Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie czy to tylko tak u mnie się stało czy to ogólny błąd. W pierwszym sezonie gry Wisłą Kraków zdobyłem MP i PP i w następnym sezonie nie będę grał w Lidze Mistrzów a w Lidze Europejskiej :o W LM gra Lech , który zajął 5 pozycje w lidze i nie powinien nigdzie grać. A Legia która była trzecie nie gra w żadnym pucharze...

Odnośnik do komentarza

ja tez mam pytanie odnosnie edytora... nawet po najmniejszej zmianie typu przeniesienie zawodnika z klubu do klubu, po wlaczeniu gry juz nie moge zaczac nowej na tym update'cie bo wyskakuje blad odnosnie regul krajowych, psuje sie ilosc druzyn w pucharze polski z III lig... czy jest jakies narzedzie, ktore pozwala edytowac ta baze danych?

Odnośnik do komentarza

Witam jestem tu nowy ale chyba znalazłem błąd w wersji update z grywalną kl. okręgową. Mianowicie w kilku województwach pomiędzy 4. ligą a okręgówką jest jeszcze 5. liga. Tym sposobem w samym zach-pomorskim wypadły z gry ( bazy danych ) 32 drużyny.....

 

Dziki źą, że nas o tym poinformowałeś wżyciu byśmy o tym nie wiedzieli... Nic nie wypadło, po prostu zostały przeniesione do okręgówek...

Odnośnik do komentarza

Witam coś mi nie działa patch do fm 09 w którym moge grać moim ukonamym Klubem który obecnie znajduję się w 2 lidze zachodniej prosze o pomoc badź jakiegoś dobrego linka z downloadem.

 

poZdro

a mi się zdaje iż ten Update jest do wersji 2010 :>

Odnośnik do komentarza

przy okazji próś odpowiedzi, chciałem po raz kolejny zapytać, czemu nie widać logosów z 4 ligi??? wszystkie są, a 4 liga nie

prosze o info

sprawdź czy ID klubów w grze są takie same w configu i nazwach logosów.

Faktycznie makAA sprawdziłem id i wszystko pomieszane:) po zmianie herby klubów sie pokazały:)

dzięki za info:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...