Skocz do zawartości

Nowy Rok na Malediwach


rahim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się dzieje, kolejny mecz przegrywamy mimo naprawdę dobrej gry. Najpierw prowadzimy 1:0 by ostatecznie przegrać 1:3. Na mecz z Ruchem Zdzieszowice desygnowałem trochę inny skład i pokazali się z dobrej strony, tylko - no właśnie, brakuje punktów.

 

05.10.2014 12:00

Stadion Miejski, Zdzieszowice

Widzów: 1735

 

Ruch Zdzieszowice 3-1 BKS Bielsko

Okińczyc (54', 69'), Pietrycha (90') - Rosiński (28')

 

BKS Bielsko: Aymar Mbiyavanga - Ernest Bassey, Przemysław Podgórski, Paweł Rosiński, Derek Bennet - Jakub Onyszko (87. Amadeusz Kłodawski), Damian Chrzanowski (55. Paweł Kitliński), Ken Marquette, Mariusz Marciniak (46. Karol Wójcik) - Damian Juszkiewicz (55. Pape N'Diaye), Michał Grobelny

 

Wreszcie się przełamaliśmy. Wygrywamy z zaskakująco dobrze spisującą się w tym sezonie Polonią z Łazisk Górnych. Kolejny mecz życia rozgrywa Damian Juszkiewicz, który chyba pragnie wygryźć z pierwszego składu Senegalczyka Pape N'Diaye. Do bramki wrócił dawno nie widziany Rafał Niedziela, który w obliczu kiepskiej dyspozycji Kosiorowskiego i grającego obecnie w reprezentacji Nkunzingomy ma szansę na powrót do pierwszego składu. Oprócz Nkunzingomy na zgrupowanie reprezentacji wyjechali Eduard Kovac i Marian Jendrisek (Słowacja U-21) oraz Jakub Onyszko (Polska U-19).

 

12.10.2014 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 169

 

BKS Bielsko 3-1 Polonia Łaziska Górne

Wójcik (20', 39'), Juszkiewicz (43') - Graczyk (68')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Paweł Rosiński, Przemysław Podgórski (75. Brice Moukila), Marek Krotofil, Derek Bennet Ż - Amadeusz Kłodawski (71. Maciej Machi), Damian Chrzanowski (61. Paweł Kitliński), Ken Marquette (61. Mariusz Marciniak), Karol Wójcik - Michał Grobelny, Damian Juszkiewicz

Odnośnik do komentarza

Kolejne zmiany w składzie przyniosły nam trzy punkty w ciężkim wyjazdowym meczu z Orłem Babienica/Psary. Szansę dostali kolejni młodzieżowcy, a gwiazdą spotkania znów zostaje Damian Juszkiewicz.

 

19.10.2014 12:00

przy ul. Szkolnej, Psary

Widzów: 158

 

Orzeł Babienica/Psary 2-3 BKS Bielsko

Szczęsny (9'), Polis (34') - Chrzanowski (29'), Krawczyk (63'), Juszkiewicz (81')

 

BKS Bielsko: Aymar Mbiyavanga - Dominik Żmuda, Przemysław Podgórski, Marian Jendrisek (58. Maciej Machi), Marek Krotofil - Jakub Onyszko, Jacek Owczarek, Adrian Krawczyk (75. Ken Marquette), Damian Chrzanowski (58. Karol Wójcik) - Damian Juszkiewicz (81. Michał Sobiczewski), Michał Grobelny

 

W tabeli wciąż zajmujemy dość kiepskie, ósme miejsce. Do pierwszego trafimy sześć punktów, czyli tak naprawdę nie aż tak dużo, a w dodatku mamy mniej meczów rozegranych.

Odnośnik do komentarza

Udaje nam się kontynuować serię meczów bez porażki, ale wciąż znajduję się pod presją. Niektórzy mają już dość moich wyników. Owszem, sam nie jestem z nich aż nadto zadowolony, ale skoro mamy na koncie trzeci mecz z rzędu bez porażki to akurat te głosy powinny ucichnąć, a nie rozbrzmiewać głośniej.

