Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak prawdę mówiąc, nie ma opcji, żeby Chile czy Honduras zrobiło w meczu z Hiszpanami niespodziankę. Nie będą potrafili się tak bronić jak Szwajcaria, a grą ofensywną przy potencjale Hiszpanów wiele nie zdziałaj

Tak samo miało być we Francji - Hiszpanie przegrali pierwszy mecz po kuriozalnym babolu Zubizarrety, potem mieli się "odbić" na Paragwaju i zremisowali 0-0 i co im było po 6-1 z Bułgarią w ostatniej rundzie?

Nie wiem jak zareagują na tę porażkę - nerwowością czy porządnym, zdrowym, mobilizującym wkurzeniem się :]

Odnośnik do komentarza

lepiej, że przegrali teraz, niż jakby mieli przegrać w fazie pucharowej... oczywiście taka porażka zawsze boli, ale jest nadzieja, że będzie lepiej

 

Hiszpanie mają słabość do takich mocnych-średniaków całkowicie skupionych na destrukcji. Rok temu tak samo ich puknęli Amerykanie :-k

 

Teraz nagle wszyscy antyhiszpańskość 20 :lol:

Nieprawda, ja jestem załamany :( A Szwajcaria taką Grecją II dla mnie się robi, ale może to tylko ten mecz :(

 

o tak, zgadzam się, Hiszpanii kibicuję od 2002, kiedy to na dobre wciągnęła mnie piłka nożna, w tym czasie było wiele upadków, ale EURO 2008 to było dla mnie coś pięknego, mam nadzieję, że teraz Hiszpanie znowu będą przeżywali chwile tryumfu (a ja razem z nimi :))

Odnośnik do komentarza
A ja jestem rozdarty :| Bardzo lubię Urugwaj ale gospodarzom prawie nigdy źle nie życzę

Pomyśl, że im szybciej gospodarze odpadną, tym mniej będzie później trąbek (taaa, marzenia ;) ), to będziesz miał jasność, komu kibicujesz. ;)

Mnie przekonałeś :P

Odnośnik do komentarza

Ja mam proste sympatie grupowe:

A: Urugwaj i RPA może być i Meksyk, byle nie Francja, B: obojętnie, C: USA i obojętnie, D: byle nie Serbia, E: obojętnie, F: byle nie Włochy, G: ktokolwiek, H: Hiszpania i Chile

 

Tam gdzie obojętnie, to nie znaczy, ze mi się nie wykrystalizują jakieś sympatie czy antypatie :]

Odnośnik do komentarza

Ja mam proste sympatie grupowe:

A: Urugwaj i RPA może być i Meksyk, byle nie Francja, B: obojętnie, C: USA i obojętnie, D: byle nie Serbia, E: obojętnie, F: byle nie Włochy, G: ktokolwiek, H: Hiszpania i Chile

 

Tam gdzie obojętnie, to nie znaczy, ze mi się nie wykrystalizują jakieś sympatie czy antypatie :]

A: Meksyk, Urugwaj, byle nie Francja

B: Nigeria, byle nie Argentyna

C: Anglia

D: Ghana

E: Oczywiście Oranje :)

F: żeby odpadli Włosi

G: Brazylia

H: -

 

RPA jest mi obojętna, ale w związku z tym, że jest w grupie z Meksykiem i Urugwajem nie życzę im sukcesu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam proste sympatie grupowe:

A: Urugwaj i RPA może być i Meksyk, byle nie Francja, B: obojętnie, C: USA i obojętnie, D: byle nie Serbia, E: obojętnie, F: byle nie Włochy, G: ktokolwiek, H: Hiszpania i Chile

 

Tam gdzie obojętnie, to nie znaczy, ze mi się nie wykrystalizują jakieś sympatie czy antypatie :]

A: Meksyk, Urugwaj, byle nie Francja

B: Nigeria, byle nie Argentyna

C: Anglia

D: Ghana

E: Oczywiście Oranje :)

F: żeby odpadli Włosi

G: Brazylia

H: -

 

RPA jest mi obojętna, ale w związku z tym, że jest w grupie z Meksykiem i Urugwajem nie życzę im sukcesu ;)

 

A: byle nie Francja

B: byle nie Argentyna

C: USA

D: Serbia

E: ktokolwiek

F: byle nie Włosi

G: Brazylia

H: ktokolwiek

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...