Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ten silnik nowy działać nie chce, grać na razie będzie tylko liga polska do czasu naprawienia bugów, a szkoda, bo jedna liga to mała próba do badań nad skutecznością zakładów, zwłaszcza, że gra uniemożliwia podpatrzenie wysokości stawek na te mecze i musimy się sami ich domyślać.

 

EDIT: Trudno się dziwić, że ten silnik nie działa, skoro Siarka Tarnobrzeg dwa razy grając na wyjeździe z RKS Idalin (I liga Polska) wygrała 23:0 i 10:3. Mogli zostawić stary silnik, przynajmniej był absolutnie sprawiedliwy. ;)

Odnośnik do komentarza

Wystartowała ankieta twórców gry z pytaniem o start nowych lig - polecam wszystkim z naszej drużyny głosować na "tak", otwarcie nowych lig i start sezonu już jutro dałby nam może awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Gdzie można podejrzeć potencjał?

 

Czy tylko mi się wydaje, że w tej ankiecie można głosować w kółko?

Odnośnik do komentarza

O to to. Dziwie się, że nie testują tego silnika na meczach sparingowych, a ligę można puścić po staremu. Dziwne decyzje administratorów gry...

 

A co do siarki

 

http://picturepush.com/public/3426808

 

;)

 

Sugerujac sie sila zespolu(tzn. gwiazdki) wynik jak najbardziej sprawiedliwy wg mnie. Kwestia tylko rozmieszczenia druzyn w ligach tak aby byly mniej wiecej na tym samym poziomie

Odnośnik do komentarza

Icon, znowu możemy pobrać ten budżet transferowy :) Przelejemy ponownie całość na pensje, a 50% każdy wpłaci na konto klubu?

Ja tylko będzie dostępny to rozdzielę. To najrozsądniejsze rozwiązanie. I proszę o zwrot przynajmniej 50% na rozbudowę klubu.

 

Na razie nie można go jeszcze pobrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...