 

26.10.2014 12:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 173

 

BKS Bielsko 1-1 Skałka Żabnica

Juszkiewicz (12') - Vozar (76')

 

BKS Bielsko: Sebastian Kosiorowski - Paweł Rosiński (66. Ernest Bassey), Przemysław Podgórski Ż, Marek Krotofil, Maciej Machi Ż - Mariusz Marciniak (77. Amadeusz Kłodawski), Damian Chrzanowski (46. Paweł Kitliński), Mateusz Matysiak, Wojciech Chmielewski (66. Karol Wójcik) - Michał Grobelny, Damian Juszkiewicz Ż

Odnośnik do komentarza

Kolejny mecz z serii bez porażki. Tym razem wygrywamy z dobrze spisującą się w tym sezonie Victorią Częstochowa, która wciąż znajduje się w czołówce tabeli. W dodatku zdobywamy trzy punkty na wyjeździe. Czego chcieć więcej? W tym meczu znów gra nieco inna jedenastka, ponieważ niektórzy dobre występy przeplatają kiepskimi, stąd ta duża rotacja w składzie.

 

02.11.2014 15:00

przy ul. Krakowskiej, Częstochowa

Widzów: 222

 

Victoria Częstochowa 1-3 BKS Bielsko

Gamla (56') - Wójcik (11'), Grobelny (19' kar.), Chrzanowski (49')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Paweł Rosiński, Przemysław Podgórski, Marek Krotofil, Derek Bennet - Amadeusz Kłodawski (70. Maciej Machi), Damian Chrzanowski (70. Paweł Kitliński), Karol Wójcik (78. Mateusz Matysiak), Mariusz Marciniak (78. Zbigniew Kobus) - Damian Juszkiewicz, Michał Grobelny

Odnośnik do komentarza

Dobra forma wciąż nam towarzyszy. Kolejny mecz z rzędu wygrywamy wynikiem 3:1. Pniemy się w górę, zajmujemy piąte miejsce i tracimy trzy punkty do lidera. Jest dobrze!

 

09.11.2014 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 139

 

BKS Bielsko 3-1 Rajfel Krasiejów

Wójcik (1'), Grobelny (6'), Juszkiewicz (41') - Płonka (70')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Paweł Rosiński (60. Ernest Bassey), Przemysław Podgórski Ż, Marek Krotofil, Derek Bennet - Maciej Machi (60. Daniel Mbock), Damian Chrzanowski (55. Mariusz Marciniak), Mateusz Matysiak, Karol Wójcik (70. Zbigniew Kobus) - Damian Juszkiewicz, Michał Grobelny

 

W następnej kolejce już nie wygrywamy, ale wciąż mamy na koncie serię bez porażki. Remisujemy 1:1 ze Skalnikiem Gracze. Nie jest to szczególnie dobry wynik, ale nie ma się co podłamywać. W tym roku gramy jeszcze dwa mecze i liczę, że je wygramy, bo jeśli nie to raczej w nowym roku w Bielsku mnie już nie zobaczą.

 

16.11.2014 12:00

Stadion XXX-lecia, Gracze

Widzów: 214

 

Skalnik Gracze 1-1 BKS Bielsko

Mordzakowski (4' kar.) - Matysiak (52')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Paweł Rosiński (71. Ernest Bassey), Przemysław Podgórski, Maciej Machi, Marek Krotofil (53. Daniel Mbock) - Michał Mróz (71. Mariusz Marciniak), Damian Chrzanowski, Mateusz Matysiak, Karol Wójcik (85. Zbigniew Kobus) - Damian Juszkiewicz, Michał Grobelny

Odnośnik do komentarza

Wciąż nie przegrywamy. W przedostatniej w tym roku kolejce wygrywamy 4:0 ze słabiutkim MKS-em Myszków. Rywale nie stwarzają kompletnie żadnego zagrożenia i pewnie ich pokonujemy. Szansę dostaje kilka zawodników z młodzieżowej drużyny i pokazują się z naprawdę dobrej strony. Juniorów mamy niezwykle utalentowanych, chociażby ledwie 19-letni Matysiak, Marciniak czy Podgórski, którzy już zagrzali miejsce w pierwszym składzie. Świetnie wciąż spisuje się 21-letni obecnie Damian Juszkiewicz, który powoli wyrasta na najlepszego napastnika w naszym zespole.

