Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jak Holandię lubię i zawsze im życzę jak najlepiej, tak do ich obecności w finale (ba, nawet w półfinale) po takim przeturlaniu się przez cały turniej podchodzę jeszcze bardziej negatywnie niż do Francji w finale 2006. Super są te mistrzostwa pod kątem niespodzianek, ale w mojej opinii to zmierza w dół - zamiast po ekstra grze maluczkich giganci odpadają bardziej ze swojej winy.

Jeśli Niemcy zagrają jak w poprzednich meczach, to się po takiej Holandii przejadą.

Odnośnik do komentarza

I jest w półfinale, a 28 innych zespołów nie, no ale pewnie przypadek, fuks, sędziowie, spisek masonów :picard:

to chyba pomyliłeś ich z Niemcami ;)

 

a tak na poważnie: z całej pozostałej czwórki grają IMO najsłabszą piłkę, ale to tylko moje, skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, jak Holandię lubię i zawsze im życzę jak najlepiej, tak do ich obecności w finale (ba, nawet w półfinale) po takim przeturlaniu się przez cały turniej podchodzę jeszcze bardziej negatywnie niż do Francji w finale 2006. Super są te mistrzostwa pod kątem niespodzianek, ale w mojej opinii to zmierza w dół - zamiast po ekstra grze maluczkich giganci odpadają bardziej ze swojej winy.

Jeśli Niemcy zagrają jak w poprzednich meczach, to się po takiej Holandii przejadą.

 

Gacek, zrób mi przyjemność i weź pier****nij się w ten pusty łeb. Holendrzy przeturlali się?? :hahaha:

 

Doczekałem się. Po 22 latach Holandia znów w finale wielkiej imprezy piłkarskiej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...