Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko... Nie jestem jeszcze zdecydowany, ale jeśli chciałbym jechać, to czy wchodzi w grę przyjazd z dziewczyną? Szkoda mi ją tak zostawiać, już dość rzadko się widzimy i tak przez moją pracę na planie filmowym :P

Odnośnik do komentarza

zly pomysl...byla juz o tym dyskusja wczesniej. Chcesz jechac i zabawiac sie z laska? jedzcie sobie gdzie w 2 a nie na zlota :P Jesli bedziesz "bawic" sie z nami to laska moze srednio sie czuc wsrod 40 obcych facetow....Twoja decycja, ja bym swojej nie wzial nigdy w zyciu.

Odnośnik do komentarza

aj, jak odkupywałem miejsce nie doczytałem, że impreza zaczyna się w czwartek ;) tzn przybęde w piątek, bym był wdzięczny gdyby ktoś był łaskaw i powiedział mi w jaki sposób można dotrzeć do Kobyłej z Poznania, bo najchętniej bym przy okazji zawiózł papiery na uczelnie.

Odnośnik do komentarza

@Wszyscy dojezdzajacy do Ostrzeszowa PKP/PKS.

 

 

Jest ban z Ostrzeszowa do Wroclawia ktory sie zatrzymuje w Kobylej keke Kosztuje cale 2 zl :P . Godziny odjazdow to 10.20 13.10 15.20 18.10 moglem cos pojebac.

 

 

Sluze swoja pomoca ;)

 

Jesli ktos nie wie jak dojechac autem z ostrzeszowa tez sluzze ;) .

 

Jakies tam pytanie o hale bylo. z tego co mi wiadomo to nie jest otwarta na okres wakacji a jak jest to kosztuje 55 zl/h.

 

W zalewie aktualnie panuje czerwonka wiec odradzam kompanie ;P .

Odnośnik do komentarza
To ja jednak wezme te szachy...

Wiesz, że nawet podczas gry w szachy można się nabawić poważnej kontuzji? :> Już nawet nie mówię o grze ze mną :keke:

jak zaczniesz wymachiwac szachownica po pijaku, to moze byc groznie :keke: Juz widze, jak gonisz za Szk po osrodku wrzeszczac: "oddawaj mi roota, bo Ci laufra w 我們千 wsadze" :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Miejmy nadzieje że ujęcie wody do pryszniców nie jest z jeziorka :keke:

 

jak zaczniesz wymachiwac szachownica po pijaku, to moze byc groznie keke.gif Juz widze, jak gonisz za Szk po osrodku wrzeszczac: "oddawaj mi roota, bo Ci laufra w 我們千 wsadze"

Eee, Iki będzie jak skoczek. Bije po "L" :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...