 

23.11.2014 15:00

przy ul. Pułaskiego, Myszków

Widzów: 177

 

MKS Myszków 0-4 BKS Bielsko

Juszkiewicz (6', 15'), Grobelny (11' kar.), Marciniak (85')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Dominik Żmuda, Przemysław Podgórski (68. Jacob Chege), Marian Jendrisek, Marek Krotofil - Marcin Kot (63. Jakub Onyszko), Damian Chrzanowski (77. Mariusz Marciniak), Mateusz Matysiak, Ken Marquette - Damian Juszkiewicz, Michał Grobelny (68. Pape N'Diaye)

Odnośnik do komentarza

Ostatni mecz za nami i kończymy przeciętnie. Wciąż nie przegrywamy, ale ledwie remisujemy z Beskidem Andrychów. Mieliśmy ochotę na znacznie więcej. Mimo tego raczej pozwolą mi poprowadzić przygotowania do kolejnej rundy. Jednak jeśli nie uda nam się odrobić strat to jest niemal pewne, że po sezonie mogę szukać nowego klubu. Na razie jednak skupiam się na BKS-ie - zajmujemy szóstą pozycję, a do lidera tracimy sześć punktów.

 

30.11.2014 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 162

 

BKS Bielsko 1-1 Beskid Andrychów

Grobelny (37') - Luty (40')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Paweł Rosiński (77. Ernest Bassey), Przemysław Podgórski, Maciej Machi, Marek Krotofil - Mariusz Marciniak (69. Amadeusz Kłodawski), Damian Chrzanowski (85. Paweł Kitliński), Mateusz Matysiak, Karol Wójcik (69. Zbigniew Kobus) - Damian Juszkiewicz, Michał Grobelny

 

Powoli podejmujemy decyzje dotyczące przyszłości niektórych piłkarzy w naszym zespole. Na pewno pozbywamy się kilku zawodników, jest jeden sensacyjny transfer do Norwegii, a w sprawie transferów do klubu to na razie nie ma żadnych znaczących konkretów. W rundzie wiosennej do pierwszego składu dołączymy na stałe kilku wyróżniających się młodzieżowców.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy transfer tej zimy przeprowadzony. Opuszcza nas Sebastian Kosiorowski, który dołączył do nas pół roku temu. Mający całkiem ciekawe CV niestety jakoś nie potrafił się odnaleźć na boiskach trzeciej ligi. Teraz należy życzyć mu powodzenia w klubie z norweskiej... ekstraklasy. Tak, tak, Kosiorowski został nowym zawodnikiem Lillestrom SK. Drużyna ta w zeszłym roku walczyła w Lidze Europy. To kolejny bardzo ciekawy transfer w historii naszego klubu, wcześniej do zespołów grających w europejskich pucharach odeszli Aleksandrs Kolinko i Léandre Bizagwira.

 

Przy pomocy naszego węgierskiego wysłannika Gábora Vayera udało nam się zakontraktować obóz przygotowawczy na Węgrzech. Pobędziemy tam sześć dni i zagramy w tym czasie cztery sparingi. Będzie ciężko, ale dzięki temu szansę dostanie wielu zawodników. Planuję wziąć ze sobą również uzdolnionych juniorów.

Odnośnik do komentarza

Okienko transferowe w Polsce otwarte i dokonywane są pierwsze roszady kadrowe. My już jakiś czas temu mieliśmy sfinalizowane transakcje i tylko czekaliśmy na oficjalne otwarcie. I tak w rundzie wiosennej w naszych barwach nie zagrają Amadeusz Kłodawski, Daniel Mbock i Mateusz Tkacz (cała trójka przechodzi do Polonii Przemyśl), Michał Sobiczewski (Start Bogdanowice) oraz Tidiane Keita (Dalin Myślenice). Polonia Przemyśl w tym okienku bierze od nas aż trzech zawodników, a warto zaznaczyć, że w barwach tej drużyny grają również Marek Żebrowski i Paweł Budniak, którzy też kiedyś reprezentowali BKS.

 

Natomiast naszym nowym zawodnikiem zostaje 25-letni Karol Drągowski. Piłkarz grał do tej pory w SMS-ie Łódź, jest pomocnikiem, a w przeszłości reprezentował również barwy Wigier Suwałki. Myślę, że to nie jest ostatni transfer do klubu, ale też nikogo nie będziemy ściągać na siłę. Na razie do pierwszego składu przesunęliśmy Mariana Jendriska, Dominika Żmudę, Jacoba Chege oraz Jacka Owczarskiego. Trzecim bramkarzem zostaje Aymar Mbiyavanga.

