Jump to content

wwosik - proszę o kontakt, pilna sprawa!


Recommended Posts

Więc tak, sprawa jest o tyle pilna, że do końca czerwca potrzebuję mieć namiary na konto gdzie rejestrowałeś domenę forumcm.net

Jest opcja płacenia za nią mniej, ale musiałbym ją przenieść do naszego providera.

Próbujemy się z Tobą skontaktować od dwóch lat. Bezskutecznie. Nie odpowiedziałeś na moje wiadomości na GG, skrzynkę PW masz zablokowaną, a na PW, które udało mi się Tobie posłać nie odpowiadasz. Podobno SZk kontaktował się z Tobą telefonicznie i też nie odpowiedziałeś. Wiem, że zaglądasz czasem na forum i liczę, że zajrzysz do tego tematu przekazując mi na PW wymagane informacje.

 

Ten temat powstał głównie jako akt desperacji widząc, że żaden sposób skontaktowania się z Tobą jest nieskuteczny. Wiem, że jesteś (byłeś?) poza granicą kraju i wiem, że przez to kontakt może być utrudniony. Mam nadzieję, że przeczytasz tę wiadomość.

 

Informacja dla reszty użytkowników - jakikolwiek post zamieszczony w tym temacie będzie nagradzany 3-miesięcznym banem i półrocznym zakazem pisania, bez dyskusji. Pytania lub dyskusje o tym temacie i jego zawartości w Maryni czy gdziekolwiek indziej na tym forum również zostaną stosownie wynagrodzone.

 

Natomiast jeżeli ktoś zna sposób skontaktowania się lub zdobycia od wwosika tych informacji proszę o PW, ale bez pierdół bo nie mam czasu na głupie PW w stylu: "a może spróbuj się z nim skontaktować przez facebooka lub naszą-klasę".

  • I love it 1
Link to comment
  • 5 years later...
  • 2 years later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...