Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy wygrają z Argentyną w ten sam sposób, co Holandia z Brazylią. Dodając do tego Hiszpanię, Europa będzie górą w półfinale!

 

Finał Hiszpania - Holandia :profesor:

Trochę się pomyliłem, Niemcy wygrali w bardziej przekonywujący sposób. Tacy trenerzy jak Dunga i Maradona mogą sobie prowadzić drużyny podwórkowe. Brazylia straciła głowę i koncept po utracie pierwszej bramki, Argentyna od początku nie miała konceptu.

Odnośnik do komentarza

tak czytam niektórych i dochodzę do wniosku, że najlepszym sposobem na zdobycie przez Polskę medalu na EURO12 będzie fart :-k nie ma sensu inwestować w młodych piłkarzy, dobrego trenera, zgrany zespół, skoro jak odniesiesz sukces to i tak znafcy powiedzą, że to tylko dzięki szczęściu

To dlatego, że ten niemiecki perfekcjonizm jest strasznie wkurwiający. Przynajmniej dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza

No coz. Sprawdzilo sie dokladnie to co odpisywalem komus tam dwa dni temu. Mascherano mial, jak to ladnie w studio powiedzial Frankowski, do obskoczenia trzech wiec konczylo sie tak, ze i Ozil i Schweinsteiger i Khedira mieli sporo miejsca. Pomoc odciela ofensywe Argentyny (czyli pol skladu) od podan i wygladalo to tak, ze Messi czasem biegal w sektorach, ktore normalnie ma ... prawy obronca. Taka gra wystarczyla, aby potem moc grac z kontry, ktore umieja wyprowadzac. Sila Niemcow to to, ze wszyscy graja w Bundeslidze + ofensywa to poza Ozil'em Bayern Monachium. Ok, Podolski juz tam nie gra, ale to jednak procentuja.

 

Argentyna miala taki potencjal - dorzucic do tej druzyny Cambiasso, Zanetti, jakas normalniejsza taktyka i bylby bardzo silny zespol, a tak to byla zbierania. Nawet Messi dzisiaj kaleczyl i moze z raz udalo mu sie minac ze 2 zawodnikow, a poza tym to nie istnial i w sumie bez bramki konczy turniej. W Argentynie najlepszy wg mnie byl Tevez, ktoremu nie mozna odmowic ambicji.

 

Szkoda, ze sie spotkaja z Hiszpanami w pol finale (na cud nie licze ;) ) bo nic nie ujmujac innym - taki powinien byc final. Inna sprawa, ze Hiszpania gra slabo choc nigdy nie wiadomo, czy np. z Niemcami nie bedzie przebudzenia. Ciezko przewidziec. Podejrzewam, ze bedzie piekny mecz bo ... o zgrozo wszystkie mecze z udzialem Niemcow sa w tych MS piekne (no moze poza meczu z Ghana bo juz np. z Serbia to w 10 grali bardzo ladnie) ;)

 

No i mam cicha satysfakcje bo w cwiercfinalach gralo chyba najwiecej zawodnikow Bayernu :D No bo sa Niemcy, byl Demichelis, Robben, Van Bommel, jeszcze mozna Lucio dorzucic (i Santa Cruz) ;) W takim kontekscie, wspanialy sezon, przestaje dziwic.

Odnośnik do komentarza

Urugwaj to myślałem, ze pójdzie na mistrza za 4 lata :) Na terenie, w którym zwycięstwa nie są im obce :D

Tam po prostu obronią mistrzowski tytuł zdobyty na południowoafrykańskiej ziemi ;)

 

Finał Urugwaj - Argentyna :mrrr:

 

i cluj ;P

 

Słynni piłkarze się nie powinni brać za selekcjonerkę. Taki Klinsmann czy Maradona właśnie daleko nie zajechali. Każdy wie, że już w 2006 Jogi pociągał za sznurki u Szkopów. Jeden Beckenbauer dał radę. Jeszcze chyba ktoś, ale to i tak wyjątki od reguły.

 

chyba Zoff jeszcze dal rade, ale nie mam pewnosci...

 

a do Klinsmanna i Maradony dolozylbym jeszcze Dunge i Van Bastena :>

Odnośnik do komentarza

Hiszpania jest tragiczna czy mi się wydaje? :| Jak awansują i mają tak zamiar grać z Niemcami to szykuje się solidny łomot.

Mimo wszystko są w miare zorganizowanym zespołem, nie takim pełnym chaosem jak Argentyna i rozbitą grupka gwiazd jak Anglia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...