Odnośnik do komentarza

Głośne nie, ale udane na pewno będą :)

 

Powoli przygotowujemy się do wyjazdy na Węgry. Nasz zespół powiększył się o dwie osoby, które będą miały teraz szansę pokazać się w naszych barwach. Są to 20-letni Bartosz Jakubowski, który został wypożyczony na rok z Cracovii Kraków oraz oraz 23-letni Damian Adamczyk, ostatnio zawodnik Wisły Płock. Piłkarz ma za sobą osiem występów w Ekstraklasie, a na zapleczu tej ligi zagrał aż 38 razy. Oprócz tych zawodników do Węgier ma dojechać również Matej Stas, 19-letni Słowak, który podobnie jak Jakubowski trafi do nas w ramach wypożyczenia, ale tylko do końca sezonu. Jeśli się sprawdzi to będziemy chcieli go zatrzymać, ponieważ w czerwcu kończy mu się kontrakt z Cracovią.

 

Przypomnę tylko, że na Węgrzech zagramy cztery sparingi podczas sześciodniowego pobytu. Wszystkie mecze rozegramy z dnia na dzień, a w przypadku remisów zagramy dogrywkę oraz karne. Tym sposobem chcę zawodników dotrzeć przed ciężką rundą wiosenną i mam nadzieję, że mi się to uda.

Odnośnik do komentarza

Wróciliśmy ze zgrupowania na Węgrzech. Od razu warto zaznaczyć, że Matej Stas nie dotarł do nas, gdyż uznaliśmy, że to nie ma sensu, bo negocjacje się przeciągały i mógłby nas zasilić na dwa ostatnie sparingi, więc raczej byłoby to nieopłacalne. Co do naszych meczów to wyjazd uznaję za udany. Wygrywamy dwa z czterech sparingów. Wygraliśmy 1:0 po dogrywce z Fehérvár II (bramka Karola Wójcika) oraz 3:0 z Gyirmót (bramki zdobywali Pape N'Diaye, Zbigniew Kobus i Mariusz Marciniak). Z kolei z Barcs i Tatabányą przegrywamy - kolejno 1:3 (honorowe trafienie Bartosza Jakubowskiego) i 0:1. Teraz piłkarze dostaną kilka dni odpoczynku, bo za tydzień gramy pierwszy w tym roku mecz ligowy.

 

Na pierwszy ogień idzie sąsiadujący z nami w tabeli GKS Jastrzębie-Zdrój. Myślę, że jesteśmy przygotowani do tej rundy. Kadrowo również jest bardzo dobrze, na razie nie wiem kto z nowych zawodników trafi do pierwszej jedenastki, bo w sumie nikt specjalnie się nie wyróżnił. Zresztą w rundzie jesiennej też nie było stałego składu, więc myślę, że wiosną też będzie sporo zmian.

Odnośnik do komentarza

Zaczęliśmy naprawdę z mocnego uderzenia. GKS Jastrzębie w ogóle nie nawiązał z nami walki i wygrywamy pewnie 3:0. Gra wyglądała naprawdę bardzo dobrze. Myślę, że jesteśmy jeszcze w stanie coś namieszać w lidze, bo w tej chwili zajmujemy czwarte miejsce i tracimy zaledwie cztery punkty do lidera.

 

08.03.2015 12:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 199

 

BKS Bielsko 3-0 GKS Jastrzębie

Chrzanowski (1'), Bennet (20'), Juszkiewicz (70')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Paweł Rosiński (71. Dominik Żmuda), Przemysław Podgórski, Derek Bennet, Marek Krotofil - Damian Adamczyk, Damian Chrzanowski (46. Jacek Owczarek), Mateusz Matysiak (60. Bartosz Jakubowski), Zbigniew Kobus (60. Matej Stas) - Michał Grobelny, Damian Juszkiewicz

Odnośnik do komentarza

Seria meczów bez porażki wciąż trwa (to już dziesięć kolejek!), ale w meczu na szczycie "jedynie" remisujemy. Nie daliśmy rady Rozwojowi Katowice i bardzo emocjonujący mecz kończy się remisem 2:2. Myślę, że wynik jest sprawiedliwy, bowiem obie drużyny grały na naprawdę bardzo dobrym poziomie i chyba nikt nie może być niezadowolony z poziomu dzisiejszego meczu.

