Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;]

 

Jestem fanem Barcy i mam takie pytanko. Nie długo zacznę grać przez sieć z kumplami ;] Ja oczywiście Barca jeden Chelsea inny kumpel coś ma wybrać

 

 

I chce grać jak prawdziwa Barca. I mam parę pytań

 

We wcześniejszych Fmach grając Barcą nie znalazłem w szkółce Barcy żadnego utalentowanego gracza musiałem kupować graczy pokroju Kroosa Pjanicia Sakho i inne talenty, a grałem sporo sezonów. Co zrobić żeby z La Masi wychodziły talenty pokroju Xaviego Iniesty itp. Nie chce kupować utalentowanych 20 latków za grube pieniądze. Trenerów chce ściągnąć najlepszych ale co oprócz tego ?? Czy może to po prostu błąd gry że jest dużo talentów z Rosji i innych krajó a w Barcy mało. Przecież jak Barca ma najnowocześniejszą baze treningową i akademie powinny się pojawiać diamenty do oszlifowania ;]

 

Druga kwestia. Jak ustawić Barce ofensywnie żeby miała także ekstremalnie dużo posiadania piłki ?? Normalnie Barca ma często koło 80 % ze słabszymi zespołami. Grając w Fma max to miałem moze 60 %

 

Co oprócz wolne tempo gry krótkie podania szerokie pole gry przetrzymywanie piłki przez Xaviego co jeszcze można ustawić ?? Jeśli w ogóle się da ??

 

 

To tyle mam nadzieje że ktoś pomoże ;P

 

Może po prostu nie dajesz żadnych szans młodym grajkom ? Nie łudź się, w ciągu kilku seoznów drugi Iniesta czy Xavi ci się nie pojawi. Mi się objawił Thiago Alcantara,a później także Rafa Alcantara i Dos Santos. Szczególnie Thiago pokazał się z dobrej strony, bo na stałe włączył się do kadry, a potem zastąpił w zespole Xaviego. Co do posiadania piłki - 60 % to mało ? Barcelona żadko miewa 80% posiadania, zresztą nie posiadanie się liczy a jego efekty. Jeśli już chcesz jescze poprawić posiadanie proponowałbym poprawić odbiór na agresywny, jeśli nie masz lub zrezygnować z ryzykownych zagrań - podania w uliczkę m.in.

Nie ściągałem dema, powiedzcie czy można było zagrać reprezetnacją i czy sa jakies zmiany z poprzendiczką?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

co to za opcja "Dodaj zawodników do grywalnych zespołów" przy tworzeniu bazy danych można odznaczyć i zaznaczyć

 

jak to mam rozumieć ;P ?

nie wszystkie grywalne zespoły mogą mieć rzeczywisty skład, więc gra może wygenerować "newgenów", aby zapełnić skład zawodnikami na poziomie odpowiadającym takiemu klubowi (w przeciwnym razie dostaniesz tylko juniorów, zwykle bardzo słabych ;) )

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do tych co mają już nowego FM-a. W jaki sposób gra została w tym roku wydana? Tzn. co jest w pudełku? Czy tak jak w poprzednim roku tylko płytka, broszurka i karta rejestracyjna, do tego zapakowane w cieniutkie etui? Zastanawiam się czy kupować w tym roku tę grę. 130 pln to trochę za dużo kasy, zwłaszcza że zmian w porównaniu z poprzednią wersją nie jest dużo. No ale jeśli panowie z SI i dystrybutor dorzucili coś fajnego do gry, to się jeszcze zastanowię ;)

Odnośnik do komentarza

130 pln to trochę za dużo kasy, zwłaszcza że zmian w porównaniu z poprzednią wersją nie jest dużo.

 

Ciesz się, że nie kosztuje 200zł.

Nie sądzę, żeby w pudełku było coś nadzwyczajnego. Może w wersji limitowanej dorzucą długopis, albo notes z logiem FM-a. Gry są coraz droższe, dlatego ja coraz częściej kupuje je dopiero po kilku miesiącach.

Odnośnik do komentarza

130 pln to trochę za dużo kasy, zwłaszcza że zmian w porównaniu z poprzednią wersją nie jest dużo.

 

Ciesz się, że nie kosztuje 200zł.

Nie sądzę, żeby w pudełku było coś nadzwyczajnego. Może w wersji limitowanej dorzucą długopis, albo notes z logiem FM-a. Gry są coraz droższe, dlatego ja coraz częściej kupuje je dopiero po kilku miesiącach.

