Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

A tak całkiem serio, to IMO spalonego nie było ;) I piłka nie przekroczyła linii bramkowej :)

jasne :doh!: ić sobie potańcz lepiej wiesz a piłkę norzną zostaw fachowcom :picard:

Odnośnik do komentarza

A tak całkiem serio, to IMO spalonego nie było ;) I piłka nie przekroczyła linii bramkowej :)

ano, jakby jutro takiej ważnej bramki nie uznali Hiszpanii to przez livescora przetoczyłaby się fala wałków, przekretów, druków itp ;)

Odnośnik do komentarza

A tak całkiem serio, to IMO spalonego nie było ;) I piłka nie przekroczyła linii bramkowej :)

IMO sytuacja była stykowa co pokazały powtórki. Sędzia miał prawo dopatrzeć się spalonego ALE ja bym spalonego nie gwizdnął bo jestem za promowaniem ofensywnego stylu i centymetrowe spalone są mnie takie lekko naciąganie. Arbiter jednak dopatrzył się spalonego i podniósł chorągiewkę, miał do tego prawo.

Odnośnik do komentarza

jakis komentarz nie taki na meczu Duńczyków?

TVP wysłało do RPA tak małą ekipę, że podejrzewam nie są w stanie obsługiwać 4 meczów dziennie i jeszcze się przemieszczać na tak duże odległości. Chyba, że są jakieś kłopoty, ale nie oglądam od samego początku.

 

ŻK dla Japonii za opóźnianie gry. W 12 minucie :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...