Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie jestem zwolennikiem naprawiania złych decyzji jeszcze gorszymi, ale chyba powinien wydrukować Anglikom gola ze spalonego albo co najmniej karnego z kapelusza.

dokładnie tka będzie- w przerwie Larionda sie dowie ze był ewidentny gol- i w drugiej połowie "odda" gola anglikom z jakieś wątpliwej sytuacji- i wtedy dopiero się zacznie gorąco na boisku...

Odnośnik do komentarza

mnie jeszcze zaciekawiła jedna powtórka pierwszej bramki, wg której tuż przed wybiciem przez Neuera Klose był na spalonym :-k tylko nie wiem już jak było w momencie wybicia piłki.

O spalonym nie mogło być mowy, gdyż według przepisów po wybiciu piłki z autu bramkowego nie ma spalonego.

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie jestem zwolennikiem naprawiania złych decyzji jeszcze gorszymi, ale chyba powinien wydrukować Anglikom gola ze spalonego albo co najmniej karnego z kapelusza.

dokładnie tka będzie- w przerwie Larionda sie dowie ze był ewidentny gol- i w drugiej połowie "odda" gola anglikom z jakieś wątpliwej sytuacji- i wtedy dopiero się zacznie gorąco na boisku...

on chyba to od razu wiedział :-k Tak się nie można pomylić moim zdaniem. Ale to i tak zemsta na Anglikach za Howarda Webba ;)

Odnośnik do komentarza

:x :x :x

 

Początek dla mieszańców i zasłużone prowadznie po golach Polaków, ale później Anglicy przycisnęli i doprowadzili do remisu, ale ten j***ny sędzia oczywiście tego nie widział :|

 

Wygrajcie to :blaga:

 

Roo zagraj wreszcie na swoim poziomie, pokaż że jesteś wielki!

 

ANGLIA! :war:

 

Sędzia wypierdalać.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...