Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, po co w ogóle te wypowiedzi? :) Przecież logiczne, że jeżeli wzmocnić nas chce ktoś, kogo umiejętności są wyższe od najsłabszego gracza podstawowej jedenastki to głupotą byłoby z takiej okazji nie skorzystać :)

 

Tylko kto będzie teraz przyjmował nasze zaproszenia do sparingów? ;) Szkoda, że Vitaliss i Rafcio nie grają od 5 dni, bo można by pomyśleć o przeniesieniu ich oraz profilu Szymka do rezerw aby tak grali i podnosili swoje umiejętności. A może panowie zdecydują się na powrót do gry? Miejsce w składzie gwarantowane.

Odnośnik do komentarza

Panowie, po co w ogóle te wypowiedzi? :) Przecież logiczne, że jeżeli wzmocnić nas chce ktoś, kogo umiejętności są wyższe od najsłabszego gracza podstawowej jedenastki to głupotą byłoby z takiej okazji nie skorzystać :)

 

Tylko kto będzie teraz przyjmował nasze zaproszenia do sparingów? ;) Szkoda, że Vitaliss i Rafcio nie grają od 5 dni, bo można by pomyśleć o przeniesieniu ich oraz profilu Szymka do rezerw aby tak grali i podnosili swoje umiejętności. A może panowie zdecydują się na powrót do gry? Miejsce w składzie gwarantowane.

 

Ja jestem jak najbardziej za transferem do rezerw. Z mojej strony mogę powiedzieć, że z gry nie zrezygnowałem i nie mam takiego zamiaru. Po prostu moja praca nie pozwala mi teraz na codzienne logowanie ale przynajmniej raz na tydzień staram się być aktywny w grze.

 

 

Jak u was jest z trenowaniem tych trików? Ja co bym nie kliknął zawsze dostaję tą samą wiadomość: "nie udało się ustalić czy to za dużo czy za mało - próbuj dalej" Nawet klikając kilkakrotnie ten sam współczynnik.

Odnośnik do komentarza

Mnie się też tak wiele razy zdarzyło. Ktoś to rozszyfrował czemu tak się dzieje?

 

Z rezerwami jest ten problem, że zarówno właściciel jak i jego zastępca nie logowali się ostatnio, więc musimy mieć pewność, że wymienione osoby zostaną przyjęte. Citko, Lucas - dacie radę?

Odnośnik do komentarza

Jak u was jest z trenowaniem tych trików? Ja co bym nie kliknął zawsze dostaję tą samą wiadomość: "nie udało się ustalić czy to za dużo czy za mało - próbuj dalej" Nawet klikając kilkakrotnie ten sam współczynnik.

Na to chyba nie ma żadnej reguły, bo mi często wyskakuje taki komunikat, jak wyżej, ale często też, jak np. stosunkowo niedawno, "Współczynnik 1 dobrany błędnie (ustawiłeś za mało, wybrałeś 4)".

 

Pochwalę się jeszcze, że na S4 trafił mi się Pele. Wolałbym na dwójce, no ale cóż.

 

 

Odnośnik do komentarza

marshall sam sobie wyprodukowałeś getry czy kupiłeś?

Kupiłem.

 

Zebraliśmy wszystkie karty kolekcjonerskie klubów argentyńskich. W nagrodę możemy wybrać 450PA do wykorzystania. Sądzę, że sobota to będzie najrozsądniejszy dzień kiedy można aktywować te punkty akcji. No chyba, że ktoś wolałby szybciej?

Osobiście jestem za sobotą. A najlepiej to od razu po północy, by był czas ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...