Co do transferów jeszcze. Ja sprowadziłem tylko Perovica (OP/N) z Crveny, zawodnik dość dobry ale nie miałem większych problemów ze ściągnięciem go oprócz tego, że musiałem wydać na niego 3/4 budżetu.

 

Coś mi się wydaję że te transfery są skopane bo żeby nie móc wyciągnąć zawodnika ze Słowenii czy też z przeciętnej drużyny ze Serbii do Polski to coś nie bardzo. Przez co gra jest bardzo utrudniona jeśli ktoś chce grać słabszymi drużynami :/

Odnośnik do komentarza

Jak nigdy nie miałem żadnych problemów z FM'em, tak przy nowej wersji niestety nie jest już tak różowo. Wczoraj gra śmigała normalnie, ale dziś musiałem sformatować kompa, zainstalowałem FM'a ponownie, jednak przy włączaniu (nawet nie dochodzi do menu głównego) wyskakuje mi "Wystąpił błąd i aplikacja zostanie zamknięta". Może nie mam jakiegoś programu, ma ktoś jakieś pomysły? Dodam, że zainstalowałem sobie .NET Framework 4, jest to wymagane?

java, najnowszy directx

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...