 

15.03.2015 12:00

przy ul. Zgody, Katowice

Widzów: 931

 

Rozwój Katowice 2-2 BKS Bielsko

Michalski (31'), Kosmala (50') - Owczarek (41'), Grobelny (44')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Paweł Rosiński Ż (46. Dominik Żmuda), Przemysław Podgórski Ż, Derek Bennet, Marek Krotofil - Damian Adamczyk (57. Mariusz Marciniak), Jacek Owczarek, Bartosz Jakubowski, Damian Chrzanowski (57. Karol Wójcik) - Michał Grobelny, Damian Juszkiewicz (67. Pape N'Diaye)

 

Nowym liderem zostaje Ruch Zdzieszowice, który ma 38 punktów na koncie. To o sześć więcej niż my.

Odnośnik do komentarza

Jedenasty z rzędu mecz bez porażki. Troszkę nadgoniliśmy do czołówki, tracimy do lidera cztery punkty. W ostatnim meczu wygrywamy 3:1 z Victorią Chróścice, a graczem meczu zostaje Dominik Żmuda, który rzadko dostaje szansę gry w pierwszym składzie. Warto również zwrócić uwagę, że szansę debiutu w pierwszym składzie dostał Eduard Kovac, 17-letni bramkarz z naszego zespołu juniorskiego. Mecz kończymy w dziesiątkę po tym jak Przemysław Podgórski obejrzał czerwoną kartkę.

 

22.03.2015 15:00

Stadion Miejski, Chróścice

Widzów: 81

 

Victoria Chróścice 1-3 BKS Bielsko

Galant (81') - Grobelny (11'), Juszkiewicz (31'), Jakubowski (84')

 

BKS Bielsko: Eduard Kovac - Dominik Żmuda, Przemysław Podgórski Ż CZ, Derek Bennet (65. Damian Adamczyk), Marek Krotofil Ż - Jacek Owczarek (71. Paweł Rosiński), Mariusz Marciniak (71. Paweł Kitliński), Bartosz Jakubowski Ż, Damian Chrzanowski (65. Karol Wójcik) - Michał Grobelny, Damian Juszkiewicz Ż

 

Ponadto warto odnotować, że kolejny z naszych zawodników zadebiutował w seniorskiej kadrze swojego kraju. To 20-letni Aymar Mbiyavanga, który wystąpił w przegranym 1:4 meczu Demokratycznej Republiki Konga z Wybrzeżem Kości Słoniowej w kwalifikacjach do Pucharu Narodów Afryki. Mbiyavanga rozegrał całe spotkanie. W dalszym ciągu na zgrupowania reprezentacji jeżdżą Ramadhani Nkunzingoma (Rwanda), Marian Jendrisek i Eduard Kovac (Słowacja U-21), Przemysław Podgórski (U-21) oraz Jakub Onyszko (U-19).

Odnośnik do komentarza

Kolejny mecz miał przynieść spokojne zwycięstwo. Zmierzyć mieliśmy się z przedostatnim w tabeli Gwarkiem Ornontowice. Tymczasem rywale dość nieoczekiwanie nawiązali równorzędną walkę i momentami było naprawdę gorąco. Jednak nasza gra była o wiele lepsza od rywali, ale towarzyszył nam tego dnia niesamowity pech. Skład był nieco inny niż zwykle, sporo zawodników odpoczywało, inni pauzowali za kartki, część narzeka na mniejsze lub większe urazy, więc w takim spotkaniu postanowiłem dać niektórym wolne. Nie mogłem również skorzystać z wielu juniorów, którzy tego samego dnia rozegrali swój mecz.