 

Uważasz ze drogo? hmm w innych krajach (przynajmniej co niektórych) gry są jeszcze droższe, Niemcy blisko granicy kupują gry w Polsce bo u nich nowa gra kosztuje 50 euro a u nas 30. Zobacz sobie na sklep Steam, preorder FM2011 kosztował 49.99 euro. Jest tylko zasadnicza różnica Polak zarabia x-razy mniej niż na zachodzie, dla tego u nas tą cenę bardziej odczujesz, ale nie można powiedzieć że gry w Polsce są drogie.

Odnośnik do komentarza

Zależy jak na to spojrzeć. Dla mnie 130 zł za grę, która w porównaniu z edycją zeszłoroczną różni się niewiele, to jednak zbyt dużo. Zwróćcie uwagę co dostajemy - cieniutkie pudełeczko na płytę DVD i brak pełnej instrukcji obsługi (tak było rok temu). Kupuję FM-a co rok od wersji 2005 i z każdym rokiem jest coraz gorzej. Pamiętam wersję bodaj 2007, gdzie był dołączony poradnik do gry w formie książeczki. W wersji 2008 był dołączony długopis (piszę nim do dziś :)), w 2005 o ile się nie mylę były 2 płyty w pudełku. Zmierzam do tego, że w tej cenie FM powinien mieć bardziej atrakcyjną oprawę "pudełkową", że tak się wyrażę.

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie kim sobie zacząc gre?

 

mam kilka opcji:

 

- Southend United

- Shakhtar Donieck

- Borussia Dortmund

- FC Twente Enshede

- Aj Auxerre

- Real Madryt

 

:-)

 

Help hehe

 

No nie wiem, bardzo trudny wybór jest. Pytałeś już domowników, oni powinni najlepiej znać twój gust? :-k

Odnośnik do komentarza

Nie działa mi grafika z Fm 2010, ani loga, ani kitsy, nic. Gra jest strasznie powolna....

 

 

to coś źle robisz, bo mi grafika działa, a na dodatek gra śmiga szybciej od fm10

 

Grafika już chodzi, tworzą mi się w dokumentach dwa katalogi Sport Interactive i musiałem grafikę do obu rzucić, jak usunę jednego to po uruchomieniu gry znów się tworzy. Gra przy włączaniu się, otwieraniu edytora, czy wgrywaniu się skina, przy normalnej rozgrywce jest już ok

Odnośnik do komentarza

130 pln to trochę za dużo kasy, zwłaszcza że zmian w porównaniu z poprzednią wersją nie jest dużo.

 

Ciesz się, że nie kosztuje 200zł.

Nie sądzę, żeby w pudełku było coś nadzwyczajnego. Może w wersji limitowanej dorzucą długopis, albo notes z logiem FM-a. Gry są coraz droższe, dlatego ja coraz częściej kupuje je dopiero po kilku miesiącach.

 

Uważasz ze drogo? hmm w innych krajach (przynajmniej co niektórych) gry są jeszcze droższe, Niemcy blisko granicy kupują gry w Polsce bo u nich nowa gra kosztuje 50 euro a u nas 30. Zobacz sobie na sklep Steam, preorder FM2011 kosztował 49.99 euro. Jest tylko zasadnicza różnica Polak zarabia x-razy mniej niż na zachodzie, dla tego u nas tą cenę bardziej odczujesz, ale nie można powiedzieć że gry w Polsce są drogie.

No popatrz, a Vami wczoraj dawał link do FMa za 18 funtów. Da się?

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie kim sobie zacząc gre?

 

mam kilka opcji:

 

- Southend United

- Shakhtar Donieck

- Borussia Dortmund

- FC Twente Enshede

- Aj Auxerre

- Real Madryt

 

:-)

 

Help hehe

Zacznij Gloucesterem City. Budżet transferowy 0£ tygodniowo, budżet płacowy 4700£ tygodniowo. Drużyna ma bramkarza, który ucieka przed piłką, nie ma skauta, ma bardzo słabego asystenta, ma przerost kadry i niedobór dobrych zawodników. Ma w końcu tylko dwóch amatorskich trenerów i jednego piłkarza/asystenta, który może robić za trenera.

Za to zespół ma dobry stadion na 7000 osób. Rewelacja :D oglądałem nawet prawdziwy na zdjęciach satelitarnych :P

Wprowadź ją do premiership to będziesz miał prawdziwy fun :D

 

No ale to plan dopiero na pełną wersję bo demko się kończy na koniec rundy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...