Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Hej nie było mnie wieki już z powodu defektu modemu .Widzę, że piszecie o okręgówkach,, ale ja mam pytanie bo bardzo mi zależy

na jakimś pliku z 4 ligą. Wcześniej miałem od was tę pierwsza wersje gdzie była od ekstraklasy do 3 ligi plus ta 4 liga z losowymi piłkarzami a teraz bym chciał tę 4 ligę w komplecie macie tu strasznie duży przekaz wiadomości na forum więc nie wiem czy jest coś do ściągnięcia by grać te 4 ligę z normalnymi<prawidłowymi> nazwiskami piłkarzy chciałbym by ktoś mi to objaśnił nie wiem może na GG co mógłbym ściągnąć jeszcze pozdrawiam i jakby co zostawiam numer 9375428.

Odnośnik do komentarza

Hej nie było mnie wieki już z powodu defektu modemu .Widzę, że piszecie o okręgówkach,, ale ja mam pytanie bo bardzo mi zależy

na jakimś pliku z 4 ligą. Wcześniej miałem od was tę pierwsza wersje gdzie była od ekstraklasy do 3 ligi plus ta 4 liga z losowymi piłkarzami a teraz bym chciał tę 4 ligę w komplecie macie tu strasznie duży przekaz wiadomości na forum więc nie wiem czy jest coś do ściągnięcia by grać te 4 ligę z normalnymi<prawidłowymi> nazwiskami piłkarzy chciałbym by ktoś mi to objaśnił nie wiem może na GG co mógłbym ściągnąć jeszcze pozdrawiam i jakby co zostawiam numer 9375428.

o tak chętnie bym pograł drużyną z 4 ligi bo jest tam drużyna z mojego miasta :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym proponował, żeby aktualną wersję umieścić w pierwszym poście wraz z listą zmian. Tak będzie najłatwiej i najczytelniej, bo przekopywanie się przez ponad 50 stron postów jest męczące.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

U was też zarząd każdej drużynie za cel stawia wygranie ligi i PP ?

 

 

Mam kilka pytań : Czy ten problem wystepuje tylko w pierwszym sezonie jak obejmujemy druzyne na poczatku gry, czy powtarza sie co roku obojetnie w ktorej jestesmy lidze? No i kiedy mozna sie spodziewac naprawy tego bledu?

Czy zwyciestwo w pucharze regionalnym daje nam awans w przyszlym roku do glownego Pucharu Polski, podobnie jak to jest w rzeczywistosci? Czy ID druzyn zmienily sie w stosunku do poprzedniej wersji ( oczywiscie tym ktore juz byly)?

Acha ,zauwazylem ze w IV lidze sa 4 zmiany w trakcie meczu w zakladce zasady? Jest to zgodne z rzeczywistoscia,czy jest to blad? Pamietam ze zawsze byly normalnie 3 nawet w najnizszych klasach rozgrywkowych...

Odnośnik do komentarza

No i kiedy mozna sie spodziewac naprawy tego bledu?

Czy zwyciestwo w pucharze regionalnym daje nam awans w przyszlym roku do glownego Pucharu Polski, podobnie jak to jest w rzeczywistosci?

 

Ten błąd jest w trakcie poprawiania. A kiedy będzie naprawiony to zależy od mojego wolnego czasu. Przejście między pucharami jest odwzorowane zgodnie z rzeczywistością, tak samo jak reguły rozgrywek. Jedynie ilość pucharów wynika z braku możliwości sortowania drużyn regionami, a to rzutuje na ilość rund itd.

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanie o ten ostatni update... czy ta liga okregowa jest w miare grywalna? tzn awanse itd? na jakie bledy mozna tam natrafic czy jest sens zaczynac liczac na kilka sezonow dobrej zabawy?pozdrawiam :D i dzieki za odpowiedzi

 

Daliśmy tan ostatni update właśnie po to, abyście wyłapywali błędy.

Odnośnik do komentarza

ok, a jak wyglada sytuacja przed rozpączeniem nastepnych sezonow? Tez oczekują ze wygramy lige? Co rok tak jest?

 

Ponawiam moje pytanie. Jest to dla mnie bardzo ważne.. jesli poroblem wystepuje tylko na poczatku gry gdy obejmuje zespol to jeszcze w miare ok, lecz gdy powtarza sie co sezon np. po awansie do wyzszej klasy rozgrywkowej to juz lipa i nie ma sensu dla mnie rozpoczynac gry przed poprawieniem tego bledu. Czy juz to ktos sprawdzil??

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie bo gram obecnie 4 ligą mam najnowszy path plus plik ściągnąłem tu z bazą danych"4 liga" tylko jego mam włączonego nic więcej tak gram już 5 mecz i jakoś mi się przypomniało ,że nie ustalałem celów na sezon czy awans czy bronienie przed spadkiem czy środek tabeli znalazłem ,że gra sama mi dała awans do 3 ligi plus wygranie pucharu kraju .i teraz mam pytanie wiem że ktoś coś tam pisał podobnego ale czy za rok bo sądzę że cele dal mnie są nie realne będę mógł je zmieniać? czy jest coś do ściągnięcia by to poprawić , i co z rezerwami bo też widze nie grają u mnie chyba że muszę awansować wyżej by zaczęły grać czy ktoś gra na tym pliku ? ja się w okręgówki nie bawię bo mam za mało ramu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...