 

29.03.2015 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 180

 

BKS Bielsko 4-3 Gwarek Ornontowice

Grobelny (3'), Chrzanowski (45'), Juszkiewicz (46', 87') - Tobiszewski (10'), Bobik (18' kar., 90')

 

BKS Bielsko: Ramadhani Nkunzingoma - Dominik Żmuda (46. Damian Adamczyk), Jacob Chege, Paweł Rosiński, Derek Bennet - Karol Drągowski (57. Jacek Owczarek), Damian Chrzanowski, Bartosz Jakubowski (46. Mateusz Matysiak), Mariusz Marciniak (67. Karol Wójcik) - Michał Grobelny, Damian Juszkiewicz

 

Do lidera w tym momencie brakuje nam tylko jednego punktu. Udało nam się w tej kolejce trochę nadrobić i awansować na trzecią pozycję, gdyż wielu faworytów zawiodło. Dla przykładu, pierwszy Ruch Zdzieszowice ledwie zremisował z ostatnią Victorią Chróścice, drugi Rozwój Katowice przegrał 0:3 z zajmującym obecnie piąte miejsce Orłem Babienica/Psary.

Odnośnik do komentarza

Świetna dyspozycja doprowadziła nas już na sam szczyt! Dzięki kolejnym wpadkom drużyn z czołówki i - oczywiście - naszemu zwycięstwu w meczu z czwartym GKS-em Tychy awansujemy na pierwsze miejsce! Ruch Zdzieszowice remisuje z przedostatnim Gwarkiem Ornontowice, Rozwój Katowice ze Skałką Żabnica, a my wygrywamy pewnie w Tychach z miejscowym GKS-em. W tej chwili mam punkt przewagi nad Rozwojem i Ruchem.

 

05.04.2015 12:00

Stadion Miejski, Tychy

Widzów: 1419

 

GKS Tychy 1-3 BKS Bielsko

Wróbel (13') - Grobelny (42', 58'), Juszkiewicz (64')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Paweł Rosiński (65. Dominik Żmuda), Przemysław Podgórski, Derek Bennet (72. Damian Adamczyk), Marek Krotofil - Damian Chrzanowski (65. Jacek Owczarek), Mariusz Marciniak, Bartosz Jakubowski, Zbigniew Kobus (59. Karol Wójcik) - Michał Grobelny, Damian Juszkiewicz Ż

 

Mecz z Ruchem Zdzieszowice nam ucieka. Nie mogłem się doczekać konfrontacji z tym zespołem, mieliśmy dwa tygodnie przerwy, a w dzień meczu podjęto decyzję o przełożeniu meczu z powodu ulewy. Z Ruchem zagramy dopiero za półtora tygodnia.

 

W zamian postanowiliśmy zagrać kilka dni później sparing z naszymi juniorami, bo trzytygodniowa przerwa między meczami może być trochę niebezpieczna. Z pierwszego składu do juniorów wydelegowani zostali Dominik Żmuda, Wojciech Chmielewski i Mateusz Matysiak. My graliśmy niemal najsilniejszym składem. I tu wielkie zaskoczenie - ogrywa nas drużyna juniorska! Przegrywamy 0:2 po bramkach Boniface'a Moyo i Rafała Budziłka. Stało się to czego się obawiałem, moi zawodnicy po prostu wypadli z rytmu. Obawiam się, że nie dociągniemy do końca z tą formą i zmarnujemy kolejną realną szansę na awans, a wtedy prawdopodobnie nadejdzie mój koniec, bo przecież to już któryś rok z rzędu upragniona promocja przechodzi nam koło nosa.

Odnośnik do komentarza

No i stało się. Porażka z juniorami to była zapowiedź tego, co wydarzyło się w kolejnym meczu ligowym. Przegrywamy po żenującej grze z Polonią Łaziska Górne. Spotkanie kończy się wynikiem 1:2. Rozwój Katowice ucieka, wizja mojej przyszłości w Bielsku też.

 

25.04.2015 12:00

przy ul. Górniczej, Łaziska Górne

Widzów: 188

 

Polonia Łaziska Górne 2-1 BKS Bielsko

Kelechi (21' kar.), Wołowik (38') - Grobelny (33')

 

BKS Bielsko: Rafał Niedziela - Paweł Rosiński, Przemysław Podgórski, Derek Bennet, Marek Krotofil - Mariusz Marciniak (79. Karol Drągowski), Damian Chrzanowski (67. Jacek Owczarek), Bartosz Jakubowski (79. Mateusz Matysiak), Wojciech Chmielewski (67. Pape N'Diaye) - Michał Grobelny, Damian Juszkiewicz

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...