Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Też dobry :eusa_angel: znów powtarza się sytuacja z błędem w grze.Sprawdzałem raporty z meczów jego drużyny i nie było nic że strzelił 6 bramek ale jak wywalczy króla to będzie chyba taka 1 nagroda w tm.Nie widziałem innych bramkarzy co tyle goli strzelają :klaszcze:

 

Dzisiaj kolejny mecz ligowy myślę ,że znów wygram :_winkle: powodzonka wszystkim!

Odnośnik do komentarza

"A. Zubański balansuje ciałem, aby pokryć przeciwnika" :hahaha:

Niektóre komenty miażdżą :keke:

 

"S. Servando jest pewny jak podwyżka od pierwszego!"

 

komenty naprawdę miażdżą- cytat z Forum TM:

"Fragment z wczorajszego meczu.

 

Drużyna Nalewki nie miała zbytnio pomysłu na atak w 69 minucie,więc próbowali zagrozić rywalom kopiąc piłkę do przodu.Gdzie nikogo nie było.Więc piłkarze Newcastle odkopnęli ją z powrotem..." :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Znalazłem super bramkarza znakomicie broni ale też strzela w 2 spotkaniach strzelił razem 5 bramek czyż nie jest niesamowity? http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=26188463

nie znalazłem meczu żadnego gdzie on strzelil 5 bramek skąd więc w jego statystykach 5 goli? pewnie znów jakieś problemy z tym silnikiem

to są przepuszczone gole :>

Odnośnik do komentarza

Mała sugestia. Przy zakupach kierujcie się wskazaniami skautów a nie ASI. Właśnie przeskutowałem swego młodego napastnika, Akisa Klarasa i okazało się, że dwie bramki w dwóch meczach to nie przypadek. Chłopak ma potencjał 15 i zapowiada sie na gwiazdę. Obecne jego ASI to niespełna 1000 pkt. a zapłaciłem za niego 1.3 mln. Imo im wyższy potencjał piłkarza i im mniej rozwinięty on jest w chwili zakupu tym niższe ASi posiada. Słowem, skautujcie tanie, młode gwiazdki z niskim ASI i polujcie na okazję jaką okazał się mój Klaras. Olewajcie zakupy a grube miliony, zanim nie sprawdzicie (przeskautujecie) swojego obecnego składu.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie:

rozlosowano 1 rundę pucharu- mecz przypada na 31.12

na ten dzień zaplanowałem wcześniej sparing ;

oba mecze widnieją w moim terminarzu - tego dnia o 19.00 - czy to zostanie automatycznie zaktualizowane- czy ja sam muszę odwołać ten sparing? :-k

Odnośnik do komentarza

znowu dziwne- w tym zestawieniu nie ma mojej drużyny

a w terminarzu jest-

 

edyta znalazła swoją parę na 31 stronie-zestawienia I rundy Pucharu Polski

spośród drużyn cmf w I rundzie PP grają teamy: jasonxa, SZU, Montiego ,grepio i dandro6

pozostali wylosowali-pusty los

Odnośnik do komentarza

Ależ mecz na SZU rozegrałem, uznany jako MotD, lider z wiceliderem. Pierwsza połowa to przewaga jego drużyny udekorowana golem w 47 minucie. Natomiast po przerwie to moi zawodnicy pokazali na co ich stać czego uwieńczeniem był gol w 91 minucie. Lider zachowany, a kompletnie nic nie ruszam, zero transferów, rozwijania, jestem raczej graczem niedzielnym :) Jak zdążę ogarnąć to podsumowanie kolejki będzie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko mam. Jak to jest, że data ukończenia budowy kilku ulepszeń (parking itp.) przypadała na 24 grudnia, a nadal pokazuje mi 'w trakcie budowy'?

Dzisiaj zwycięstwo 3:1. Dobrze jest, powoli pniemy się do góry. W tym sezonie planuję rozwijać infrastrukturę, żeby mieć większe dochody (restauracje itp.) i lepszą bazę treningową. W następnych, już z solidnymi podstawami, będziemy miażdżyć. :P

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz bez Oszczepa, jego następca, 37-letni Panoulias zagrał na [9] i zdobył gola, więc jest ok, wygrana 3-1 i nadal lider. Kochaś siada na ławkę, przepuścił jedyny strzał w światło bramki, na [3] zagrał.

 

Ach, i mam pytanie - drugi raz zapisuję sobie ustawienie, a po zalogowaniu następnego dnia nie ma po nim śladu, wtf?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...