Skocz do zawartości

Błędny rycerz


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Do dyspozycji miałem czterech bramkarzy, dlatego uznałem, że coś z tym trzeba zrobić i pożegnaliśmy się z Einarem Hjörleifssonem (28, GK; Islandia) [17 - 0 - 0 - 0], który za 1.000€ zamienił Ólafsvik na Húsavik, gdzie będzie reprezentował barwy miejscowego Völsungura. Z 28-latkiem rozstaliśmy się bez żalu, bowiem u nas byłby zaledwie numerem trzy, natomiast w nowym klubie ma szansę na wyjściową jedenastkę.

 

W wygranym 3-1 meczu z Albanią U-19 w barwach Islandii U-19 pojawiło się dwóch naszych utalentowanych chłopaków: Snæbjörn Aðalsteinsson zaprezentował się naprawdę solidnie, parę razy ratując drużynę od utraty gola, natomiast Ragnar Smári Guðmundsson wszedł na boisko w 60. minucie i radził sobie naprawdę dobrze, choć nie miał zbyt wiele czasu, aby popisać się umiejętnościami.

 

Rewanżowe spotkanie z FH potoczyło się już znacznie pomyślniej dla nas, gdyż zamiast gładkiej porażki 0:5, przegraliśmy zaledwie 0:2. Tym razem jednak zagraliśmy już znacznie odważniej z przodu, w przeciągu całego meczu oddaliśmy aż osiem strzałów, lecz za każdym razem futbolówka mięciutko lądowała za bramką gości. Momentami wyglądało to tak, że my graliśmy, zaś nasi przeciwnicy strzelali, ale mimo wszystko byłem zadowolony z gry moich podopiecznych.

 

07.02.2006, Olafsvikurvöllur, Olafsvik: 2.783 widzów

TOW: [2L] Vikingur Ólafsvik — [EKS] FH 0:2 (0:1)

 

0:1 J. Þ. Stefánsson 28.

43. K. Ólafsson ktz [VÓ] 43.

0:2 A. S. Björnsson 90.

 

MoM: Ármann Smári Björnsson (DC/ST, FH) — 8

Odnośnik do komentarza

Po spotkaniach towarzyskich nasunęło mi się na myśl, że potrzebujemy wzmocnień w szeregach obronnych. I tak do klubu na zasadzie wolnego transferu zawitał Magnús Valur Böðvarsson (22, DLC; Islandia).

 

Zwycięstwo z amatorskim Viðir Garði miało pozwolić odbudować morale, które nieco ucierpiały po dwóch porażkach z rzędu. Nie udało się. Goście byli znacznie lepsi od nas i niewiele brakowało, aby doszło do czwartej porażki z rzędu. Na prowadzenie wyszliśmy już w 6. minucie i kontrolowaliśmy wynik do czasu, aż goście wykonywali rzut karny. Strzał z jedenastu metrów udało nam się obronić, ale przy dobitce zespół był bezradny. Na dodatek w 60. minucie Vilhjálmur Pétursson wyleciał z boiska za idiotyczny i zupełnie niepotrzebny faul.

 

12.02.2006, Olafsvikurvöllur, Olafsvik: 75 widzów

TOW: [2L] Vikingur Ólafsvik — [AMA] Viðir Garði 1:1 (1:0)

 

1:0 H. K. Ásgeirsson 6.

52. D. Ásgeirsson [VG] n. k.

1:1 Ó. Hauksson 53.

 

MoM: Sævar Jónsson (DL, Viðir Garði) — 7

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...