Skocz do zawartości

Polonia Warszawa w FM11


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz z radością dam mu wyższe CA niż w poprzedniej rundzie ;) Można się domyślić mniej więcej jaki to będzie poziom, nie po to zakładałem temat żeby teraz o każdym z 60-80 osób w bazie pisać o jednym (choć najważniejszym) z kilkudziesięciu atrybutów, dlatego kolejne posty dot. tylko CA/PA będę po prostu pomijał.

 

Czekam na konkretne uwagi, bo sądzę że moja lista zawierająca błędy i błędziki nie jest kompletna.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak zamierzasz zrobić profil Wojciechowskiego? Moja propozycja, te atrybuty będą ważne bo Wojciechowski to idealny punkt odniesienia dla innych prezesów:

 

Bussiness/Zdolności biznesowe: 16

Interference/Wtrącanie się: 18

Patience/Cierpliwość: 2

Resources/Zasoby finansowe: 16

 

Ambition/Ambicja: 19

Controversy/Kontrowersja: 18

Temperament: 17

 

I pytanie odnośnie podatności na kontuzje, Andreu miał wklepaną 16 przez poprzedniego researchera, zamierzasz to zmienić?

Poza tym aż 25 zawodników na 10.3 miało Podatność na kontuzje poniżej 10, a to chyba przegięcie. Temat poruszany na forum siresearch.

Odnośnik do komentarza

Po zwycięstwie 2:0 z Górnikiem i 3:0 z Legią Wojciechowski chciał, by wynik był jeszcze wyższy. Irytował się więc mocno widząc, jak przez pierwsze 45 minut jego zawodnicy grali bardzo asekuracyjnie, a od 26. minuty przegrywali 0:1. Schodząc na przerwę nie wytrzymał, wybrał się na rozmowę z Jose Maria Bakero.

- Poszedłem do niego razem z Pawłem Janasem. Chcieliśmy znać odpowiedź na pytanie, czy w drugiej części spotkania wreszcie zamierza ustawić zespół bardziej ofensywnie - relacjonuje właściciel klubu z Konwiktorskiej i dodaje, że usłyszał od hiszpańskiego szkoleniowca, że po przerwie jego drużyna zdecydowanie będzie atakowała częściej. Swoją deklarację Bakero potwierdził wprowadzaniem zaraz po przerwie na boisko Euzebiusza Smolarka, który zmienił defensywnego pomocnika Łukasza Piątka. - O tym, że Smolarek wejdzie na boisko w 46. minucie wiedziałem jeszcze przed meczem. Bakero w środę zrobił nam bowiem przedmeczowe sprawozdanie, w którym napisał, że taką właśnie zmianę ma w planach

- zdradza Wojciechowski.

KLIK

 

Chyba wtrącanie się: 20

cierpliwość: 1

 

jak dla mnie to ewenement jakiś :roll:

Odnośnik do komentarza

Wojciechowski już wykazywał się wyższą cierpliwością, a tu wejście smoka z Zagłębiem :doh!: Obecne staty:

Bussiness: 15

Interference: 15

Patience: 6

Resources: 15

Ambition: 14

Controversy: 14

 

 

Odnośnie kontuzji, to Andreu będzie miał zmniejszoną. Co do podatności, to jest dziwny atrybut, bo jak go liczyć? Odkąd przyszedł Villaroel, to kontuzje są jedynie w meczach + Jodłowiec. Mam np. podnosić Trałce podatność na kontuzję dlatego że Borysiuk mu kolano wziął w kleszcze i odsunął od treningów na kilka tygodni? 25 to nie tak dużo, obecnie mam 69 osób w bazie.

 

 

Tylko tydzień na wprowadzanie zmian (miesiąc trzymają bazę, a potem róbcie sobie wszystko w tydzień), więc wszelkie uwagi mile widziane. Tradycyjnie ktoś przychodzi do klubu i zawyża średnią CA (pozdro Guli :P), więc zasada o nie ruszaniu nowych zawodników zostanie odsunięta nieco na bok, tym bardziej że Sobiech, Smolarek czy zaciąg z PGE GKS Bełchatów nie wyglądają na zrobionych z uwagą i starannością. Kilka poprawek jest niezbędnych, bo nikt nie wmówi mi że np. pace/acc 14/13 u Pietrasiaka jest słuszne, a reputacja Ebiego 160/130/100 jest obliczona poprawnie.

Odnośnik do komentarza

Ten Wojciechowski z atrybutów jest zbyt łagodny. Jakie musiałby wyznaczyć cele żeby dostać Ambicję równą 18? Ma pretensje do trenera z kompletem punktów, a wtrącanie na poziomie 15/20? Zmienia menadżerów, trenerów i zawodników jak rękawiczki a ma Cierpliwość równą 6 (atrybut wyjściowy u ,,nijakiego'' prezesa to 10)? No bez jaj :) Oceniamy całość dokonań, więc do Cierpliwości nie licz niesamowitego stażu Bakero ale przykłady Kulcsara, Kaczmarka (36 dni), Grembockiego etc.

Odnośnik do komentarza

Controversy: 14? :lol:

- Mam już tego dość. Jak chce, to niech rezygnuje z umowy z nami. Ale według mnie nie może tego zrobić, uwikła się tylko w niepotrzebną, prawną awanturę. My mu na pewno nie odpuścimy - zapowiada właściciel Polonii Józef Wojciechowski.

Według niego Nowak od 1 stycznia będzie piłkarzem jego klubu. Piłkarz w zawartym kontrakcie miał zapis, że może go wypowiedzieć, jeśli w określonym terminie na jego konto nie wpłynie pół miliona złotych jednorazowej premii. Pieniądze zostały przelane, ale z dwutygodniowym opóźnieniem. I na tej podstawie Nowak chce z tej umowy zrezygnować. - Według mojej wiedzy, jeśli nie dostał tych pieniędzy na czas, to był zobowiązany do wezwania nas do wykonania umowy, z zagrożeniem jej wypowiedzenia. Nie zrobił tego, więc jest ona wiążąca - mówi Wojciechowski i dodaje: - Radzę mu, by sobie wynajął dobrego prawnika.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, Wojciechowski będzie miał te staty podkręcone. Po prostu kiedyś zrobiłem jego profil i od tego czasu nie ingerowałem, zajmowałem się głównie 60-80 innymi osobami.

Poza tym nie wiem co jest takiego kontrowersyjnego i lolowatego w tym zacytowanym fragmencie? Że facet jest zdeterminowany, chce dostać za co zapłacił, a Ciszewski pilnuje interesów od strony prawnej?

 

Macie jakieś uwagi dotyczące zawodników? Coś co Wam się w oczy rzuciło podczas gry, przeglądania profili itp.?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...