Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Piekna taktyka Domenecha. Jak mniemam, szalenie niedrewniany Djaby mial wspomagac Riberego i mieli z klepy wszystkich rozwalic :D Szkoda, ze co mu Ribery podawal to facetowi pilka na poltora kilometra odskakiwala. Normalnie mistrzostwo swiata, takie drewno na boisko - on nie powinien poza polowe wychodzic :D

 

Nie wiem jakim cudem ten trener sie tak dlugo utrzymal na stanowisku - powinien juz wczesniej (po euro) wyleciec z hukiem. No coz, maja za swoje bo grali taka metna pilke, ze szok. Wiecej "czarnych drągali" mogli nawpychac do podstawowej jedenastki. No ale, zeby nie bylo - dzisiejsi "biali" zmiennicy tez byli genialni-inaczej hehe. W zasadzie to ciezko we Francji kogos wyroznic - chyba moze tylko Evre, od biedy jeszcze Ribery'ego choc tak szczerze to nie wiem z kim on tam mial grac. Za soba DM drewna, przed soba napastnik co chyba zadnego pojedynku nie wygral. heehehe, byli kandydatem do wylotu po 3 meczach no i pewnikiem to sie potwierdzi

Odnośnik do komentarza

Francja potwierdza, że drużyny afrykańskie nie radzą sobie na tej szerokości geograficznej

świetny żart :picard:

Oglądając mecz miałem wątpliwości co do bramkowych decyzji sędziego. Ale jednak miał raczej rację w tych dwóch sytuacjach.

i wcale nie muszą: Urugwaj z Meksykiem grać na remis. W takiej sytuacji Meksyk będzie grać w 1/8 z prawdopodobnie z Argentyną. Ja bym nie chciał :)

Odnośnik do komentarza

Francja dumna jeszcze tylko jeden mecz Domenecha ! . Jeśli Francja awansuje to z Argentany będzie miał lekcje futbolu lecz to jest prawie niemożliwe ponieważ trzeba wygrać z RPA przy obecnej formie może być trudno . Niestety mecz Meksyk - Urugwaj tylko w TVP Sport i na stronie internetowej :/. Francja obecnie najgorsza ofensywa MŚ ! . Francja bez Zidane już nic nie gra .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...