Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=25499296

Willow, przebili Cie :) zwazywszy kto, pewnie tez wielki talent

 

 

Tak, tylko sobie strzeliłem (aby pobudzić negocjacje :) ), bo kasy już mam mało po uzupełnieniu składu o rezerwowego DR, DC i nowego bramkarza. Teraz jeszcze tylko dobry ML (bo dwóch 22-latków okazało się... hm... nie spełniać oczekiwań ;) ) i już tylko będę zbierał kasę na nowy sezon (inwestując powoli w infrastrukturę :) ).

 

Wszystkie jadłodajnie będą zaraz na lvl 1 + szkółka juniorów. Jak tylko kasa wpłynie to 1 lvl boisk treningowych, a jak będzie dużo kibiców to i stadion powiększymy troszkę :)

Odnośnik do komentarza

I gdzie się robi tą licencję bo znaleźć nie mogę ;/

http://trophymanager.com/licens.php

 

Jak przenosi się chłopaków do drużyny rezerw?

Widze, ze zaszaleliscie z grepio :o Tez macie pelny wplym na ich mecze? Profowi by sie druzyna rezerw zdala ;)

 

A co do moich zakupów to zobaczymy czy postępuję sensownie czy nie. Trenerów mam niezłych a zamierzam sprawić sobie jeszcze lepszych więc talenty raczej mi się nie pomarnują. :-k

O ile rozbudujesz boiska treningowe do przyzwoitego poziomu :>

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jak przenosi się chłopaków do drużyny rezerw?

Widze, ze zaszaleliscie z grepio :o Tez macie pelny wplym na ich mecze? Profowi by sie druzyna rezerw zdala ;)

Pełny wpływ. Chłopaków przenosi się prosto. Teraz muszę jeszcze obsadzić młodymi Polakami parę wolnych pozycji i zwolnićc stare barachło, które automatycznie się w rezerwach pojawiło. :-k

 

Edyta skautuje dzisiaj własną gwiazdę, Krzyżanowicza. Jak będzie perspektywiczny, poleci na listę i zostanie spieniężony na grube milijony.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

FC Żuberki wyjechały z Kielc z zapasem 5 bramek :) Szkoda, że daliśmy sobie wbić 2 gole. Cieszą dwie bramki wystawionego na sprzedaż DMC, niewątpliwie zagrał dzisiaj najlepszy mecz od dłuższego czasu, dwukrotnie podwyższając wynik z 2:1 na 4:1, co praktycznie ustawiło całe spotkanie i odebrało gościom resztki nadziei na korzystny wynik.

Odnośnik do komentarza

3-1 z czołowka po grze od 43 minuty w osłabieniu. Swietny mecz Felgueiry (bramka i 2 asysty)

 

FT 2-1 ze średniakiem po grze przez 45 minut w osłabieniu :jupi:

"No żesz ty k...!!!" B. Woźniczka usłyszał kilka "ciepłych" słów od swojego menadżera po zmarnowaniu świetnego rzutu wolnego w 35 minucie. Strzał minął bramkę o kilka centymetrów

 

:rotfl: Prof niczym Janusz W.

 

Hmm. Prof 2-1 grajac w 10, ja 3-1 grajac w 10, Willow 3-0 grajac w 10, dix 0-0 grajac w 10, grepio 3-4.. grajac w przewadze :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...