Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zainstaluje patcha to będzie mi save chodził, czy muszę od nowa grać?

Ma ktoś może trening i taktykę do FM 2011?

Nie przyjemniej samemu coś wymyślić?! Nie rozumiem jak można odczuwać radość z takiego grania! Zassać trening, taktykę , sprawdzić FM genie piłkarzy z najwyższym potencjałem , dodać kilka mln euro na transfery i jazda a potem chwali się taki swoimi "osiągnięciami". Nie ma mam żadnego szacunku dla takich graczy

A w ogóle po co się wymieniamy informacjami, piszemy o treningach, o taktyce. To wszystko "lepiej" zrobić samemu. Nie?

No nie, po to jest forum aby rozmawiać, chyba każdy wie, że kiedy zastosuje taksę lub trening to ta część gry niejako już go omija. Widać nie chce tego robić a skupić się tak jak ja na biznesowym aspekcie gry, szukaniu i wystawianiu zawodników, motywowaniu, szkoleniu.

Poza tym tą taksę z paru dostępnych też trzeba umieć wybrać ;) tak na marginesie, nigdy nie używałem edytora, tu się zgodzę, że taka gra jest gluteus maximus.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam następujący problem: otóż przed premierą przygotowałem sobie grafiki do fm2011 facepacki, logosy kitsy itd. Po zainstalowaniu gry na platformie steam chciałem je wrzucić zgodnie z instrukcją tam gdzie zawsze w poprzednich wersjach czyli do folderu moje dokumenty/graphics... itd. Okazało się, że pliku fm2011 nie mam w moich dokumentach, a są tam jedynie pozostałe odsłony fm2010 i dema2011. W związku z tym nie wiem gdzie mam wrzucić grafiki tak, aby móc się nimi cieszyć podczas gry. Czy ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Ja mam takie pytanie, nie ma juz opcji zeby wybrac wszystkich zawodnikow z danej narodowosci tak jak kiedys bylo?Bo teraz to widze ze mozna tylko wybrac kraje do grania i ewentualnie podglad, moze cos nie umiem?HELP

 

 

Przy wyborze bazy danych masz opcję "niestandardowa" - i tam możesz wybrać czy to zawodników z danego kraju czy regionu.

 

czy w lidze hiszpańskiej prawidłowo jest w FM, że pauzuje się po każdej drugiej żółtej kartce? chyba więcej trzeba uzbierać, żeby pauzować.

 

Trzeba uzbierać 5 i tyle jest w przepisach ligowych w zakładce "Zasady"

Odnośnik do komentarza

A czy poprawiona została kwestia dotycząca mulenia gry przy wczytywaniu informacji o rozegranym meczu? Czy nadal trwa to kilka sekund?

 

Bez patcha dalej muli.

 

Bez patcha to jeszcze rozumiem, a czy ktoś posiada pełną wersję z patchem i też mu muli?

Odnośnik do komentarza

Jak sie ma do rzeczywistosc "przyblizona szybkosc rozgrywki" i "wydajnosc komputera"??

 

Np ja odpalam sobie grywalna tylko polska lige do 1 ligi wlacznie i wybieram wszystkich zawodnikow z brazylii i argentyny i wydajnosc mam na 4 gwiazdki a przyblizona szybkosc na 2,5.Wiecie jak nisko mozna zejsc zeby dalo sie grac?Na jak wielkich bazach gracie ect.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...