Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o jakiej metodzie mówi Manort, ale ja zaczynam ustawianie od piątek. Zapisuje to sobie w notatniku i w zależności od informacji zwrotnej z treningu odejmuje/dodaje jeden i tak do skutku. Czasami uda się za 3-4 razem przejść dalej innym razem potrzeba 9-10 prób.

 

*Przy informacji stwierdzającej, że nie ustalono czy mało czy za dużo dodaje jeden.

Odnośnik do komentarza

UWAGA! Jutro z Aleksandrią planuje ustawić drużynę na 'mecz sezonu'. W związku z tym, o 11:30 wszystkim forma pójdzie o 10% w dół. Kto może (bo domyślam się, że część nie może sobie pozwolić na klikanie w szkole/pracy) niech podbije sobie formę przed następnym meczem (16:30). Jeśli tego nie zrobi to tragedii nie będzie, bo nawet grając na 90% powinniśmy wygrać popołudniowe spotkanie.

Odnośnik do komentarza

FYM, jeżeli jest taka konieczność to skorzystamy z kart klubowych. Mamy zebrany zestaw dający 100% dla całej drużyny :) zrobię to przed meczem, bo wrócę z pracy po 15:00 i pewnie nie uda mi się dobić formy, ale jednym kliknięciem sprawię, że wszyscy będą mieli 100% ;)

 

Mecz z Aleksandrią obowiązkowo wszyscy 100%, bo tym zwycięstwem zagwarantujemy sobie występy w pucharach w kolejnym sezonie. Choć z matematycznego punktu widzenia nawet porażka w tym meczu nam wielkiej krzywdy nie zrobi, bo pozostałe 3 mecze gramy ze słabymi rywalami, a Aleksandria traci do nas 4 punkty w tej chwili.

Odnośnik do komentarza

A teraz "czas na dowcip", czyli wiadomość PW, jaką dostałem od pewnego gracza:

 

Cześć bardzo proszę przeczytaj całą wiadomość mam pytanie oddasz konto umiem ogarniać codziennie siedze po 10h na 24h mam dużo znajomych na tym serwerze którzy pomagają w kartach . Od nowa nie opłaca się grać mógł by mi pan/pani oddać konto zaopiekuje się nim . Nie chce cie okraść ani oszukać jeśli brakuje ci czasu na grę no to dasz mi passy konta a ja się nim zaopiekuje ja cie do niczego nie zmuszam czekam na odpowiedz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...